Shiseido

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Tükörfényű szájfény, mely 12 órán át gondoskodik az ajak hidratáltságáról és 64%-kal megemeli a bőr nedvességtartalmát. Shea vajjal gazdagított formulája ápolja és táplálja az ajkat, maximális csillogást ad. Könnyű textúrája nem ragad és intenzív hidratálást biztosít.

10 árnyalatban kapható

Ár: 5000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Minimális hiánnyal, Helyszín: Budapest - XIII. kerulet, fizetés: Személyesen Árpád híd, vagy +posta/foxi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Regi88

2021. május 12.

Magenta színben lett az enyém / talán 08 as../.
Az eddigi legjobb szájfényem, a legszebb színű is! A Chanelnél annyival jobb, hogy ez " pillekönnyű", nem is érezni, hogy rajtam van😊 és valóban nem ragacsos érzés.
Ápol , annyi ideig, ameddig fennt van / nálam kb. 3 órát bír, evés-ivás nélkül/.
Szájfény kb. pár órát bír rajtam, sztem a maximálisat hozza.
Tükörfényű és nem csillámos, nem maradnak csillámdarabkák az eltűnése után.
Abszolút kedvenc🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Magenta színben lett az enyém / talán 08 as../.
Szájfény kb. pár órát bír rajtam, sztem a maximálisat hozza.
Tükörfényű és nem csillámos, nem maradnak csillámdarabkák az eltűnése után.
Abszolút kedvenc🥰

Kamea

2021. január 6.

Egy instagaramos nyereményjáték során lehetett az enyém. 02-es árnyalat, ami a tubusban halványrózsaszín, felkenéskor pedig színtelenné válik az ajkakon, illetve kékes fényt is látok benne irizálni. Jobban örültem volna egy markánsabb színnek, de ajándék lónak ne nézd a fogát! Az első szájfény, ami tényleg nem ragacsos a számon. Szépen hidratálja az ajkakat, de azért a 12 órát humbugnak tartom. Valóban szép fényt ad, de az evés-ivásnak nem tud ellenállni. Sajnos egyáltalán nem vagyok a szájfények elkötelezett híve, de azért időnként használgatom. Nem tudom elképzelni, hogy én kiadjak érte ennyi pénzt, de aki szereti és használja is a szájfényeket, annak esetleg akcióban jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 6.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Sűrűség szabályozó segédanyag.