Shiseido

Ár:   11 210 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Ár:   11 210 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Nyugtató és hidratáló krém a bőr kisimításáért és a pórusok minimalizásáért.

Shiseido Ibuki Refining Moisturizer Enriched Cream 10 ml-es minta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost

Sygnus

2019. december 1.

Régi nagy kedvencem! Nem tudom miért írják, hogy pórus összehúzó, mert semmi ilyen hatása nincsen, de minden másban 10pontos. Nehezebb, sűrűbb állagú krém, de gyorsan beszívódik, isteni érzést, rugalmas bőrt hagyva maga után. Nyárra nem ajánlom, de ősztől tavaszig védi, nyugtatja a száraz, érzékeny bőrömet, sminkalapnak is kiváló. Magas minőség, elérhető áron. Nem kell sok belőle, nem ragad, nem fénylik. Nappalra és éjjelre is felteszem, nekem egy jolly joker. Legalább 5x újravettem már. Érdekes, hogy ajánlottam barátnőknek, de nem mindenkinek jön be, tapasztalatom szerint a vízhiányos, érzékeny bőr imádja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Connie13

2019. február 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Hónapok óta kitartóan használom, de őszintén az ég világon semmi különbséget nem tapasztaltam. Azért nem 1*, mert a krém állagát szeretem, jó érzés használni, de tényleg ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

NickyFerrum

2018. június 19.

A Beuty sleeping maskkal együtt használom. Szépen dolgozik együtt a kettő. Érzésre kicsit zsíros, viszont felkenve már közel sem kelti nálam ezt az érzést. Viszont nem kell ebből sem sokat felkenni. Jól hidratál, nem tömít.
Csodát azért ne várjon senki tőle, de jó kis krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Csodát azért ne várjon senki tőle, de jó kis krém.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Felnőtt lányomtól érkezett hozzám, mert neki valamiért nem vált be. De jó nekem!:) És az érett bőrömnek. Kapja sorra a finomságokat.
Önmagában a tégely is megér egy .... ha nem is misét, de néhány szép szót. Gyöngyházas csillogás, jó ránézni és kézbe venni.
A krémről viszont nem tudok áradozni, egy jó hidratáló-tápláló krém, ami hamar felszívódik, ezt megtapasztaltam. Az arcbőröm valóban hidratálttá tette, a pórusok minimalizálását nem akarom belemagyarázni, mert ahhoz nem tudom, hogy hány tégelyre lenne szükség.
Azt hiszem, hogy nekem csak egy kirándulásnyi jut ebből a krémből, ha elfogy, magam nem valószínű, hogy megvásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Számomra nem zsíros érzetű, habár a pórusok méretét nem tudom, mi csökkentette a sok egyszerre alkalmazott készítmény közül. :-) Nagyon sokáig elég, mondjuk keveset használok belőle. Amikor még szettben használtam kis kiszerelésű temékként, az Ibuki tisztítójával és a koncentrátummal együtt szinte csodát művelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Regi84

2016. december 1.

Jó is meg nem is... az én bőrömre kicsit túl zsíros a textura, úgyhogy pl alapozó alá nem használom csak estére. A pórusaim nem hinném, hogy kisebbek lettek... alapvetően egy jó krém,nyilván egy L'orealnal 1000x jobb, és megéri rá költeni, mert széppé teszi a bőrt és egyenletes lesz tényleg, de nekem nem az igazi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Citrus Junos Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Betaine

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.