Shiseido

Ár:   11 340 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 22.

Ár:   11 340 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Fényvédők

Púder alapozó, amely hibátlan, matt bőrt eredményez, védi a bőrt a káros UVA / UVB sugaraktól, miközben könnyű természetes hatású lefedettséget nyújt. Kényelmes kompakt kivitel előnyös lehet utazáskor vagy szabadtéri programok  alkalmával, a termék védi a bőrt a káros sugarak ellen ill. órákig ellenáll az izzadságnak és a túlzott olajosságnak. Felvitele egyszerű a mellékelt szivaccsal, mellyel akár szárazon akár nedvesen is eldolgozható a púder.

Shiseido Sun Protection Compact Foundation Natural és Honey árnyalatokban
Ár: 3000 Ft/db+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Bozizu

2019. június 13.

Múlt héten, amikor beállt a nagy hőség, rohantam fényvédőt venni. Mivel extra zsíros a bőröm, nagyon megörültem, hogy találtam púder állagút és gondoltam végre két legyet üthetek egy csapásra: mattítás és fényvédelem egy lépésben, ráadásul a jellemzősen nehéz, zsíros naptejeket is megúszom. Na hát ezek a reményeim sajnos nagyon hamar szerte foszlottak. A púdernek konkrétan olyan az állaga, mintha zsírt préseltek volna le, felkenve nemhogy nem mattít, de azonnal zsírosít. Oké, hogy kompakt alapozó néven fut, de erre azért nem számítottam, pedig nem ez az első kompakt alapozóm. A másik probléma vele, hogy egyáltalán nem olvad bele a bőrömbe, azonnal cakey, darabos, maszkhatású és bár a színével nincs gond, mégis egy kilométerről ordít, hogy van valami az arcomon. Próbáltam a saját szivacsával, ecsettel, púder pufnival, blenderrel, egyikkel sem működött. Végül nagy nehezen találtam egyet a primerjeim között, amin egy fokkal szebben mutat, de csak egy fokkal, így is bőven látszik rajtam és nem csak nagyítóval. Rettenetesen bosszantó, hiszen egy vagyon volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Scarlett11

2019. június 1.

Már nagyon régóta szerettem volna egy ilyen púdert, de az ára mindig visszatartott, aztán a reptéri Duty Free-ben sikerült fél áron megvásárolom. Egyszerüen imádom, nekem nagyon tetszik a végeredmény és még tartós is a bőrömön. Ecsettel használom, a szivaccsal én sajnos nem tudom szépen eloszlatni. Biztos, hogy újra vevős lesz nálam az ára ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Régebben használtam, ajándékba kaptam. Azóta nem vettem, mert sajnos nekem nagyon drága.

Viszont tényleg szuper púder. Szépen fedett, még a bőrhibákat (pattik, szem alatt karikák, hegek) is szinte teljesen, minimális korrektor használattal kombinálva.

Talán a legjobb púder volt, amit valaha használtam. Igazából még újra sem kellett púderezni, mikor használtam, mert nem itta be a bőre. Úgyhogy valóban érezhető, hogy ez egy felsőbb kategóriás termék.

Ha nagy leszek, akkor fogok még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Ha nagy leszek, akkor fogok még venni :)

Lyne

2018. október 21.

Ez az eddigi legjobb púder alapozó, amit használtam!! Nyáron eléggé kifényesedik a bőröm, így először kifejezetten ezért vettem meg, kíváncsi voltam mit tud.. Extrém melegben a nap közepén csak egyszer kellett utána púdereznem, ami számomra szinte hihetetlen volt!!:) jíháááá :))
Szép, egységes bőrt eredményez és nekem a nevető ráncaimba sem ült bele!:) Írta itt valaki, hogy mindig tartania kellett az egyik ujjával a műanyag elválasztó lapocskát..szerintem akkor egy selejtes példányt fogott ki szegény, mert én többet is elfogyasztottam már és nekem bármilyen szögben simán megállt!
Igaz, hogy húzós az ára, de minden pénzt megér, főleg, ha azt nézzük, hogy 30as fényvédőt is tartalmaz!! Egy kis plusz info, hogy nyáron a notino-n 8ezer körül beszerezhető volt...;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

incifinc

2017. március 5.

Nagyon szerettem a profi kivitelezése, a színe...
Sajnos beleült a tág pórusaimba, sötét volt nekem, hát voltak vele problémáim...
De a színe, jaj hol is van??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Nagyon szerettem a profi kivitelezése, a színe...
De a színe, jaj hol is van??

kneva

2016. december 22.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. A színe tökéletes, és tényleg jól mattít. Így még nem mattított semmi sem. Talán szárít egy kissé, ez a bőrömnek nem nagy baj, de valamelyik nap kissé bekentem vele az alsó ajkam szélét, és ott estére kiszáradt a bőr.
Na de az én bajom az, hogy az alapozó sokkal jobban tapad saját magához, mint az én bőrömhöz. Nagyon nehéz jól eloszlatni, próbáltam már száraz és nedves szivaccsal is. És a legnagyobb bajom vele meg az, hogy kb 3-4 óra múlva teljesen megadja magát és beleül a ráncokba és a pórusokba, olyan csúnya lesz a bőröm tőle, hogy legszívesebben sírnék...bánom, hogy megvettem, ennyi pénzért.

