Shiseido

Ár:   21 850 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   21 850 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

Fejjegyek: citrom, tengeri jegyek

Szívjegyek: ylang-ylang, jázmin, rózsa

Alapjegyek: kókusz, mirabelle szilva, kasmír, pézsma

Ár: 16.000 , Eladó: nagygabi
Állapot: 100/kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta
Shiseido Rising Sun fújós eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

narancsdzsem

2020. november 17.

Kissé csalódott vagyok, mert nekem ő egy unalmas illat, továbbá egyáltalán nem tartós.
Szerencsére illatostársaktól lehet vásárolni fújós kiszerelésben, így nem " fújhattam" azt a 20 ezer forintot, amibe ez került volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Timi8

2020. július 26.

Engem nem érdekel, ki mit mond, én már fel is pontoztam, megérdemli!

Stìlusában Estée Lauder Bronze Goddess.

Pofon-egyszerű! A nyár slágerei egyetlen palackba zárva: Citromlé, kòkuszvìz napsugárágyon, sòs tengeri fuvallat, nektáros gyümölcsök csepp jázmin esszenciával.
Nagyszerű, eszméletlenül lezser illat, szerintem mindenképp van benne valami megfoghatatlan, nekem állatira bejön! Igazi nyárillat. 😋 Plusz pont, hogy bőrre is fùjhatò, nem okoz napfoltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

Engem nem érdekel, ki mit mond, én már fel is pontoztam, megérdemli!

Stìlusában Estée Lauder Bronze Goddess.

nyarigabi

2020. július 25.

Naptej-illat, amit a jázmin és az ylang-ylang elég virágossá tesz ahhoz, hogy ne csak egy egyszerű, tipikus nyári illat legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Villango

2020. június 7.

Tavaly vettem, nagy naptej-illat keresésben voltam akkor.
Nekem nagyon bejött.
4 db parfümöm van itthon vele együtt, és nekem még ez is sok, de ő biztos minden vízparti élmény mellett velem lesz. Talán csak a csapatsportoknál nem :-P mert tényleg elég erős és domináns, a pasiknak talán túl tömény lenne. :-))
De megéri az árát, és tényleg szuper hogy bírja az UV-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Tavaly vettem, nagy naptej-illat keresésben voltam akkor.
Nekem nagyon bejött.
De megéri az árát, és tényleg szuper hogy bírja az UV-t.

emitaylor23

2020. június 4.

Nagyon szép illat, nem is kifejezetten nyárinak mondanám, bőven belefér a tavaszi kategóriába. Nagyon tartós, a többi ún. naptejesnek mondott parfihoz képest és én nem is érzem benne a naptejes jegyeket, inkább valami semmihez sem hasonlítható kombó, szóval az egyediség ismét ment shiseidoéknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 4.

Visine

2019. augusztus 6.

Nagyon szép virágos illat. Sajnos rajtam csak virágos, de az töményen tartja magát. Semmi citrus, semmi kókusz, semmi tenger, csak ylang-ylang és jázmin,valamint a rózsát is felfedezem néha. Szerettem volna, ha frissebb lenne, de így nekem négyévszakos parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

adri0419

2019. július 8.

Érdekes, mert a Zentől rosszul vagyok, de a nyári illatokat mindig imádom. Ez most sincs másként. Nagyon finom könnyed illat, nekem főként citrusos jegyek érződnek. Az is nagyon tetszik, hogy napozás közben is nyugodtan használható. Nekem telitalálat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Roberta

2019. június 19.

Tegnap teszteltem a Müllerben. Ááá, ez nagyon jázminos és mintha a mumusom, az ylang-ylang is ott figyelne a háttérben. Itthon megnéztem az összetevőit, eltaláltam. Mégis azt kell mondjam, összességében kellemes és plusz pont, hogy a napon tartózkodáskor is viselhető. Tartóssága EDT létére kiváló, zuhanyzás után is éreztem a csuklómon. Talán 1x elcsábulok rá. Talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 11.

Bolti illatolás alapján tőlem is kap egy négyest, jó kis egynyári illat. Szerencsére a kókuszt én sem érzem, viszont a többi jegy kellemes elegyet alkot.
Nem az a hűha, azonnal kell nekem élmény, de bevallom, hogy meglepetés, jobb, mint amire számítottam.
Hogy viselném-e? Természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 11.

Hogy viselném-e? Természetesen.

Asianlover

2019. június 3.

Nekem ez bejön! Màr eleve felkeltette az èrdeklődèsemet, hogy napozàs-kompatibilis az illat, meg az illatjegyek is jòl hangzottak. 2019 hàrom legnèpszerűbb illatjegyèt, a kòkusz-ròzsa-jàzmin triòt gyúrtàk egybe. Sokadjàra persze, megint köze nem volt a sajàt èlmènyemnek a Fragranticàs vèlemènyekhez. Rajtam kòkusz sehol, tenger sehol, lett viszont egy jàzmin bomba, ami èrdekes àsvànyos karaktert kap, majd kb. 8 òràn àt puhàn jàzminozik :) emlèkeim szerint az Yves Rocher Tendre Jasminhoz hasonlòan. Kìvàncsi lennèk, màs mit mond erről, csak az èn bőröm ekkora jàzmin-màgnes (Scandal a Paris estèben is vègig, fullba nyomja rajtam, hogy a Light di Gioiat màr ne is említsem)? Szerintem ez pompàs nyaralòs illat lehet, de simàn indìtanàm 4 èvszakos kategòriàban is. Meg ìgy azèrt kicsit megnyugodtam, hogy nem kell majd a Bronze Goddess 2019 vetèlytàrsàt keresnem benne, lelkiismeretfurdalàs nèlkül beszerezhetem majd azt is :D
Egèsz meglepett, hogy a Müllerben màr kaphatò is, nem csak a neten vagy külföldön fellelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.