Shiseido

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nijikel, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedésű, könnyed állagú hidratáló rúzs

Ár: 4000 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Bank posta
Ár: 2500 , Eladó: Zsolci
Állapot: Alig használt/kép, Helyszín: Kerepes, fizetés: Személyes átvétel Kerepes, vagy postán maradó
UPanda

2018. június 6.

Nagyon szép színek, kellemes viselet, nem szárít. Tartós, ami számomra nagyon fontos. Szép és praktikus, hogy mágnessel záródik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Amadea

2018. február 25.

Nem hittem volna, hogy ennyire megszeretem ezt a rúzst. Itt vettem egy bontatlan RD304, Sweet Pea (meleg árnyalatú eperpiros elvileg) árnyalatot egy kedves lánytól, boltban, vakon biztosan nem vettem volna meg az ára miatt.
Hidratáló rúzs, vagyis a negatív tulajdonsága az, hogy könnyen kopik. Ez engem nem zavar, mert inkább távozzon el a számról feltűnésmentesen egy rúzs, minthogy mindenhová levakarhatatlanul szétkenődjön. Azért szerettem meg nagyon, mert általában annyit elpepecselek a szemsminkkel, hogy nem marad idő nagy műgonddal rúzsozni, ezért a gyorsan, könnyen felvihető darabok után kapok, amelyek sok sminkhez illenek. Ez pont ilyen. Könnyű, fényes a textúrája, egyszerű javítgatni, és nem kell aláhidratálni, ugyanis egyáltalán nem szárít.
A csomagolása nagyon tetszetős, minőségi. Fényes, hűvös fém tokja van (nem mágneszáras, de jól záródik, sokszor utaztattam már és nem volt baj), ami nem kerek, vagyis nem gurul le a búbánatba.
Igazából annyira tetszik, hogy beneveznék még egy-két árnyalatra.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Igazából annyira tetszik, hogy beneveznék még egy-két árnyalatra.:)

Ralynna

2018. február 20.

Anyukám kapott egyet ajándékba, de neki túl sötét volt a színe, ezért nekem adta. Nekem nem áll rosszul, elhordom, de nem vettem volna meg magamtól. Nem csak a színe miatt, de az állaga sem az igazi és eléggé szárít. Legalább egyenletesen kopik, de ennyi pénzért többet vártam volna, a tizedennyibe kerülő rúzsaim sokkal jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Joaninha

2017. november 20.

Eszméletlenül szép árnyalatokban kapható ez a rúzs, nagyon különleges mindegyik szín és az állaga is teljesen más, mint a többi hidratáló rúzsé. Nagyon telt a fedése és a színek is remekül pigmentáltak. A hidratálása pedig tökéletes, egyáltalán nem szárítja az ajkakat, a viselete szinte olyan, mint egy színezett hidratálójé, csak sokkal testesebbek a színek.

2 árnyalata is megvan, egy nagyon világos nude és egy mála színű. A világos színű hajlamos megülni az ajkaimon lévő barázdákban, szóval érdemes előtte leradírozni az ajkakat. A sötétebb színnél pedig észrevettem, hogy nem elég tartós. Sajnos nagyon hamar elkenődik és evés-ivás után csúnyán kopik, nem egyenletesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Boriskajuliska

2017. június 17.

2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Az RD346-os egy corallos szín ami felkenve pirosba hajlik ami gyönyörű. A másik aznRD142-es ami nagyon hasonló de inkább rózsaszínes beütéssel. Mind két árnyalat élénk és feltűnő, amit nem is gondoltam míg fel nem tettem. Az állaga krémes, tartóssága megfelelő. A minőséget meg kell fizetni így az árára sem túlzó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

AmberGrace

2017. május 22.

Nagyon szeretem. Az állaga nagyon krémes, még nem volt ilyen rúzsom, amit ennyire jó érzés lett volna felkenni és viselni. Pigmentált és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Luska

2016. október 4.

Imádom! Poppy (RD312) árnyalatban vettem. Nagyon jól pigmentált, nagyon krémes állagú. Tartós, élénk szînű.
Külön imádom a mágneses záródásàt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Külön imádom a mágneses záródásàt.

Gina89

2016. október 2.

BE310 van nekem, a szine kifejezetten szep, es vegre egy ruzs aminek nincs borzaszto illata (legalabbis a mac illatattol rosszul vagyok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Igh12

2016. július 20.

BE740 es árnyalat van meg. Sajnos Estee Lauder envy rúzsoknál kevesellem a színválasztékot, így került hozzám ez a rúzs. Egyenlőre jónak tűnik, mondhatni meglepően jónak. Ha hosszabb tesztelés után is szeretni fogom még, jön velem haza pár új árnyalat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

bomx

2016. június 9.

Tartós, jók a színek.
A NARS rúzsokhoz nagyon hasonlít az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Tartós, jók a színek.
A NARS rúzsokhoz nagyon hasonlít az állaga.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.