Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Manciska, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Víz- és izzadásálló, nem tömíti el a pórusokat.

Mufurcka

2018. április 11.

A legjobb nekem a szem alá. Nem csillog, szépen természetessé válik a bőrömön, nem ül bele a ráncokba. Nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni:(

YSL Touch Éclat-ot használtam vele párhuzamosan, (és miután elfogyott, csak azt), az még vékonyabb, természetes fedést ad.
Jó opció még MAC Prep Prime ecsetes, most az van, de ez a tubusos Shiseido nagyon hiányzik, egyel erősebb fedése volt, mint ezeknek a lágyaknak, alkalomra mindig azt tettem fel. Fura hogy megszüntették úgy hogy nincs helyette más opció - D-ben rámbeszélték a Shiseido Stick formátumú concealerjét, de borzasztó!!!!! Beül a ráncokba, rosszabb mintha nem kennék fel semmit szem alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

rata.sum

2015. november 7.

A színnel picit mellényúltam. A 02-es light medium van meg, ami kicsit sárgás. Szerencsére használható, mert olyan vékony rétegben kenem, hogy viszonylag beleolvad a saját bőrszínembe.
Az apró bakitól eltekintve viszont nincs benne hiba. Szem alá is oké, bár gyorsnak kell lenni, mert ha egyszer megköt, többé nem mozdul. Ez azt jelenti, hogy ha nem sikerült elég gyorsan szétkenni, akkor irtó bénán fog kinézni. :) Viszont kellő sebességgel kenve kis mennyiségben is szépen fed, nem lesz maszkos. Apróbb elszíneződéseken is bevált. Pöttynyi mennyiség elég mindkét szem alá. Nem egy olcsó darab, de nem bántam meg a vételt, mert nagyon jó terméket kaptam a pénzemért, ami nagyon sokáig elég lesz.

Hát, mégsem sikerült megbarátkoznom a színével. :( Mostanában sajnos kicsit több fedésre van szükségem, így már nem nyúlok érte egyáltalán, mert nagyon elüt a saját színemtől. Feldobom a zsibire, hátha valaki szeretné, mert ez valóban egy nagyon jó korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

tothbarbara74

2015. november 4.

Hát ez tényleg nagyon jó, sosem gondoltam volna, hogy létezik egy olyan korrektor ami minden rajtam létező bőrproblémát nyomtalanul és tényleg láthatatlanul eltüntet. Még nappali fényben is teljesen beleolvad a bőrbe. Elképesztően kevés kell belőle, úgyhogy szerintem megéri az árát, mert már fél éve nyúzom de talán még a 3/4-nél sem tartok. Szem alatt viszont nagyon minimálisan használom csak, mert engem bőségesen aláhidratálva is szárít és kissé pergamenszerű a hatása, de pigmentfoltra és piros foltokra elképesztően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

erika81

2015. október 17.

Csodálkozom, hogy még nem véleményeztem. Már évek óta napi szinten használom, a második tubusnál tartok. A nekem tökéletes szín a 2 Light Medium. A tubuson az áll, hogy a felbontástól számított két évig használható. Addig tuti kitart, sőt... Az ára nem igazán baráti, de amióta rátaláltam nem használok más korrektort. Tökéletes szem alá is, illetve az egész arcra. Nem szárít és egész nap a helyén marad. Ameddig kapható, addig biztos hogy őt használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

Dév

2015. szeptember 7.

Eddig főleg MAC és Clinique korrektort használtam. De eddig ez a legjobb, ezért örülök, hogy váltottam. Szinte beleolvad a bőrbe, teljesen láthatatlan, mégis jól fed. Nem gyűrődik fel, nem kell sokáig maszatolni a szem alatt, hogy el tudjam kenni. Tíz csillag! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Wildcat75

2015. augusztus 18.

Ez a korrektor tényleg ott van a szeren...!
Nagyon szépen fed, semmi maszk hatás, csak bársonyos bőr. Nagyon kevés kell belőle és amiért én még nagyon szeretem, hogy - akár természetes, akár mesterséges fénynél is- gyakorlatilag láthatatlan. Valljuk be: azért ez nem egy utolsó szempont. Utálom amikor messziről látszik a korrektor a szemek alatt, az egész sminket tönkre teszi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Ez a korrektor tényleg ott van a szeren...!

Skiiin

2015. július 17.

Szuper korrektor!Szépen elfedi a bőrhibákat anélkül, hogy szárítana, természetes hatást kelt!Nem kell belőle sok, szóval nem fogy nagyon gyorsan!
Szemkörnyékre is használható!:)
Tényleg izzadásálló, egész nap tart!
Elkérik az árát de nem hiába...SHISEIDO, benned még nem nagyon csalódtam!:)

Update: 2 év után most fogyott el az első tubus, újravásároltam szintén a 3-as árnyalatot. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, csak sajnos már nem gyártják/nem fogják gyártani, a márka honlapján láttam :/.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Szemkörnyékre is használható!:)
Tényleg izzadásálló, egész nap tart!
Elkérik az árát de nem hiába...SHISEIDO, benned még nem nagyon csalódtam!:)

kisnyuszi83

2015. június 24.

A MAC-es korrektorom kifogyását követően, gondoltam, kipróbálok valami újat. Az itteni véleményeket olvasva a Shiseidora esett a választásom. De jól tettem:)) A 02-es árnyalatot választottam, passzol a világos, enyhén rózsaszínes bőrömhöz. Nagyon kicsi mennyiség is elég, rendkívül jól fed, és estig fenn is marad. Csúcstermék. Nem olcsó, viszont szerintem egy évre biztos elég lesz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Vica75

2014. december 11.

Sok költséges kísérletezés után végre megtaláltam ezt. Még az sem bánom, hogy D-ban vettem, nagyjából 2000 Ft-tal drágábban, mintha iparfümériáról rendeltem volna, ott 2B szín amúgy sem volt.
Egyszóval szuper. Maga a termék is tökéletes és a csomagolás is (csőrös adagoló). Istenem, hogy vannak ehhez a Mac egekig magasztalt korrektorai...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Manciska

2014. szeptember 6.

Mivel a hőn szeretett Estée Lauder Disappear-emet már nem gyártják, nekiláttam felkutatni méltó utódját, hogy a pandákat is megszégyenítő szem alatti karikáimat eltüntessem. Jó krémmániásként itt kezdtem a terepszemlét, és a Clinique Even Better mellett tettem le a voksomat. A gyakorlati kivitelezéssel azonban gondok akadtak: az eladó hölgy megmutatta nekem ezt a csodát! Az ára első hallásra nem való szívbajosoknak (8200 Ft), azonban olyan ici-pici kell belőle, hogy szerintem akár 1 évig is elég lesz. A tartóssága számomra a hihetetlen-kategóriában van, 12 órás viselet után sem ül be a ráncokba, úgy áll rajtam, ahogy reggel felkentem. Ráadásul csodaszépen, maximálisan fed!

Update: Mivel a héten (2014. szeptember!) fogyott el az első tubus, kíváncsi voltam, mikor írtam róla véleményt. 2012. november...Lehet számolni, mennyire jön ki havonta! És én minden nap használtam, hétfőtől péntekig. :) Az utánpótlást iparfumeriáról rendeltem, tegnap meg is érkezett, 5500 körül volt. A tubus kialakítása azóta változott, remélem a tartalma nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin