Sheila

Ár:   4450 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2017. december 6.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Kifejezetten az érzékeny, száraz, könnyen irritálható bőrre fejlesztett krémünk ereje a kamilla virágvíz, a növényi szkvalén és a tápláló olajok megfelelő kombinációjában rejlik. Tartalmának köszönhetően, a Kamilla nappali arckrém a bőr nedvességtartalmát optimalizálja, megszünteti a feszülő, viszkető érzést. A minőségi növényi olajokat kamilla virágvízzel elegyítettük. A kamilla jótékony hatásai - az összetevők kölcsönös segítségével – jól kiérezhetők. Csillapítja az irritál bőrt, gondosan ápolja a gyulladt területeket, nyugtatja az érzékeny felszínt."

szilvasitimea

2018. április 25.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, és hát...hűha. :)
Alapvetően kombinált a bőröm, nem száraz,de van, amikor megmakacsolja magát és nagyon kiszárad. Ez általában az időjárástól függ.

Elsőre rettentő furcsa volt, hogy nincsen illata. Illetve van,de nem az a tipikus illatos arckrém, mert hát ugye nagyon natúrkozmetikum :))). Még nem használtam ilyet, így még nem szoktam hozzá, hogy nincsen mellékillata, de egyáltalán nem zavaró, ez csak az én hülyeségem. De persze biztató, hogy nincsen benne parfüm/illatanyag.

A kiszerelése is teljesen más, mint amit megszoktam. Először nem is tudtam, hogyan kezdjek neki..:)) Majd rájöttem, hogy nyomni kell a tetejét, és a közepén fog kijönni a krém. Hát nekem ez nem vált be, mert nagyon nehéz belőle értelmes mennyiséget kinyomni, ha meg túl erősen nyomom, akkor sok jön ki. Így fogtam, és lecsavartam a tetejét, és belenyúltam. Így használom azóta is. Gondolom ez azért jó, mert nem nyúlkálsz bele kézzel a krémbe, de nekem így kényelmesebb. :)))

A textúrája is más, picit mintha hígabb lenne,de mégis erősebb, mint egy átlagos krém. Mindenesetre nagyon kellemes.
Felkenéskor gyorsan beszívja a bőröm (bár ez függ attól,hogy mennyire "szomjazik :D ), így gyorsan bele kell dolgozni mindenhova. Miután beszívta, azért még egy jó darabig lehet érezni a bőr tapintásán, hogy valami van rajta,de nem zavaró.

Összességében nekem bevált azokra az esetekre, amikor kiszárad a bőröm; ez hetente, max kéthetente 1-2-szer fordul elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, és hát...hűha. :)

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid