Shiseido

Ár:   21 850 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 22.

Ár:   21 850 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

Fejjegyek: citrom, tengeri jegyek

Szívjegyek: ylang-ylang, jázmin, rózsa

Alapjegyek: kókusz, mirabelle szilva, kasmír, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

szeliger

2021. augusztus 11.

Egy másik parfümmel szerettem volna megismerkedni és miközben kerestem a polcon, megakadt a szemem ezen a napsárga üvegen. Nekem mondjuk ez már több, mint felkelő nap, bőven nyári délutáni illat és valahogy a D&G Dolce Shine illatára emlékeztet. Rajtam is tombol a jázmin, mellette pedig a napsütéstől égetően átmelegedett sziklák, kövek illatát érzem. A tengerből a só átjön, de határozottan nem vizes az illat jellege, hanem inkább a sziklás parté. Kókusz semmi, citrom csak mutatóban, az alapon pedig sok kasmír és pézsma. Tartósság kiváló, a hatósugár megbízható, jó csuklótávolságból is határozottan érezni.
Kifejezetten nyárra tervezve, forró napokra. A megjelenés disszonáns, a felkelő naphoz inkább a narancsos színt társul a képzeletemben, az üveg is olyan semmilyen. Nem ütött szíven, pedig utolsó darab volt a parfümériában, nagyon kellette magát:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

narancsdzsem

2020. november 17.

Kissé csalódott vagyok, mert nekem ő egy unalmas illat, továbbá egyáltalán nem tartós.
Szerencsére illatostársaktól lehet vásárolni fújós kiszerelésben, így nem " fújhattam" azt a 20 ezer forintot, amibe ez került volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Timi8

2020. július 26.

Engem nem érdekel, ki mit mond, én már fel is pontoztam, megérdemli!

Stìlusában Estée Lauder Bronze Goddess.

Pofon-egyszerű! A nyár slágerei egyetlen palackba zárva: Citromlé, kòkuszvìz napsugárágyon, sòs tengeri fuvallat, nektáros gyümölcsök csepp jázmin esszenciával.
Nagyszerű, eszméletlenül lezser illat, szerintem mindenképp van benne valami megfoghatatlan, nekem állatira bejön! Igazi nyárillat. 😋 Plusz pont, hogy bőrre is fùjhatò, nem okoz napfoltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

Engem nem érdekel, ki mit mond, én már fel is pontoztam, megérdemli!

Stìlusában Estée Lauder Bronze Goddess.

nyarigabi

2020. július 25.

Naptej-illat, amit a jázmin és az ylang-ylang elég virágossá tesz ahhoz, hogy ne csak egy egyszerű, tipikus nyári illat legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Villango

2020. június 7.

Tavaly vettem, nagy naptej-illat keresésben voltam akkor.
Nekem nagyon bejött.
4 db parfümöm van itthon vele együtt, és nekem még ez is sok, de ő biztos minden vízparti élmény mellett velem lesz. Talán csak a csapatsportoknál nem :-P mert tényleg elég erős és domináns, a pasiknak talán túl tömény lenne. :-))
De megéri az árát, és tényleg szuper hogy bírja az UV-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Tavaly vettem, nagy naptej-illat keresésben voltam akkor.
Nekem nagyon bejött.
De megéri az árát, és tényleg szuper hogy bírja az UV-t.

emitaylor23

2020. június 4.

Nagyon szép illat, nem is kifejezetten nyárinak mondanám, bőven belefér a tavaszi kategóriába. Nagyon tartós, a többi ún. naptejesnek mondott parfihoz képest és én nem is érzem benne a naptejes jegyeket, inkább valami semmihez sem hasonlítható kombó, szóval az egyediség ismét ment shiseidoéknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 4.

Visine

2019. augusztus 6.

Nagyon szép virágos illat. Sajnos rajtam csak virágos, de az töményen tartja magát. Semmi citrus, semmi kókusz, semmi tenger, csak ylang-ylang és jázmin,valamint a rózsát is felfedezem néha. Szerettem volna, ha frissebb lenne, de így nekem négyévszakos parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

adri0419

2019. július 8.

Érdekes, mert a Zentől rosszul vagyok, de a nyári illatokat mindig imádom. Ez most sincs másként. Nagyon finom könnyed illat, nekem főként citrusos jegyek érződnek. Az is nagyon tetszik, hogy napozás közben is nyugodtan használható. Nekem telitalálat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Roberta

2019. június 19.

Tegnap teszteltem a Müllerben. Ááá, ez nagyon jázminos és mintha a mumusom, az ylang-ylang is ott figyelne a háttérben. Itthon megnéztem az összetevőit, eltaláltam. Mégis azt kell mondjam, összességében kellemes és plusz pont, hogy a napon tartózkodáskor is viselhető. Tartóssága EDT létére kiváló, zuhanyzás után is éreztem a csuklómon. Talán 1x elcsábulok rá. Talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 11.

Bolti illatolás alapján tőlem is kap egy négyest, jó kis egynyári illat. Szerencsére a kókuszt én sem érzem, viszont a többi jegy kellemes elegyet alkot.
Nem az a hűha, azonnal kell nekem élmény, de bevallom, hogy meglepetés, jobb, mint amire számítottam.
Hogy viselném-e? Természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 11.

Hogy viselném-e? Természetesen.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)