Shiseido

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: jibjab, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. november 12.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egy nem ragadós, öregedés-gátló krém alapozó. Exkluzív ragyogó fényvisszaverő púderrel lágy-fókusz hatást ad. Hidroxiprolinnal stimulálja a kollagén termelést, feszesítő hatást adva. Antioxidáns rózsa alma levél kivonattal hidratáló és ránctalanító hatású. Teljes fedést és SPF 15-ös UV elleni védelmet ad. Megemelt, sima, ragyogó és fiatalos arcbőrt biztosít. Ideális a normál és a nagyon száraz bőrre. Nem mitesszerképző, bőrgyógyász által tesztelt.

Ár: 5000 posta az árban! , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Nofretiti181

2019. április 16.

Kb. egy hónapja használom és IMÁDOM! :) Száraz bőrre tökéletes, szép bőrképet ad és elég jó a fedése. Szép az INCI

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

klauska1985

2018. március 19.

Jó a textúrája szépen egyenletes lehet vele dolgozni, maszk hatàs nèlkül

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Jó a textúrája szépen egyenletes lehet vele dolgozni, maszk hatàs nèlkül

natulcien

2018. március 15.

Tudatosan kerestem egy szép összetevőlistával rendelkező, tápláló alapozót és a borsos ár ellenére erre esett a választásom. Szerencsére Internetes rendeléssel spóroltam rajta, így megéri majd újravenni, ha elfogyna. Eddig úgy tűnik bevált, és nem biztos, hogy érdemes tovább kísérleteznem. Legalábbis nem ebben az árkategóriában. Mivel nem szeretem a teljes, és matt fedést, egy fényes Alverde primerrel összekeverve használom, és nagyon bevált. A fedése így szaténosabb, természetesebb, és sokkal kevesebb mennyiség is elég belőle. A kiszerelése praktikus, bár nem tudom mennyi marad majd a flakon alján elérhetetlenül. Engem meggyőzött és napi rendszerességgel használom. Nem okoz pattanásokat, nem érzem, hogy elnehezítené és sminkem és, hogy nem hagyná lélegezni az arcom. Kifejezetten kényelmes "viselet".
2017 január 7.

Frissítés: Töretlen a szerelem. Ez lett a téli alapozóm. Az egyetlen "gondja", hogy önmagában nekem túl matt, és púderes a fedése. Az Alverde primerrel tökéletesen működött együtt, mivel az,mint már írtam is kompenzálta ez a mattabb finish-t és természetesebb lett a hatása. Miután az Alverde elfogyott, MAC Strobe krémmel használtam, és azzal is szépen együttműködött ez az alapozó. Viszonylag hamar lebarnulok, így már 2.telet is ezzel az alapozóval húzom ki, és még mindig van benne. Kíváncsi leszek meddig lesz elég. Nekem ez az alapozó egyértelműen megérte az árát. A kora ellenére még semmilyen állagromlást nem vettem észre rajta.
Borsónyi mennyiséget használok a természetes hatásért, mivel csak a bőrszínem egységesítése a cél, nem pedig teljes fedés. Szerencsére nincsenek elfedendő bőrhibáim, csak a bőrömön keresztül is átütő hajszálerek, amiket ennyi mennyiség is szépen kompenzál. A kezemmel viszem fel, paskoló mozdulatokkal dolgozom el, és így is nagyon természetes és szép a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

2017 január 7.

Erika111

2017. június 26.

Nekem csalódás volt. Már felvitelnél ragacsos érzés. Rögtön a felvitelnél gyönyörű fedés, könnyű eldolgozhatóság, de rövid idő múlva már előtűntek a pigmentfoltjaim, bőrhibáim. Hozzáteszem, párás, 30 C fok feletti hőmérsékletnél próbáltam ki...lehet hűvösebb időben jobban teljesített volna. A ragacsos érzés viszont kezdetektől érezhető volt, pedig klímás szobában tettem fel. A nap végére mintha csak éppen valami lenne az arcomon, fedés nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Monka83

2017. április 19.

Egyszerűen imádom:) gyönyörű egységes és erős, de mégis természetes fedés, szép összetevők! Nem maszatolódik, nem málik le. Egy nagyon rohangálós napot is simán kibír! A bőröm nagyon szereti, semmi pattanás, semmi száraz rész, csak egységes arcbőr. Tényleg nem a legolcsóbb kategória, de mindenképp megéri. Több márkát próbáltam már, de ez éri meg igazán az árát, viszont kupon napokon lehet spórolni:) Nekem favorit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Lunacska

2017. január 9.

Álom alapozó, főleg télen, esetemben kombinált bőrre működik , az I 20 árnyalat az enyém, egész nap tart, ragyogásfokozó, mégsem olajos, teljes fedést ad, érzem a hidratálást és szépen kisimít, 30 év fölöttieknek ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

juditkaa70

2016. január 14.

Először kis mennyiségű mintát kértem egy kis tégelyben,mielőtt megvásároltam volna. Kipróbálása után,nagyon meg győzőtt,és pár nap múlva megvettem a teljes kiszerelését. Csodás az arcbőr,szépen és nagyon jól fed. Én bőrhibákkal nem küzdöm. Nincsenek pattanásaim,se pigmentfolt,meg egyéb más bőrhibák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

aszparágusz

2015. december 14.

Az I100 és az I200 árnyalatom van, krémbe keverve kenem az arcomra, kicsit se látszik,mégis nagyon szép tőle a bőröm. A pumpás kiszerelés nem annyira praktikus az adagolás miatt, de én egyet szoktam nyomni egy pici tégelybe és abból teszek a krémemhez. Szerintem sok évig elég lesz.Semmi rosszat nem tudok rá mondani, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 14.

rea3

2015. december 1.

Vágytam már egy könnyedebb alapozóra, ami azért fed is, viszont mégsem érzem nehéznek. Eddig az Estée Lauder DW-t használtam, de azért az a mindennapi használathoz kicsit sok. Gyönyörű és tökéletes, de hosszabb távon/napi szinten nehéz a bőrnek. Ezért kicsit utánanéztem, hogy a hétköznapokra mi is lenne, ami igazán megfelel. Erre a drágára esett a választásom. Kikötés volt elsősorban a viszonylag szép inci és persze mások véleménye a termékről. Valóban könnyű érzés viselni és mégis szépen fed. Viszont ha hozzáérek az arcomhoz, érzem hogy kissé ragad (a púder ellenére is) és elég sokszor átfényesedik a nap folyamán, ilyenkor ugye elő a zsepit (azt azért hozzá kell tennem, hogy én mindegyik alapozó alatt át tudok fényesedni, de ezalatt végképp). Nem bántam meg, mert nagyon kíméletes a bőrrel, de nem venném újra az állandó átfényesedés miatt.
Az apró ráncokba egyáltalán nem ül bele, még a nap végén sem. Felkenés után olyan félmatt finisű, nagyon kellemes viselet, könnyű eldolgozni és 2 pumpálásnyi elég is belőle (még sok is). Jah végre pumpás cucc, nekem ez sokat jelent a DW után, nagyon kényelmes. Ha lehetne, kötelezővé tenném minden arcra való krémes dologhoz a pumpát.
A színét tökéletesen sikerült eltalálnom (B20), atyaisten mennyit agyaltam rajta, hogy melyik árnyalat is legyen, 3 hétig csak a neten lévő swatchokat skubiztam, nehogy elszúrjam a színt. Az Estée-ből a Fresco volt az én színem így az őszi/téli időszakban, tehát hozzá hasonlóra volt szükségem. Ííígy eltalálni, hihetetlen büszke vagyok magamra, abszolút telibe trafáltam :D Mindenképp netről szerettem volna rendelni, mert ugye így olcsóbb is (30 €), és én az üzletek műfényénél mindig mellélövök az árnyalatokkal.
Aki nem szeretne májbetegnek tűnni, ajánlom hogy a B jelölésű színek közül válasszon :) Szóval lényeg a lényeg, ez egy nagyon nagyon jó alapozó, de zsíros vagy kombinált bőrűeknek nem ő a megfelelő választás (még télen sem nagyon). Száraz bőrűeknek viszont ő lehet a csúcs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Vikcike

2015. október 7.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, bár az én kombinált bőrömön 4-5 óra után átfényesedik, de ez nem a termék hibája. Ragaszkodásom oka egyszerű: tökéletes árnyalatot találtam télre-nyárra egyaránt (O60-O80)! Finise természetes matt, állaga krémes, könnyű eldolgozni! A színskála nagy, rózsás, sárgás és semleges árnyalatokban kapható többféle szín, úgyhogy mindenki könnyen megtalálhatja a neki tökéletest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Metabisulfite, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.