Shiseido

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 4.

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: gránátalma, rózsaszín bors, magnolia, jázmin, frézia, orchidea, hinokifa, szantálfa, pacsuli

Shiseido Ginza EDP - saját üvegemből fújva
Ár: 5 ml 3000 Ft, 10 ml 5000 Ft , Eladó: dbeata
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, XVIII., fizetés: Személyes átvétel KÖKI, vagy XVIII. ker. ill. posta kivéve utánvét
Ár: 15000 , Eladó: csylvie
Állapot: 30ml/kép , Helyszín: Debrecen, fizetés: Bárhogy tudom küldeni

csylvie

2021. május 5.

UPDATE: Elegáns lett hozzám ez az illat, sportosabbra vágyom. Feltettem eladásra. Pedig szép..nagyon szép.
Annyira vártam ezt az illatot. Miatta mászkáltam be a plázába covid idején, hogy mikor érkezik már...és megérte. Féltem a ciprustól, azt nem szoktam szeretni..mármint a hinoki-tól, de az érett (szinte túlérett) gránátalma felülírja szerencsére. Szerintem nagy sikere lesz a Shiseido-nak ez az illat, mert bár elég karakteres a márkához híven, de trendinek is mondanám, mert igenis édes, ami pedig valljuk be az átlagízlést kilóra megveszi.... Én már csak abban bízok, hogy a nem túl hype üveg és a távolkeleti márkanév nem vonzza majd be a tucatillatrajongókat.(Bocsánat-de minden parfüm értékéből elvesz, ha naponta két utcasarkon belefutok valakin...) TARTóS az már csuklón is kiemelkedő, ez a Shiseido-nál általában adott. Egy baj van vele, hogy a születésnapom után két héttel jelent meg, így más ürügyet kell találnom a megvásárlására...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

dbeata

2021. április 8.

Update
Beszereztem. Ha kell belőle, szólj és megbeszéljük.

Ez egy csoda. Most próbáltam ki egy drogériában, és mindenképp szeretnék megkaparintani egy üveggel, pedig nem vagyok egy japán parfüm fan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Update
Beszereztem. Ha kell belőle, szólj és megbeszéljük.

Mufurcka

2021. április 8.

Rég "hatott" meg egy illat, ráadásul egy új illat:) Különlegesnek érzem végig, minden szakaszában és nagyon jó hogy nem egy újabb cukorbomba. Az első fél óra után a fás rész jön elő rajtam fokozatosan. Nagyon jó lenne megszerezni, bár sajnos a covidban most abszolút a túlélésre vagyok berendezkedve, szóval gyanítom hogy egyenlőre csak vágyakozós lesz.
Update: ajándékba megkaptam! :) boldogság!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Update: ajándékba megkaptam! :) boldogság!

Asianlover

2021. március 2.

Ùgy örülök, hogy vègre valami tetszik is! Amit eddig idèn pròbàltam, az nem nyűgözött le nagyon... Tavaly annyi szuper megjelenès volt, idèn mèg nem kapattak el...
Szòval az illat: az az igazi turbò ràgòs pacsuli nyitàny! Meg is lepődtem, hogy Shiseido màrka alatt ilyet gyàrtanak, előbb hittem volna mondjuk Gaultier-nek. De aztàn hamarosan előbùjnak belőle a puha viràgok ès egy naguon èrdekes, "zöld" fàssàg. Ez adja az egèsznek az ìzèt, nagyon nem jellemző pàrosìtàs. Ìgy elsőre talàn az "èrdekes" a legtalàlòbb kifejezès. Mèg biztos, hogy pròbàlgatni fogom többször is, hogy megèr-eegy üveget, de felkeltette az èrdeklődèsem, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.