Shiseido

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Tükörfényű szájfény, mely 12 órán át gondoskodik az ajak hidratáltságáról és 64%-kal megemeli a bőr nedvességtartalmát. Shea vajjal gazdagított formulája ápolja és táplálja az ajkat, maximális csillogást ad. Könnyű textúrája nem ragad és intenzív hidratálást biztosít.

10 árnyalatban kapható

Kamea

2021. január 6.

Egy instagaramos nyereményjáték során lehetett az enyém. 02-es árnyalat, ami a tubusban halványrózsaszín, felkenéskor pedig színtelenné válik az ajkakon, illetve kékes fényt is látok benne irizálni. Jobban örültem volna egy markánsabb színnek, de ajándék lónak ne nézd a fogát! Az első szájfény, ami tényleg nem ragacsos a számon. Szépen hidratálja az ajkakat, de azért a 12 órát humbugnak tartom. Valóban szép fényt ad, de az evés-ivásnak nem tud ellenállni. Sajnos egyáltalán nem vagyok a szájfények elkötelezett híve, de azért időnként használgatom. Nem tudom elképzelni, hogy én kiadjak érte ennyi pénzt, de aki szereti és használja is a szájfényeket, annak esetleg akcióban jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 6.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Sűrűség szabályozó segédanyag.