Shiseido

Ár:   21 850 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   21 850 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

Fejjegyek: citrom, tengeri jegyek

Szívjegyek: ylang-ylang, jázmin, rózsa

Alapjegyek: kókusz, mirabelle szilva, kasmír, pézsma

Shiseido Rising Sun EDT üvegében
Ár: 9000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 100 ml-ből a képen látható mennyiség kb 45 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Visine

2019. augusztus 6.

Nagyon szép virágos illat. Sajnos rajtam csak virágos, de az töményen tartja magát. Semmi citrus, semmi kókusz, semmi tenger, csak ylang-ylang és jázmin,valamint a rózsát is felfedezem néha. Szerettem volna, ha frissebb lenne, de így nekem négyévszakos parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

adri0419

2019. július 8.

Érdekes, mert a Zentől rosszul vagyok, de a nyári illatokat mindig imádom. Ez most sincs másként. Nagyon finom könnyed illat, nekem főként citrusos jegyek érződnek. Az is nagyon tetszik, hogy napozás közben is nyugodtan használható. Nekem telitalálat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Roberta

2019. június 19.

Tegnap teszteltem a Müllerben. Ááá, ez nagyon jázminos és mintha a mumusom, az ylang-ylang is ott figyelne a háttérben. Itthon megnéztem az összetevőit, eltaláltam. Mégis azt kell mondjam, összességében kellemes és plusz pont, hogy a napon tartózkodáskor is viselhető. Tartóssága EDT létére kiváló, zuhanyzás után is éreztem a csuklómon. Talán 1x elcsábulok rá. Talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 11.

Bolti illatolás alapján tőlem is kap egy négyest, jó kis egynyári illat. Szerencsére a kókuszt én sem érzem, viszont a többi jegy kellemes elegyet alkot.
Nem az a hűha, azonnal kell nekem élmény, de bevallom, hogy meglepetés, jobb, mint amire számítottam.
Hogy viselném-e? Természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 11.

Hogy viselném-e? Természetesen.

Asianlover

2019. június 3.

Nekem ez bejön! Màr eleve felkeltette az èrdeklődèsemet, hogy napozàs-kompatibilis az illat, meg az illatjegyek is jòl hangzottak. 2019 hàrom legnèpszerűbb illatjegyèt, a kòkusz-ròzsa-jàzmin triòt gyúrtàk egybe. Sokadjàra persze, megint köze nem volt a sajàt èlmènyemnek a Fragranticàs vèlemènyekhez. Rajtam kòkusz sehol, tenger sehol, lett viszont egy jàzmin bomba, ami èrdekes àsvànyos karaktert kap, majd kb. 8 òràn àt puhàn jàzminozik :) emlèkeim szerint az Yves Rocher Tendre Jasminhoz hasonlòan. Kìvàncsi lennèk, màs mit mond erről, csak az èn bőröm ekkora jàzmin-màgnes (Scandal a Paris estèben is vègig, fullba nyomja rajtam, hogy a Light di Gioiat màr ne is említsem)? Szerintem ez pompàs nyaralòs illat lehet, de simàn indìtanàm 4 èvszakos kategòriàban is. Meg ìgy azèrt kicsit megnyugodtam, hogy nem kell majd a Bronze Goddess 2019 vetèlytàrsàt keresnem benne, lelkiismeretfurdalàs nèlkül beszerezhetem majd azt is :D
Egèsz meglepett, hogy a Müllerben màr kaphatò is, nem csak a neten vagy külföldön fellelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

googles

2019. április 18.

Shiseidohoz merten talan kicsit csalodas, de azert kellemes, enyheb citrusos es a most felkapott "napos" jellegu illatka. Elfogadnam, ha ajandekba kapnam, de nem nyugozott le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.