Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Megújítja a bőr felületét, és egész napos hidratálást biztosít.

szeliger

2018. június 1.

Az enyém is a próbacsomag trióban, 30 ml kiszerelésben került hozzám. A kiszerelés elég béna, egy szűkítő van a flakon tetején,nehéz rajta a megfelelő mennyiséget kiönteni, vagy túl sok jön, vagy alig valami. A kence erősen illatos és ahogy itt előttem már mások is megjegyezték, valahogy olyan műanyagos, vegyszerszagú. Nagyon nehezen fogy, mert nem tudom mindennap használni, ugyanis nehezen szívódik be, olajos, zsíros réteget képez a bőr felszínén. Még negyed óra múlva is fénylik utána az arcom, ritkán van rá időm, hogy kivárjam, amíg valamennyire beszívódik és még utána kezdjek hozzá a sminkeléshez, szóval nem lett kedvenc belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 1.

Nessy

2017. május 14.

Az Ibuki termékcsalád három tagja együttesen egész korrekt, mégsem tudok különösebben jót mondani róluk. A bőröm puha és hidratált lett, de semmi extra élményt, javulást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

souzanna

2016. április 20.

Tavaly év elején használtam de egyszerűen nem tudom hova tenni. Szeretem az Ibuki szériát, de az én arcbőrömön ez a termék nem művelt semmit. Arctisztítás után és még arckrém előtt kentem fel az arcomra. Az illata mondhatni kellemes, de az állaga és az utóhatás (húzta a bőrömet) nem tetszett. Lehetséges, hogy zsírosabb bőrön jobb hatást lehet elérni vele, de én egyáltalán nem tapasztaltam változást, javulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

nemeth.anita

2016. február 27.

Tavaly valamikor volt egy olyan akció a Müllerben, hogy az Ibuki család 3 tagját meg lehetett vásárolni próbacsomagban (30 ml kiszerelésben). Mivel nem szeretnék már többet drága termékeket kukába dobni vagy elajándékozni, így rögtön kaptam az alkalmon. A három terméket (lemosó, koncentrátum és ez) egymás után, három lépésben használtam. Először letisztítottam lemosóval az arcot, majd rákentem a koncentrátumot s végül ezt a hidratálót. Az illata nekem nagyon sok, agresszív, szerintem elég vegyszerszagú, főleg azért, mert sok kímélő terméket használok és azok mellett ez kiütközik. Nos az egyik legnagyobb csalódásom az utóbbi években. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, így ennek a termékcsaládnak a használatától 2-3 alkalom után nagyon pattanásos és irritált lesz. Emiatt próbálgattam a termékeket önmagukban is, de végül odaadtam a tesómnak őket. Ő elég kampányszerűen használja, mert mindig elfelejti a termékek sorrendjét, de nem panaszkodott rá. Szerintem ha valaki az Ibuki vonalnak a megvásárlásán gondolkodik feltétlenül kérjen mintát a Müllerben vagy Douglasban, mert nekem 2 használat után csodálatos puha és bársonyos lett a bőröm, de amint folytattam a használatot, akkor annyira tönkrement, hogy nagyon nehezen hoztam utána helyre. Erre a krémre gyanakszom a trióból, ami a legtöbb kárt csinálja. Gondolkodtam azon is, amit sok helyen olvastam, hogy sok terméket egy vagy több hónapig kell használni, mire a bőr megszokja. Szóval lehet, hogy ha kitartó vagyok a ragyák eltűntek volna és szebb lett volna a bőröm, de ennek nem láttam értelmét. Egyrészt nagy luxus egy hónapig ragyás képpel mászkálni a bizonytalan végeredmény reményében, másrészt ez a termék nem ránctalanít, ebből kifolyólag kellett volna vennem még valami ránctalanítót pluszban, amivel lehet, hogy nem lett volna kompatibilis.
Sajnálom ezt a kellemetlen tapasztalatot, mert felcsillant a szemem a kis kiszerelések láttán, mivel ez utazáshoz is nagyon praktikus lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Ashmatiii

2016. február 19.

Szettben vettem meg az arctisztitoval es a softening concentrate-tel. A masik ket termek tokeletesen bevalt,de ez sajnos nem. Nagyon finom az illata,nagyon kellemes felkenve,de nekem sajnos tul sok,mert miteszereket es aprobb pattikat okozott,valamint zsiros utoerzet hagyott maga utan. Meg akkor is,ha a lemoso utan kentem fel egybol,kihagyva a softening c-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

HevesPetra

2015. július 1.

Shiseido mániám eredményeképpen jött velem haza egy douglas-túra után. Szerettem, bár különösebb hatását (így utólag bevallva) nem igazán éreztem, de hát Shiseido volt. Aztán jött a krémmániás, INCI felfedezős, PC ismerkedős éra. Félre is tettem, míg el nem határoztam, hogy minden itthon fellelhető krémet el kell használni, és utána csak azokat veszem meg, amikre tényleg szükség van, és tényleg hatnak (impossible mission). Csakhogy a PC-s, illat és alkohol mentes termékek után bizony egyáltalán nem szerette a bőröm: csípte és pirosította is, így lemostam és elajándékoztam. (Nővérem meg imádja, nála tényleg működik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

pmoncsi

2013. november 27.

Az én bőrömnek ez kevés volt, ezért a tégelyes, gazdagabb krémet használom. Ezt napközben ha fáradtnak érzem a bőröm kenem fel, így tökéletes.
Bár nem az én korosztályomnak ajánlott ( 30 körüli korosztálynak szánják) nekem a teljes IBUKI család bevált.
Megszüntette a bőröm szélsőséges viselkedését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 27.

Megszüntette a bőröm szélsőséges viselkedését.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Citrus Junos Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Betaine

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.