Shiseido

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2013. május 29.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas fényvédelemmel ellátott, vízálló alapozó.

syandr

2019. július 12.

Az eddigi legjobb alapozó, amit használtam. Könnyű, természetes festés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Az eddigi legjobb alapozó, amit használtam. Könnyű, természetes festés.

Gabika21

2019. március 22.

Évek óta télen nyáron csak ezt az alapozót használom. Pigmentfoltos a bőröm, csak ez fedi el teljesen. Könnyen kenhető, a színei is természetesek. Top!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Timicat

2018. szeptember 15.

Szeretem, bár elég drága termék. Tényleg vízálló, sokszor látom még a nap végén a kézfejemen a foltot amit ott hagy a felvitele után. Viszont egy munka nap végére, beleül az arcredőimbe, kicsit csomós lesz, és átfénylik. Nekem zsírosodó a bőröm, lehet ezért. Sietni kell a felvitelével mert gyorsan beszívódik. Viszont szépen mattít, nem kell fölé púder. Egy negatívum, hogy felvitele után eléggé besötétedik, nekem a legvilágosabb árnyalat is kicsit sötét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ejszakaikoboldmaki

2018. augusztus 4.

Tökéletes nyári alapozó. Alaposan fel kell rázni, aláhidratálni, majd gyorsan ujjal felvinni- így nem lesz foltos. És keveset kell hasznalni, úgy nem is oxidálódik. Nem ül bele a ráncokba, a napszemüveg sem hagy nyomot. Kicsit átfényesedik idővel ugyan, de hőségben mi nem? Tűző napon sem pirult meg az arcom. Szerelem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

LadyBianka

2018. június 21.

Anyukám használja réges rég óta, és most rábeszélt engem is, mert nagyon kerestem valami jót.
Nem csalódtam. Pattanásos (kicsit heges ) zsíros , vízhiányos a bőröm. Csodásan fed, nekem 3-4 órát bír a nagy melegben zsírosodás nélkül, de nekem tényleg nagyon zsíros a bőröm, szóval 5*. A színe is tökéletesen illeszkedik, bár van hogy 2 féle színt keverek össze, attól függ mennyire vagyok barna :)
Az ára drága, de melyik alapozó nem drága ebben a kategóriában?! De ez legalább meg is éri a pénzét :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Szancsii

2018. április 24.

Használat előtt alaposan felkell rázni, a felkenése gyors mozdulatokkal lesz csak szép és foltmentes. Eddig sem a saját szivacsával, se blenderrel, és professzionális ecsettel sem sikerült foltmentesen feltennem a bőrömre! :( Emiatt -pont. Felkenés után valóban nagyon porcelános hatása van mégis természetes, és az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

zsalexa

2018. április 8.

Életem legjobb alapozója! Itt sikerült beszereznem az oldalon, és nagyon jó vásárt csináltam. A színe teljesen illeszkedik a bőrömhöz, ami mindig gond volt, mert a legvilágosabb árnyalat kell még nyáron is, viszont kicsit sárgás is az arcom. Felkenve mintha a második bőröm lenne, a mattosító krémemmel is abszolút kompatibilis.

Update: Muszáj volt visszatérnem hozzá, mert elképesztő, amit a bőrömmel csinál. Nem okoz újabb pattanásokat, és nem fényesedik ki (!). Zsíros vagy kombinált bőrre nagyon ajánlom, minden forintot megér, amit kiadsz érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Regi84

2017. május 24.

A müllerben most akciós és már amúgyis terveztem, hogy nyárra beszerzek egyet. Mivel még fogok barnulni egy sötétebb árnyalatot választottam, de már itthon ki kellett próbálnom. Maga az alapozó tudásra szerintem a Dior Forevernél szebb, kevésbé maszkos, mint az EL DW. Könnyű felvinni a szivacsával és tényleg betartja, hogy viszonylag vízálló. Nekem az volt a fontos, hogy legyen benne fényvédő és tudjam esetleg strandos/medencés bulikon használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Tamara87

2016. május 14.

A Medium Beige arnyalathoz meg egy picit hozza kell barnulnom, de ezzel szerintem nem lesz gond. Egy kicsit tenyleg oxidalodik - barnul az arcon. Tartos, igaz nem olyan betonbiztos a fedese, mint az EL Double Wear-nek, de jol fed, es birja a strapat :) Csillogas nelkul nalam olyan 3 oraig birja, aztan johet egy kis utantoltes vagy papirzsepivel leitatni, es meg ugy is szep - ami az en zsiros boromet nezve nagy dolog! Otletes kiszerelesben van es szuper hozza a dobozka meg a szivacs, bar en kezzel jobban el tudtam dolgozni. Az EL Double Wear-rel (eddig nalam a top) szemben termeszetesebben fed, kevesbe tomeny, es natur hatas kelt - nyarra epp megfelelo. Meg vagyok vele elegedve, remelem nyaron a hoseget is birja majd, azt pedig mindenkeppen kiprobalom, hogy a furdest hogy viseli :D Jah, es szuper napolaj illata van :D 5/5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

dendi

2015. november 8.

Nagyon jó alapozó! Eddig életem során összesen 2 alapozóval találkoztam, amelytől nem lettem még pattanásosabb, na ez az egyik (másik szintén Shiseido). Szépen fed, tartós. Nagyon szép természetes hatást ad. Illata pont olyan mint egy naptejnek. Én csak ajánlani tudom! Plusz pont, hogy egy nagyon jó alapozószivaccsal és tokkal adják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.