Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatösszetevők: szegfű, bors, írisz, jázmin, heliotrop, gyöngyvirág, ánizs, rózsa, fás jegyek, pézsma

Fùjòs: Shiseido Energizing Fragrance
Ár: 1.900/3.300 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètel nem lehetsèges)

sammy

2020. június 20.

Nagyon szép, tartós krémes illat, az ánizsnak-borsnak és többieknek köszönhetően egyáltalán nem idegesítő, éles gyöngyvirág. És nem is vénasszonyos, egyébként is óvatosan öreglányozok, hogy tőlem idősebb nő már alig akad a családban. Gyerekkoromban a szekrénybe hajtogatott pulcsik közé kicsit extrábbnak számító szappanokat dugdosott anyám illatosítani, ilyen szerepe volt a Caola gyöngyvirág szappannak is. Erre emlékeztet... Amikor először fújtam ebből a remekműből, szinte fél méterrel lebegtem a padló felett kicsi, tömzsi testemmel :))
Sajnálom, hogy ilyen későn találtkoztam vele és az elmúlásából ennyire üzlet lett. A Shiseido menedzsment meg nem normális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Asianlover

2019. augusztus 8.

Friss, ropogòs, harmatos gyöngyviràg bomba. Èrdekes, de èn nagyon is pùderesnek èrzem. A pùderes inkàbb picit "sűrűbb" illatok sajàtja, ezesetben inkàbb friss tisztasàg illatot èrtek rajta. Nagyon jò a tartòssàga is, elègedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Renike77

2019. január 24.

Évek óta tartó gyöngyvirágos parfüm-vadászatom abszolút győztese. Virág-összetevői között a gyöngyvirág a legdominánsabb, így a gyöngyvirág kedvelőinek kötelező kipróbálni.
Friss, zöld-gyöngyvirágos illat, nem retro, nem nagymamás, nem púderes, hanem zöld-gyöngyvirágos.
Harmóniát áraszt, de nagyon tartós és nagy szillázsú. Ritka kombináció, igen. Emiatt jellegében a Clinique Happy-kre hasonlít. Fiatalos, harmonikus, friss és tartós. Különleges, elegáns parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

Vaslady

2018. június 12.

Ó,hát rögtön tudni,hogy ez nem európai illat.
Ezek a japánok nagyon tudnak valamit,milyen jó illatúk lehetnek a japán nők,hiszen ilyen szuper termékekkel vannak ellátva és már Masaki nevét ne is emlitsem :) :).
Közel 20 éves,de én csak most ismerkedem vele.
Csak papircsikra fújtam,de már az elsó szimatolás után tudtam,igazi főnyeremény.
Kezdődik ott,hogy tartós illat,és izlésesen összerakott.
Szeretem azokat az illatokat,amik nem mennek el egysikúságba,szeretem azokat,ahol nem egy vagy két összetevő dominál,ezzel elnyomva a többi alkotóelemet.
Ő épp ilyen,minden hangsúlyos,nekem ő egy hideg illat,és szinte relax hatása van.
Nyári illat,de igazából már tavasztól lehet fújni.
Olyan jó kis karakteres de mégis komfort illat,mindennapokra,de ettől nem szürke,hanem bizony igenis szines egyéniség.
A mostanában sajnos népszerűtlen gyöngyvirág itt ragyog,tetszik,hogy borsos,pedig ez nyári illatnál mily meglepő?...
Szegfűs,jázminos,iriszes virágkombó,alapnak pedig fás-és-pézsmás.
Tökély!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Ó,hát rögtön tudni,hogy ez nem európai illat.
Közel 20 éves,de én csak most ismerkedem vele.
Kezdődik ott,hogy tartós illat,és izlésesen összerakott.
Nyári illat,de igazából már tavasztól lehet fújni.
Szegfűs,jázminos,iriszes virágkombó,alapnak pedig fás-és-pézsmás.
Tökély!

emitaylor23

2018. június 3.

A legszebb nyári illat, ami ráadásul óriási nosztalgiát hordoz számomra, 20 éve is viseltem. Rajtam ízlésesen és elegánsan illatoznak a jegyek, egyedi, letisztult, nem nagyon éreztem még hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

juditkaa70

2018. január 20.

Karakteres,virágos illat. Elég intenzív illata volt rajtam,és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Karakteres,virágos illat. Elég intenzív illata volt rajtam,és tartós is.

sword

2017. április 15.

Gyöngyvirág, gyöngyvirág, gyöngyvirág, és egy kis gyöngyvirág. Mondjuk a jobbik fajtából, és halaványan lehet sejteni mögötte a többi összetevőt, de akkor is: gyöngyvirág. Markánsan és mindent beterítően. Olyan, mint egy nagyon minőségi locsolókölni. Tulajdonképpen kellemes, de képtelen volnék napról-napra viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

Zsuu75

2016. december 17.

Kedvenc friss illatom. Imádom, rajtam nagyon tartós, már a 3. Üveggel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

n.andi

2016. szeptember 19.

Tavaly óta ez az őszi illatom. Fűszeres, izgalmas finomság. Egyértelműen nem a húszévesek illata, de a hozzám hasonló negyveneseken egész szépen muzsikál. Amikor először magamra fújtam szinte megijedtem tőle, annyira erőteljes, karakteres, viszont rövid idővel a felfújás után hihetetlen nyugalmat áraszt. Számomra inkább relaxációs illat, a viselője harmóniát és kiegyensúlyozottságot közvetít általa. Én nagyon megszerettem, már most érzem, megsiratom ha elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

lolesandro

2015. augusztus 30.

Ez az a parfüm ami nagyon tetszik vagy nagyon utálod. Én próbáltam megszeretni de nem ment. Ezzel a parfümmel nagyon mellé nyúltam. Az én bőrömön nagyon "savanykás" illatú lesz és csak a gyöngyvirágot érzem magamon ami engem drága dédikémre emlékeztet pedig én még messze vagyok attól a kortól:) Kár pedig nagyon akartam hogy jó legyen de már páran mondták hogy ez nagyon nem az én illatom:(...Pedig a Zent szeretem de ez nagyon más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract