Sheglam

Ár:   €4   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Caladrin, Módosítva: 2021. március 25.

Ár:   €4
Kiszerelés:   3,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Az ultra könnyű, nem ragacsos és hidratáló formula puhává teszi az ajkakat és a színe hosszan az ajkakon marad a természetes hatásért. A valódi színe pár perccel a felvitel után jelenik meg és 5 óráig tartós marad, mert reagál a te, egyedi Ph-dra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lepeke

2023. február 1.

Memories árnyalatban vettem meg. A csomagolás gyönyörű, igényes, mintha valami nagy márka terméke lenne. A szín az ajkakon alakul ki, és tényleg szép. Ez az árnyalat nem túl erős, természetes, kellemes színű. Rajtam barnás, rózsás árnyalata van. Szeretek alá szájápolót tenni, mert nem hidratál, bár nem is szárít annyira, mint más márkák hasonló termékei. Nem igazán szeretem azokat a rúzsokat, amiknek nem klasszikus rúzs kinézetük van, emiatt az egy pont levonás. Ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve. Csak azért nem veszem meg újra, mert találtam olyan rúzst a kínálatukban, ami hagyományos kinézetű, és jobban tetszik az állaga is. A folyékony rúzsok közül eddig ez a legjobb, amit próbáltam. Aki szereti az ilyet, bátran vásárolja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 1.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol
Emolliensek: Diphenyl Dimethicone, Octyldodecanol, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Diphenyl Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: FD&C Red 40, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.