Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Pigmentfoltok elleni szérum.

ava

2015. június 9.

Olyan szépen magyarázta az eladó hölgy a várható hatását,hogy ki kellett próbálnom.Egy-két kisebb,halvány,nem feltűnő folt van az arcomon,három hete használom,mitha halványodna,nem szolizok,nem napozok,ha abbahagyom a használatát és érni fogja a nap biztos visszajönnek,mert ott károsult a bőr,a kézfejemen sajnos több folt is van,(fénykezelést is kaptam rá,akkor egy ideig jó volt,utána csúnyább lett, )több jött elő,ahhoz nagyon drága termék,hogy megállás nélkül használjuk,pegig úgy jó lenne,egyenlőre bizalmat szavaztam neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 9.

Csipike

2015. március 23.

Nekem a szülés utáni pigmentfoltokat néhàny nap alatt elhalvànyìtotta, a pattanàs utàniaknak szerintem több idő kell. Viszont sajnos az én hiperérzékeny bőröm hamar leszabàlyozott ìgy sajnos abba kellett hagynom a hasznàlatàt, de ez nem a termék hibàja. Felteszem eladàsra, sajnàlom mert pigmentfoltra jó volt. Mondjuk a bőröm ìgy is szebb lett tőle, így megy neki az 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

p.patri92

2015. február 25.

Sokáig használtam, kb. 7 hónapig. Nos.
Amire én vettem, arra nem használt (bár arra eddig semmi, nem is tudom miért vártam ettől a megváltást)
A pattanás utáni pigmentfoltokat valamennyire halványította. Viszont ezt más, kedvezőbb árú termék is tudja tapasztalatom szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Sokáig használtam, kb. 7 hónapig. Nos.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Butylene Glycol, Glucosyl Hesperidin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak