Shiseido

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: souzanna, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egységesítő primer, ami egész nap tartó ragyogó, és természetes hatást kölcsönöz az arcnak, miközben minimalizálja a bőr egyenetlenségeit, a látható pórusokat és apróbb ráncokat.

Főleg egyenetlen, csillogó és zsírosodó, valamint fakó bőrre ajánlott.

Ár: 3000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 30 ml / kb. 20-25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
souzanna

2017. április 6.

[UPDATE] Le kell vonnom belőle, valahányszor felkentem az arcomra utána 1-2 napon belül tiszta akne lett a bőröm. Amióta kidobtam és nem használom nincs semmi bajom. Ez azért elég gáz.

Sosem használtam korábban primert, viszont a mostani alapozóm (Clinique Anti-Blemish Solution) igényli, ezért gondoltam, megpróbálkozom ezzel a termékkel.
Az állaga viszonylag sűrű, színe halvány barna de bőrre felkenve teljesen színtelen. Illatot nem érzek és a 30 ml szerintem teljesen jó mennyiség, mivel nem kell belőle sok.
Nekem drasztikus változást nem hozott, viszont az alapozóm könnyen/könnybben kenhető fel rá és így tartósabb is a sminkem, mint nélküle.
Csak azért nem adok 5*-t mert szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Csak azért nem adok 5*-t mert szerintem nem éri meg az árát.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

További info az összetevőről a KM-blogon >>