Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. október 16.

Lelőhely:   Müller, Douglas

• Egy ultra-sima púder, mely minden bőrtónushoz illik
  • Szuper zsír-elnyelő púderrel elnyeli a felesleges zsírt és megakadályozza a smink meggyűrődését
  • Fenntartja az alapozó hatását, miközben táplálja a bőrt
  • Csökkenti a finom vonalakat és a pórusokat
  • Egyenletes, kifinomult és fiatalos végeredményt ad egész napra

Shiseido luminizing Color POwder L3
Ár: 3.500 postával , Eladó: ZANNAH
Állapot: használt, Helyszín: Érsekvadkert, fizetés: utalás után , postázás ( postán maradó )
Shiseido Luminizing satin face color blush
Ár: 4000+pk. , Eladó: Gyuag
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: Előre utalás, posta, foxpost.

szusmus

2018. október 20.

Nagyon sokáig gyűjtöttem rá, ma már szinte minden nap használom, szeretem. De egész napos mattítást azért nem ad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Pöti

2017. február 23.

Bár már megtaláltam a púderemet (ez így persze nem igaz, mert még mindig keresem a púdert, ami tényleg selymes hatást ad), de egyrészt mindig ott a bogár a fülemben, hogy hátha találok hasonló tudásút olcsóbban, másrészt a kedvenc púderemből egyszerűen nem kapni itthon az én árnyalatomban, már többször vetődtem árnyékra a Douglasban. Na szóval megláttam ezt. Persze neten, de gondoltam, hogy egy Shiseido már csak nem lesz rossz. Hát nem rossz, de az elvárt szintet nekem nem hozza sajnos. Poros, még az én bőrömön is elég fehér, szóval csak óvatosan adagolom. Ha púdert kéne ajánlanom, ő nem lenne első körös, az tuti..
Update: mégis csak megszerettem. Amikor fixálom a sminkemet, már ezért nyúlok. Napközben nem javítok vele, de vékony rétegben rögzítéshez nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Cannes

2017. január 14.

Hát ujabban csak a korrektorra használom nagyon nehezen tudom az egész arcra mert nagyon fehérít nehéz eltalálni a mennyiséget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

Igh12

2016. szeptember 12.

Nyaralni készülök, gondoltam jó lenne valami könnyű kis púder ami épp csak fixál, egységesít - arra gondoltam, ez jó lesz.

Itthoni kipróbálás után, ami a leg szembetűnőbb volt számomra, hogy minden apró kis hámlást, "bőrhibát" nagyon kihangsúlyoz. :D

Update: elvittem végül a nyaralásra, de nem használtam egyszer sem. Mindegy, valahogy csak elfogy majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Ciprus

2016. augusztus 23.

Hát nagyon nehezen használható de lehet hogy az én hibám de nagyon kiemeli a ráncaimat néha vegyesek az érzéseim

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Vikcike

2015. október 30.

Fantasztikus púder, főleg azoknak, akik nehezen találnak maguknak megfelelő árnyalat (pl. jómagam khmkhm :D)! Tényleg színtelen, nem leszek tőle gésa, szuperül mattít és szinte egész napra fixálja a sminket! Csodaszer-musthave kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

aszparágusz

Korcsoport: >54
2015. október 14.

Nagyon szeretem. Kicsit fehérít ,de nekem az külön tetszik. Szépen mattítja a krémet, alapozót, biztos, hogy újra veszem. Egyáltalán nincs poros hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 14.

rata.sum

2013. október 9.

Először frászt kaptam a fehér színétől, de tényleg translucent. :) Nagyon finomra van őrölve, szinte leheletnyi mennyiségben is megbízhatóan mattít. Nagy melegben nem próbáltam, de az elmúlt hónapban láthatatlanul és megbízhatóan rögzítette az alapozómat. Mindent tud, amit egy áttetsző púdernek tudni kell.
(A hozzáadott szivaccsal nem foglalkoztam, púderekhez mindig ecsetet használok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.