Shiseido

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2015. október 28.

Ár:   21 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiválóan erősíti a szem körüli finom bőrt, segít felvenni a harcot a környezeti ártalmakkal szemben, amik ráncok, sötét karikák és az öregedés egyéb jeleinek kialakulásához vezetnek. Egy mélyen hidratáló fátylat képez a bőrön, ami megvédi a szennyeződésektől és oxidációtól. A szem körüli terület azonnal hidratáltabbá, puhábbá és rugalmasabbá válik. A ráncok és a sötét karikák 4 hét alatt láthatóan csökkennek.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt termék.

Shiseido Ultimune Eye Power Infusing Eye Concentrate 3 ml-es minta
Ár: 1000 Ft / db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ahrimanoori

2020. február 28.

Végre egy szérum, aminél érzem, hogy hidratál. Nekem egyáltalán nem csípi a szemem, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Viszonylag kevés kell belőle, szépen eloszlik. Én még Shiseido termékekben soha nem csalódtam 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

orik

2018. február 13.

Nekem a Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment-változat sokkal jobban bevált. Az a legjobb szemkörnyékápoló, amit eddig használtam: hatékonyan enyhíti a szem körüli ráncokat, csökkenti a bőr puffadtságát és a sötét karikákat (én főként emiatt válaszottam, és megérte), illetve táplálja, nyugtatja a szem alatti érzékeny bőrfelületet. Én lefekvés előtt viszem fel, így nem tudom, hogy mennyire smink-kompatibilis, de az illata és az állaga szuper, könnyen beszívódik, és puha, finom bőrérzetet hagy maga után. Ehhez képest Ultimune Power Infusing Concentrate a hidratáláson kívül semmit nem tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Nooora

Korcsoport: >54
2017. november 12.

Nagyon megszerettem ezt a szemszérumot, jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Könnyen kenhető, krémes jelegű, kellemes illatú, és igen hatékonynak bizonyult.
Engem nem csípett, nem irritált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagyon megszerettem ezt a szemszérumot, jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Könnyen kenhető, krémes jelegű, kellemes illatú, és igen hatékonynak bizonyult.
Engem nem csípett, nem irritált :)

senskin

2017. február 25.

Kisebb kiszerelés volt a karácsonyi csomagban. Nekem könnyen beszívódó szérum, ami nem irritál, hanem kisimít. A benefiance krémmel együtt nagyon jól működik. Egyik legjobb termék a piacon,tud ez a Shiseido valamit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

szeliger

2016. szeptember 13.

1,5 ml minta, közel egy hétre elegendő mennyiség. A citrusos illatú, fehéresen áttetsző állagú gélből nagyon kevés is elég egy alkalomra. Főleg, hogy valahányszor használatra került, mindig csípte a szememet, pedig nagy odafigyeléssel csak a szemhéjakra kentem, a szemembe még véletlenül sem jutott belőle. Lehet bármilyen szuper hatása, a kellemetlen élmény miatt nehezen értékelhető. A csípő érzés pár percen belül csökken egyébként, szempirosságig nem jut el a folyamat. A bőrön olajosan fénylő felületet hagy maga után, ezért én csak estére használtam.
Amennyire bevált a cég Bio-Performance szemkréme, annyira nem jött be ez az Ultimune.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Metabisulfite, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol, Methyl Gluceth-10, Erythritol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.