KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agica10, Módosítva: 2017. december 19.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egy lágy kétfázisú sminklemosó, mely azonnal hatékonyan távolítja el a vízálló és hosszantartó szemsminket és rúzst. A bőr friss és lágy lesz, anélkül, hogy olajos érzést keltene. Xylitol-t tartalmaz, mely a szemek és a száj lágy bőrét ellátja a szükséges hidratálással.

Használat előtt, jól rázza fel a zárt terméket. Adjon elegendő mennyiséget egy vattakorongra, helyezze a szemére vagy szájára és gyengéden nyomja rá. Ezután gyengéd simító mozdulatokkal távolítsa el a sminket. Ismételje, amíg már nem láthatók smink-nyomok.

Shiseido Instant Eye and Lip Makeup Remover 30 ml
Ár: 1990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta

juditka70

2018. január 14.

Állagra egy lágy lotion,amely kíméletesen és alaposan távolítja el a sminket a szemről és a szájról. Nagyon jó termék. Nem okoz semmiféle irritációt a szemkörnyékén. Nem olcsó,de gazdaságos, így megéri megvásárolni. Ajánlom!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

agica10

2017. december 7.

Sokáig nem értettem, mi a hype a szemfestéklemosók körül - sokat kipróbáltam, de egy valóban tartós, vagy vízálló szempillaspirállal egyik sem tudott megküzdeni, ha nem akartam panda álarcot, jött a szappan és a víz... amíg nem kaptam ajándékba egy mini kiszerelést ebből a csodából (és mellé egy sminklemosót, ami sajnos nem kapható itthon, a kettő együtt maga volt a tökély). Valóban úgy működik, ahogy leírják, és valóban működik. Nem kell dörzsölgetni a szemet, egyszerűen pár másodpercre rászorítani a lemosóval átitatott vattát, majd laza mozdulattal letörölni a sminket. Egy sima nappali szemsmink egy mozdulat, egy komolyabb, sötétebb smink is max 3, és sehol semmi maradvány. Ráadásul nem irritálja a szemem, nem hagy zsíros érzetet, és ha bent maradt a kontaktlencsém sminkelmosáskor, azt se bántja.
A rúzst is leszedi szépen, de ennek azért nem örülök külön, mert annak a lemosásával eddig sem volt gondom.

A kis minta kiszerelés is rengeteg ideig elég volt, úgyhogy most rendeltem magamnak egy normál üveggel, mihelyst megkaptam, jövök feltölteni az INCI-t.

Az ára borsosnak tűnhet, azonban olyan sokáig elég lesz, hogy szerintem megéri.

agica10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Az ára borsosnak tűnhet, azonban olyan sokáig elég lesz, hogy szerintem megéri.