Shiseido

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 4.

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: gránátalma, rózsaszín bors, magnolia, jázmin, frézia, orchidea, hinokifa, szantálfa, pacsuli

Shiseido Ginza EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 2200 Ft, 10 ml 4000 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Ár: 350 Ft , Eladó: kvin
Állapot: kipróbált gyári minta (0,8ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Mazsola123

2022. június 5.

Arcápolási termékekhez volt csomagolva egy kis minta, rabul ejtett ez a finom illat. Azt elhasználva vettem egy 30 ml kiszerelést.
Imádom ezt a virágos illatot, nem émelyítően édes. Kicsit lehetne tartósabb, de újra fogom venni ha elfogy, nagy kedvenc lett. Az üvege is kifinomult nőies. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

Szil07

2022. május 31.

Kis mintát kaptam belőle, először (nagy melegben) nem igazán tetszett, sőt, inkább nem, mint igen... de ma reggel ebben a hűvös időben felfújtam és imádom magamon... Hála égnek rajtam egyáltalán nem édes (ezért is esett rá a választás az elmúlt napok édeskés illatai után) és nem emlékeztet sem a Mon Paris-ra - amihez a legtöbben hasonlítják Fragin - pláne nem Lancome Idol-ra (még csak az hiányozna!:D)... a La Vie Est Belle- hez meg aztán (rajtam) végképp köze sincs!
Igazából az első olyan illat hosszú évek próbálgatásai után, amit "nem tudok hova tenni", merthogy semmihez nem tudom hasonlítani... végre! ... és még tetszik is!:)
Karakteres illat, ami nekem amúgy ritkán szokott jól állni, kicsit karcos-kesernyés, valamint abszolút "komoly és felnőttnős", némi játékos üdeséggel- frissességgel megtoldva...
Tartós is, így mindent egybevetve - ha kedvenc előreláthatóan nem is lesz - megelőlegezem neki a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 31.

eheiszki

2022. április 23.

Remek kis cucc! Azt hittem én vagyok para, hogy kifújáskor LVEB vibeot érzek, de Fragin láttam hogy más is (ezt most nem azért mondom hogy az LVEB rajongók rohanjanak megvenni, mert NEM dupeja!!)
Kifújáskor nagyon erősnek tűnhet, gránátalma és erősen rózsaszín borsos, itt gyümölcsös. Utána jázminos orchidea illat, finoman fűszeres. Az alapja szantálos, zöldes, kasmíros alap. Édes de a leszáradása már kevésbé. Fréziát egyáltalán nem éreztem benne hálistennek.
Nagy bánatomra nem tartós.. maximum 2-3 órát érzem bőrön. Hajamon sem tart sokkal tovább. A szillázsa amíg tart addig gyenge-közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 23.

kissagi19

2022. április 13.

Kellemes meglepetés. Papírcsíkon friss, üde és igazi tavasz-illat. Nem is tudom az illatjegyeket kiérezni, csak a finom frissességet, ezért 5*.
A bőrömön viszont pusztulat. Már tudom, a rózsabors amit a bőrömön rettenet keserű, ezért 1*.
Az átlaguk 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 13.

Az átlaguk 3 *.

vanillacaramella.sweet

2022. március 19.

Ma próbàltam magamon, mert màr jó ideje szemezgettem vele.
Nagyon szép, kellemes tapintású üveg, az illathoz illő parfümszín, bàr a fekete részt nem értem, de biztosan van vmi ázsiai kulturàlis jellegű magyaràzata. Ha vki tudja, ossza meg itt velem,köszi. 🙂

Az illatról: nagyon kellemes, kifejezetten friss virágos, szép melegséges-fás alapszínezettel, ami egész jól kitart.
A grànàtalmàt rajtam nem tudom úgy kiérezni, inkàbba r.borsos pikànssàga, orchidea, frézia és jázmin az erős benne, a szantàl és pacsuli a tartós melegséget adják.
Ez a hinoki fa jegy érdekes, az Ever Bloom-ok kapcsán ismerkedtem meg vele, ott erősebb, mint itt, aminek örülök igazàból, mert ez az illat így lágyabb, viràgosabb inkàbb, nincs szúrós fa jellege, vagyis én ilyennek érzem,nem tudom másképp megfogalmazni.
Ja és a magnólia, nos én alapból nem szeretem parfümökben, de maga a növény egyébként szép, a lényeg pedig,hogy nem érzem úgy ki a parfümben.
Összességében jó illat, de túlárazott és nem ad nekem olyan plusszt, hogy meg akarjam venni.
Érezni rajta a minőséget és a Shiseido ház jellegét, azt a különlegességet,hogy fel lehet ismerni, ez az illat ennek a háznak a tagja.
Tartóssága az illat jellegét tekintve rendben.
Nőies, finom, 4.5*, de nem szerelem most. Hogy a jövő mit hoz, nem tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

Ma próbàltam magamon, mert màr jó ideje szemezgettem vele.

