Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Szemöldökceruza.

k.natalia

2013. június 27.

Az első szemöldökceruzám és nagyon szeretem, nagyon elégedett vagyok vele. Világos bőröm van, barna haj, ehhez nekem a BR602-es szín passzol. Használata során lehet vele játszani, ha többször áthúzom sötétebb lesz a szemöldök színe, ha kevésbé, akkor teljesen szép, természetes hatása van. Vásárlás közben vacilláltam, hogy egyel világosabb szint vegyek e, nehogy túl sötétet válasszak és úgy nézzek ki, mint egy bohóc, de az eladó ajánlotta, hogy inkább válasszam a sötétebbet, mert a világosabbat hiába kenem, az barnább nem lesz. Örülök, hogy rá esett a választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

erika81

2013. március 15.

Nekem még az a változat van meg, aminek egy kis ecset van a végén. Szerintem már vagy két éve vettem, de minden napi használat mellett is még van belőle. Ha elfogy, akkor is ilyet veszek. Könnyen hegyezhető, pont eltaláltam a színét, természetes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.