Shu Uemura

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Maci86, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 23.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Hajápolók

• a haj hőkezelése során hatékony védelmet nyújt
  • kisimítja a hajszálakat
  • felveszi a harcot a kreppesedéssel szemben
  • könnyebbé teszi a hajformázást

floracska6

2021. március 12.

Ez most úgy fog hangzani mint egy TV reklám de már az első használat után puhább lett tőle a hajam! :) Én száraz hajra használtam és utána hajvasalóval egyenesítettem, egyáltalán nem nehezítette el a hajam, semmi zsíros érzet. Előtte a Matrix hővédőjét használtam, azzal is meg voltam elégedve de most szerettem volna valami high end cuccot is kipróbálni, megérte! Hozzáteszem itt vettem egy kedves eladótól jóval a bolti ár alatt.
Szalon illata van, kész luxus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Szalon illata van, kész luxus!

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylose

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.