Shiseido

Ár:   16 200 Ft, 22 700 Ft és 30 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila1102, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. április 19.

Ár:   16 200 Ft, 22 700 Ft és 30 700 Ft

Ár: 10000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 90/30, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Ninnie

2021. május 6.

Nagyon kellemes tavaszi nyári illat. Az üvege is szép mattos. Kedvencem Si, de azt nyáron nem szeretem magamon, így szerintem rá esik a választásom: )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Timi8

2020. szeptember 5.

Ápoltság-illat. Maga a kellem és a báj. Lòtuszos-bambuszos-bazsaròzsás ( én valahogy ilyennek érzem ), romantikus, nőies, nagyon lágy tisztaságillat. Nem tùlzò, nem arcbamászòs, csak egy kis selymes illatfátyol. Armani Sky di Gioia-feeling számomra.
Isteni finom de egy csepp csavart, kis szexi-faktort azt hiszem, hiányolok ebből. Legalábbis én most vmi másra vágyom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

vanillacaramella.sweet

2019. március 3.

Ma megint teszteltem hosszú idő utăn. Annak idejên nagyon friss-virągosnak hatott rajtam, nagyon tetszett, főleg at, hogy nem volt semmi szúróssăga.

Nagyon hasonlított păr percig egy üdêbb verzióban az EDP-hez kêpest, aztăn furamód eltűnt szinte teljesen, csak egy enyhébb szappanszerű tisztasăgillat maradt, olyan vibrăló, friss kis fuvallat. Túl hamar eltűnt rólam, nagyon max 1 óra volt a teljes "elkopåsig". Csalódtam. En is văltozhattam, a kêmiåm is, valahogy mêgsem ez lesz tavaszi - nyäri illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Plusskutya

2018. október 28.

A nyári illatom :-)
Könnyű, lenge, számomra nem tucatillat, és rajtam tartósnak bizonyult.
EDT és EDP verzióban is megvan, felváltva fújkáltam a kettőt, mert nem éreztem különbséget :O
Ősztől félreraktam, jöhetnek a nehezebb illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

A nyári illatom :-)
Könnyű, lenge, számomra nem tucatillat, és rajtam tartósnak bizonyult.
Ősztől félreraktam, jöhetnek a nehezebb illatok.

Jillian

2016. szeptember 30.

Egy finom kis virág a Távol-Keletről: egyszerű, ragyogó, virágos, nőies, elragadó!
Kifújáskor mintha a tavasz illatát fújnánk magunkra, a kifinomult hölgyek számára kitűnő társ lesz. :)
Az EdP-ben volt valami pici szúrósság, ami miatt végül mégsem lett a kedvencem, szerencsére most ez eltűnt és csak egy finom, virágos egyveleget hagy maga után. Ez talán egy kicsit a tratósság rovására is ment, de ezt még a Shiseidonak meg lehet bocsátani! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.