Update: Tegnap egész este a krémmániát olvasgattam és azon gondolkodtam, hogyan is lehetséges, hogy ez az alapozó nekem ennyire rossz. Aztán rájöttem, h talán a tonikomat vagy az arckrémemet nem szeretheti. Reggel a habzó tisztító után csak a Clinique Moisture surge-t tettem fel és arra a Shiseidot. Vissza fogom pontozni, mert így jól eloszlattam a bőrömön, szebb lett a végeredmény, mint bármikor eddig. Kicsit még így is beleül a pórusokba, és a szemem közelében, ahol a Pep-start szemkrémet kentem, ott újra tapasztaltam, h nehezen kenődik és összetapad saját magával, de nem tapad rendesen a bőrömhöz. Azt hiszem, a szilikonokkal lehet rosszban, de nem biztos. Szóval még kísérletezgetem, olyan 3 és 4 csillag közé tenném, ha lehetne.

Update 2: Bármit kenek alá, fölé, mellé, nekem pár óra elteltével csúnyán beleül a ráncocskákba és a pórusokba. Bánom, hogy annyi jó Shiseido termék közül éppen erre esett a választásom. Megbántam, h megvettem.

Update: Ez az egyetlen termék, aminek a Mac primerem nem hosszabbítja meg az életét, és ugyanúgy beleül a pórusokba, mint primer nélkül. Kár volt megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

klaudi0512

2016. szeptember 14.

Én ezt egyszerűen imádom. Sajnos pattanásra és fényesedésre hajlamos a bőröm és pigmentfoltjaim vannak,úgyhogy nagyon nehezen találtam valami olyasmit,ami mindenre jó, és ez az! Én évek óta veszem,ahol épp van rá kuponom, Marionnaud vagy Douglas, vagy a reptéren a duty free-ben,mert elég drága. Bár nekem sokáig jó. Én nem vagyok anyuka, de én is szeretem, hogy naponta többször is rápúderezek,ha kimegyek a napra és teljesen szép,egyenletes képet ad. Én a dark ivory színárnyalatát szeretem,de van sokféle,bárki megtalálhatja a magáét. Ami fontos,hogy minden használat előtt kezet mosok, mielőtt a kis szivacshoz nyúlok és minimum 3-4 hetente a szivacsát kimosom és kifertőtlenítem. Nekem csillagos ötös :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

MaCsa

2015. július 1.

A legjobb nyári "alapozó". Azért írom, hogy alapozó, mert ilyen fedést, én púdernél még nem tapasztaltam. Ecsettel felrakva is szép bőrképet ad, amit lehet fokozni ha szivacsot használunk, esetleg nedves szivacsot, bár úgy kicsit már maszkos lesz, viszont lerobbanthatatlan! :) Szuper fényvédelem, szuper tartósság 40 fokban is.
Ami még jó, hogy kicsit megújították a színeket, és a korábbi kicsit sápadt, szürkébe hajló árnyalatok, most sokkal egészségesebbek lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

umpalumpa

2015. május 14.

Fű alatt vettem. Boltban megnéztem a kínált árnyalatot, de csak kézfejemen próbáltam és jónak találtam. Aztán felkentem az arcomra és kicsit hidegebb szín, mint vártam. Persze ez a kezemen nem látszott.
A fedésével elégedett vagyok, a finishe nagyon szép, a fényvédelem állati jó, nálam a zsírosodást is szépen megfogja. A színe sápaszt, de ez az én választási hibám. Alá kell hidratálni, mert különben húzódik az arcom nagyon, de asszem az is normális, hiszen vízhiányos a bőröm. Még egy gondom van, de ez is egyéni szoc probléma, hogy a kis arcszőreimre ráül és feltűnőbbek lesznek. Más púderrel ezt nem tapasztaltam.
Nem találok igazi kifogást, amúgy, így 4-es és 5-ös közé csillagoznám. Nem akarom rontani az ázsióját, max. pontszámot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

ancsi79

2013. május 13.

9 éve minden tavasszal megveszem, mert annyira jó. Akkoriban még nem volt Magyarországon forgalomban és Cagliariban vettem meg leértékelve, miután Pesten csak max 15 SPF-es alapozókat tudtak ajánlani (ez biz régen volt). Tökéletes a fedése, vízálló, nem okoz pattanásokat, a védelme pedig rögtön a szardíniai napsütésben bizonyíthatott. Sietős anyukák akár játszótérre menet is előkaphatják, hipp-hopp meg van az alapozás és a fényvédelem egy lépésben:)Csillagos 10-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Antioxidánsok: Thiotaurine, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.