Shu Uemura

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   11 000 Ft
Kategória:   Samponok

Helyreállító sampon sérült hajra argán olajjal.

annama

2018. február 4.

A hajam egy hónappal ezelőtt olyan gubancos és száraz volt már (olasz bio samponcsaládot használtam korábban), hogy azt hittem, elvékonyodott, eltöredezett, nem marad más, mint a hajvágás. El is mentem fodrászhoz, aki kettőt hátralépett, amikor a kezébe vette a hajam... felturbózta Kerastase pakolással, vágott belőle, s nem értette, miért ilyen száraz, majd a lelkemre kötötte, hogy vegyek hajpakolást.
Nos, gondoltam, veszek egy jó drága Kerastase pakolást, de ahogy böngésztem az online drogériákat, erre a samponra bukkantam (a bio szerencsére addigra elfogyott), épp leárazták a balzsamjával együtt, s bár így is irdatlan drágának találtam, megrendeltem.
A terápia bevált, a hajam már az első mosás után olyan puha és selymes lett, hogy nem győztem simogatni a fejem. A fénye is nagyon szép, anyukám megkérdezte (életében először), hogy mivel mosok hajat.
A balzsamtól elvárnám, hogy segítsen, amikor ki akarom fésülni, de azt nem teszi, ez viszont most a sampon oldala, így jár a maximális pontszám és a köszönet Uemurának a hajam megmentéséért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.