Shiseido

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   $30
Lelőhely:   Müller, Douglas

Szemöldökpúder duó a tökéletes, természetes hatású szemöldökért, mely egész nap tart.

3 árnyalatban kapható

Ár: 5000 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
kataveronika

2018. október 17.

Ez az első szemöldök púderem, és amíg kapható, addig az utolsó is. Eddig ceruzával oldottam meg az alig szükséges kitöltést, de igazán örülök, hogy bevállaltam ezt a terméket. Az első használatkor igencsak meglepődtem, milyen intenzív a színe; ebből kifolyólag valószínűleg jó sokáig elég lesz. Nekem fekete szemöldököm van, így a legsötétebb változatot választottam. Hétköznapokra a világosabb része inkább hasznos. Nem pereg, nem kenődik, nagyon szépen tart, tényleg. Szereti-szereti :)

Update három havi mindennapos használat után: must have forever

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Update három havi mindennapos használat után: must have forever

reny

2018. június 26.

Hát ez eszméletlen jó! Eddig csak szemöldökceruzákat használtam,eddig! Hogy ez mennyivel szuperebb hatást csinál,csak ámulok! Természetes,helyén marad egész nap,bírja az izzadást,párát,mindent! Az ára húzós,de megéri,mert sok van benne, igényes a csomagolás,és a végeredmény megér minden pénzt! Millió csillag!
Teszteltem strandolás közben is, simán bírja,nem kenődik el,nagyon jó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Teszteltem strandolás közben is, simán bírja,nem kenődik el,nagyon jó!!!

Nessy

2017. március 12.

Tökéletes! Kb. két éve van már meg, alig fogyott, holott rendszeresen használom, szuper a két szín (világosbarna), igényes a csomagolás, nem kopik, nem karcolódik össze-vissza, sőt még az applikátor is teljesen jó. Tartós, természetes, nem mászik el. Nincs agyonszedve a szemöldököm, de azért egy kis korrekciót, kiemelést megérdemel. Az Alverde szemöldök-spiráljával rögzítem, nagyon jók együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Igh12

2016. szeptember 12.

Legjobb! Nagyon sokáig elég, nagyon tartós - nap végére sem kenődik, vagy halványul a felvitt festék.
Szintén szőke vagyok, nagyon halvány és vékony szemöldökkel, így a legvilágosabb árnyalata van meg - tökéletesen passzol.

Több más márka szemöldökpúderét kipróbáltam, mielőtt ezt megtaláltam (Artdeco, Estee lauder, Isadora stb) de ez minden tekintetben magasan "veri" az összeset.

Köszi a feltöltést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Köszi a feltöltést.

Marcsi66

2016. szeptember 2.

Azért töltöttem fel h tudjam véleményezni.A legszuperebb szemöldökpúder amihez volt szerencsém.Fél éve vettem kb Iparfin 7300,most még egy ezressel olcsóbb,üzletben 10000 ft,-ért láttam,Én a legvilágosabb árnyalatot,mivel szőke vagyok,és csakis ezt ajánlom akik szintén.A paletta 2 színből,az egyiket csak hétköznapi sminkhez,a másik jóval erősebb,alkalomra inkább.Nagyon gazdaságos,mert kevés kell belőle,és azért imádom a legjobban,mert rendkívül jól dúsít,hihetetlen amit a szemöldökkel művel.Egyszerű,gyors a felvitele,nem kopik,a kánikulát maszatolás nélkül,simán kibírta,,,Ajánlom,ez megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.