Tartóssága az illat jellegét tekintve rendben.
Nőies, finom, 4.5*, de nem szerelem most. Hogy a jövő mit hoz, nem tudom. :)

Cintia04

2022. március 13.

Már egy ideje nézegettem ezt az illatot, láttam sok ember dicséri de valahogy hozzám még nem jutott el mostanáig! Kaptam belőle mintát majd egyik nap magamra fújtam! Első benyomás hűha finom, szép illat de valahogy nem fogott meg... Majd ahogy teltek a napok az éppen aznapi aktuális illatom alól mindig megcsapott valami más illat, kerestem, kutattam honnan jöhet mondom ez más mint ami rajtam van... Majd kiderült, hogy az órám pántja bevette az illatot és onnan áradt ez a kellemes, mámorító illat! No akkor újból elővettem a kis mintám és lám ő volt az! Mi tagadás beleszerettem! Letisztult elegancia jut róla eszembe szolid mégis körbe ölelő szépség! Valamiért nekem a Chanel Mademoisellere hajaz hasonlóan pacsulis de sokkal lágyabb és jobban érvényesülnek benne a virágos jegyek ezért nekem jobban élvezhető! Az elmúlt időben sok kedvenc illatomat sikerült beszereznem de megfogadtam ha az egyik elfogy bizony ő kerül majd a helyére és beszerzem! Nem hagy nyugodni, nagyon is kell! Tartóssága is rendben van💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

bleauwsy

2022. március 10.

Uuuuu a parfümök parfümje! A cseresznyevirág dominál, de mellette letisztult, sikkes elegancia ez az illat. Nagyon tartós és csodálatos, olcsó hatásúnak semmiképp nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 10.

k001

2022. január 21.

Van nagymamámnak egy polca a fürdőszobában, tele 100 Ft-os boltokból lőtt parfümökkel. Kb. oda tudnám besorolni első illatolásra. Nem egy vészesen rossz illat, de elég mű, és igazából olyan rózsaszínes virágillat, de igazából se pónillat, se virágillat. A Drop D'Issey-nél azért jobb. Szerencsére csak mintám van belőle, de azt is inkább csak lakásillatosításra használtam el. Abszolút pénzkidobásnak érezném, ha megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

egyboszorka2.0

2021. november 16.

A reményt hozó négyesfogat tagja ő is. Shiseido parfümöm egyáltalán nincs, őt is kizárólag a Gendzsi szerelmei miatt próbáltam ki, de ha igazán személyt akarok társítani hozzá, akkor az Hatszumomo gésa lenne. A Drop d' Issey Mameha, ez a parfüm pedig Hatszumomo.
Nagyon szép, virágos, friss illat, de van benne egy kis nyughatatlanság, egy kis kalandvágy, nem megnyugtat, inkább energiát ad, kicsit talán figyelmet is kér, de mindenképpen erősebb, dinamikusabb formátum, ha lehet ilyesfajta jelzőket egy parfümre használni. Valóban virágos- fás illat, rajtam ad egy picike szappanos érzetet, de nem a fullasztó, erőteljes módon, hanem inkább frissen, levegősen. Jóval változékonyabb illat annál, mint amire számítottam. Kifújáskor csípős gránátalma orchideával, aztán minimálisan édesedik, virágosodik, rajtam inkább a magnólia erősödik szerencsére, a frézia tud jó kis kesernyés bonyodalmakat okozni, pl. a Biagiotti Laura számomra tejesen hordhatatlan miatta. Na jó, valószínűleg a gyöngyvirággal együtt "rendbontanak", lényeg a lényeg, képes rá. A leszáradást inkább szantálosnak érzem, kicsit csípős- friss, lehet persze a hinoki fa okán is, ami egy álciprus faj, így aztán bőven benne lehet a buliban.
Friss, elegáns, könnyed hétköznapi illat elvileg, de mondom, valahol érzek benne még pluszt, egy kis rafinériát, egy kis huncutságot, egy félmosolyt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 16.

Dudoka77

2021. november 15.

Amikor felfújtam, majdnem megsirattam a pénzt, amit ezért a parfümért kiadtam, ugyanis valósággal hátbavágott az a tömény, szirupos, szörpös édesség, ami elborított. Később lassan-lassan előjön az illatkompozíció összetettebb arculata, valamelyest kifinomultabbá, kicsit fűszeresebbé, lágyabbá válik, de így sem az én illatom. Ettől a márkától azért többet vártam egy sima, édes parfümnél, ami nálam tartósságát tekintve is elég rosszul teljesített. Elfújogatom éppen, mert amúgy egy snassz jóillat- élménynek elmegy, de ha már Japán, a Masaki Shiro sokkal bűbájosabb, éteribb.

Közben beugrott, mihez hasonlít! Egy az egyben Calvin Klein Euphoria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 15.

Közben beugrott, mihez hasonlít! Egy az egyben Calvin Klein Euphoria.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.