Shiseido

Ár:   17 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   17 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatjegyek: lótusz, jázmin, bolgár rózsa, narancsvirág, gardénia, sylkolide, hinoki fa, pézsma

Shiseido Ever Bloom EDP ajándékcsomag
Ár: 9000 , Eladó: kalin
Állapot: bő félig az 50 ml-s üveg és 2 db bontatlan ajándék (50ml 2 db), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Koliboli

2019. május 24.

Túl virágos, túl sok, túl édes. Biztosan valakinek bejön, nekem évek óta a szekrény mélyén az 5. parfüm a sorban...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

vanillacaramella.sweet

2019. március 3.

2015. Nov.15:
Nem rossz! Kellemes, friss, üde virágos illat. Krémességet nem érzek rajta ugyan, de finom, szolíd. Egy pici ideig van benne egy kis gyermekkorombeli rágó illat, de eltűnik. Igazán tiszta, virágos, nem tömény, nem fullasztó. Nőies, könnyed. Üvege és színe is passzol az illathoz. Tetszik. 4*

2016.jan.27:
Újra teszteltem, vásárlási szándékom előtt. De jól tettem. Nos, most más a benyomásom. Friss, lótuszos, rózsás, gardéniás indítás rajtam, majd narancsvirág és erős pézsma, meg vmi émelyítő összetevő, az lenne vajon a sylkolide és hinoki fa? Jázmint nem érzek. Sajnos fáj a fejem,pedig hónapok óta vágytam rá, már majdnem rendeltem belőle. Tartós,de nekem az eleje tetszett csak. Most csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

2015. Nov.15:

2016.jan.27:

Andy88

2019. január 28.

Kellemes illatú tavaszi parfüm. Kifejezetten virágos, a finom nőiességet hangsúlyozza ki. A lótusz és jázmin kettőse dominál benne. Egy divatos, virágos szoknyát és fehér blúzt viselő, magassarkúban tipegő városi hölgyön tudom elképzelni, aki tudja, mitől döglik a légy.
Nem egészen az én illatvilágom, számomra hiányzik belőle a játékos, kacér és picit gyerekes életérzés, amit az édes gyümölcsök testesítenek meg. Épp ezert nem adok neki több pontot.
Az átlagos illatintenzitás és tartósság is csak 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Az átlagos illatintenzitás és tartósság is csak 4 csillagot érdemel.

adri0419

2018. november 1.

Nagyon finom nyárias, légies, virágos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Nagyon finom nyárias, légies, virágos illat.

Plusskutya

2018. október 28.

A nyári illatom :-)
Könnyű, lenge, számomra nem tucatillat, és rajtam tartósnak bizonyult.
EDT és EDP verzióban is megvan, felváltva fújkáltam a kettőt, mert nem éreztem különbséget :O
Ősztől félreraktam, jöhetnek a nehezebb illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

A nyári illatom :-)
Könnyű, lenge, számomra nem tucatillat, és rajtam tartósnak bizonyult.
Ősztől félreraktam, jöhetnek a nehezebb illatok.

klau810614

2018. április 15.

Fincsi virágos tavaszi illat ,na de hogy fél óra után nyoma sincs?! Tartóssága nulla....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Klasszikusnak mondanám, de ebben a kategóriában csak egy közepesre sikeredett kreáció.
Tartóssága konkrétan nincs - legalábbis rajtam, de ezért most egyáltalán nem szomorkodom. Sebaj, meghagyom másnak, aki kedveli ezt a vonalat, és két csillaggal búcsúzom. Négy piros összetevő nem sok egy kicsit???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

moumin

2017. június 6.

Sokáig kerestem a tökéletes parfümöt, megtaláltam :) AZ illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Sokáig kerestem a tökéletes parfümöt, megtaláltam :) AZ illat

csikosmatyas

2017. május 24.

Elsőre azt hittem, hogy egy rosszul sikerült Signorina másolat.
Aztán másodszorra már meggyőzött róla.

Up. Lengyelpiacos szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

Elsőre azt hittem, hogy egy rosszul sikerült Signorina másolat.
Aztán másodszorra már meggyőzött róla.

Up. Lengyelpiacos szappan.

despoina

2017. május 8.

2016. május 2:
Névnapomra kaptam ajándékba szettben ami tartalmaz egy 50 ml. parfümöt, egy tusfürdőt és egy testápolót.
Érdekes, eddig soha nem került a kezembe a parfümériákban igy számomra ismeretlen illat volt. Annyira nem rajongok a Shiseidoért de egy kimagaslóan jó márkának tartom igy a minőség garantált. Kellemes, virágos, tavaszias illat csak a tartossága nem a legjobb. 1-2 óra után alig érezni és nekem picit gyenge. Visszavinni nem szerettem volna igy megtartottam. Ha én választottam volna akkor egy testesebb, erősebb illatra esett volna a választásom.

2017.május 8. : Imádom, Imádom és Imádom! A lehető legjobb parfüm. Nagyon finom virágos-édes illata van, meleg illat. Igazi tavaszi-nyári parfüm de télen is szívet melegítő illatkombináció. Nagyon örülök hogy megvan mert nagyon szeretem !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

2016. május 2:

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.