Shiseido

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 4.

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: gránátalma, rózsaszín bors, magnolia, jázmin, frézia, orchidea, hinokifa, szantálfa, pacsuli

Ár: 12000.- pk-val , Eladó: T.Izabella
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után foxpost, posta, packeta, mpl automata
Shiseido Ginza EDP fújós 5ml
Ár: 2499 ft + szállítás , Eladó: Kisvacak
Állapot: frissen fújom, saját üveges parfümből, amit nemrég bontottam, Helyszín: Velence, fizetés: Banki utalás után fújom ki és küldöm - 230/330 sima/elsőbbségi vagy 890 ajánlott vagy 1290 Packeta vagy 1499 Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Eta86

2024. június 16.

Egyszerűen imádom ♥️ Ha lehetne 1000* adnák neki.Finom, tartós illat .Sok dicséretet kapok amikor ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 16.

Zsuzsi70

2023. augusztus 18.

Illatmintát kaptam, nekem nagy csalódás a Rising sun után ami egy rendkívül kellemes finomam citrusos, különleges nyári csoda.
Ez egy nagyon harsány, számomra igen kellemetlen illat, tolakodó.
Sajnos én így élem meg.
Olyan, mint amikor elmész a Duglas előtt és érzed a szagot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Ez egy nagyon harsány, számomra igen kellemetlen illat, tolakodó.
Sajnos én így élem meg.
Olyan, mint amikor elmész a Duglas előtt és érzed a szagot...

Rha

2023. április 17.

Vásárlásomhoz kaptam mintát belőle már másodjára.
Első alkalommal kb. 1,5 éve, akkor nagyon tetszett, de végül nem vettem belőle üvegeset, mert volt, ami jobban tetszett.
Most ismét kaptam egy kis gyári fújóst. Vagy én változtam, vagy a parfüm, de nem érzem magaménak. Az édesebb illatokat szeretem.
Ez egy édeskés, de nem túl édes, olyan "kedves"illat. A sillage: nem túl nagy
Tartóssága:közepes.
Tipikus tavaszi illat. Irodába, munkába szerintem tökéletes.
Érzek benne egy pici szúrósságot, ami nem tetszik magamon.
Korosztályt tekintve 25 felett bárkinek ajánlom.
Nem pontozom le, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 17.

Vásárlásomhoz kaptam mintát belőle már másodjára.
Ez egy édeskés, de nem túl édes, olyan "kedves"illat. A sillage: nem túl nagy
Tartóssága:közepes.
Tipikus tavaszi illat. Irodába, munkába szerintem tökéletes.
Érzek benne egy pici szúrósságot, ami nem tetszik magamon.
Korosztályt tekintve 25 felett bárkinek ajánlom.
Nem pontozom le, így 4 csillag.

ALettah

2023. április 15.

Nekem nagyon tetszik az üveg minimalisán elegáns vonalvezetése, ezért lettem kíváncsi magára az illatra is. Nem csalódtam, talál az üveghez: egy csöppet sem hivalkodó, de éppen emiatt letisztult és elegáns illat, olyan kiskosztümös-irodás :) Elsősorban virágos, leginkább a frézia és orhidea dominál (tudom, hogy ez utóbbinak nincs is illata, de így képzelem el), a jázmin nem túl erős. Azon kívül érződik még egy csipet gyümölcsösség és egy pihepuha púderes alap, ami az egészet egy nagyon kiegyensúlyozott, szép illattá teszi.
Nem hiszem, hogy meg fogom venni, mert a személyiségem nem ilyen, de attól még tetszik. Marie Kondo-n például szuperül el tudnám képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 15.

ruby88

2023. április 11.

Én ilyennek képzelem a gésák illatát. :)
Titokzatos, édes-keleties illat, egy nagyon jól sikerült kompozíció, ahol egyik összetevő sem hangsúlyos, az összes illat alkot egy megfejthetetlen illatot.
A tartósságával sincs gondom, nekem egész nap kitart, igaz, én a hajamra is szoktam fújni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 11.

Én ilyennek képzelem a gésák illatát. :)

Anaszti97

2023. március 30.

Szerelem lett! Nagyon finom édes-zöldes friss illat rajtam. Gyönyörű az üvege és a parfüm színe 🙂 az illat kifejezi a külsőt.. 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

cickibty

2023. március 7.

Mióta kijött próbáltam kipróbálni, de sehol nem volt teszter, legfeljebb a Murasaki verzióból, vettem egy kis mintát belőle, de az eladó a Murasakit árulta sima Ginzaként, egyszóval nagyon nehezen ment. Így visszagondolva nem is értem miért akartam ennyire, teljesen más jellegű illatok jönnek be...
Viszont ez egy nagyon kellemes, nem tolakodó tavaszias, édes-virágos, krémes illat. Fásnak egyáltalán nem mondanám, és nem is kifejezetten egyedi. Ha az utcán megérezném valakin, sose jönnék rá, hogy ez volt.
Az üvege nekem nagyon tetszik, minimál de különleges.
A Murasakihoz képest egyébként jobban bejön, pedig illatjegyek alapján az állna hozzám közelebb, de abban van valami nagyon zavaró, ami a teljes leszáradásig kilóg nekem. Ebben nem.
Viszont elképesztően túl van árazva. Itthon hatványozottan. Abszolút nem az a kategória, mint amit az ára sugallna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

Az üvege nekem nagyon tetszik, minimál de különleges.

despoina

2023. február 17.

Karakteres illatú fás-jázminos illat ami nem tucatillat. Kellemes, elegáns igaz kissé karakteres parfüm. Szeretem a Shiseido illatait, az igaza kedvenc a Everbloom de a Ginza is szerethető. Nagyon jó áron jutottam hozzá akció keretében, (50ml/43€) igy nagyon örülök neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 17.

Luiselotte

2022. december 26.

Akárhogy szagolgatom, próbálgatom nekem ez Nina Ricci Mademoiselle L’ eau , csak azt már megcsinálták 2013- ban és fele ennyibe sem kerül.
Könnyed tavaszi illat , minimális szillázzsal és tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 26.

Könnyed tavaszi illat , minimális szillázzsal és tartóssággal.

Timi01

2022. december 1.

A három parfüm összetevő mumusomból kettő is itt van, a szantál és a pacsuli, már csak a levendula hiányzik. Ebben az illatban mégis annyira kellemes arányban vannak jelen, hogy egy nagyon friss, üde illat marad. Imádnivaló tisztaság illat úgy, ahogy van. Kislányosan, bájosan édes virágos némi fás felhanggal, a tartóssága viszont csapnivaló. Kb. 2 óra múlva semmit nem éreztem magamon, pedig tavaszra nagyon szerettem volna belőle egy üveggel. Ahhoz elég drága, hogy naponta többször fújjam. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 1.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.