Sidmool

Ár:   $9   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $9
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Éjszakai hidratáló krém/maszk a ragyogó bőrért 40% méztartalommal, poliszacharidokkal és peptidekkel. Használata az esti rutin utolsó lépéseként ajánlott.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószereket, mesterséges illatanyagot és színezéket, valamint szilikont.

yokkoa

2019. október 8.

UpD: Kb egy hónapja használom, néha kétszer, gyakrabban egyszer egy nap. Plusz egy hidratáló réteg, semmi több. De annak elég jó! Kicsi, gyorsan fogy sajnos. Érdemes figyelni, hogy van-e akcióban. De amúgy nem várok tőle semmi hosszútávú hatást. A "csodaszer" kifejezés erős rá, de amúgy rendben van.

2 használaton vagyok túl, majd jövök még updatelni. Nagggyon durva!! Este, hámlasztás után hidratáltam és ezzel zártam a rutinom. Akkora wow, hogy nem hittem el: konkrétan egy csúnya, hosszú ráncot el is tüntetett a szemem alatt. Még másik tükörben, más fénynél is megnéztem, hogy biztos-e. Reggel, habzó lemosó és hámlasztás után, hidratálás nélkül, csak ezt használtam. Na, akkor már nem volt akkora a varázslat, de még így is nagyon oké!
Azért azt fontosnak tartom megemlíteni, hogy arcápolásban nem hiszek a csodákban. Inkább gondolom ezt a nagy "kivasalósdit" átmenetinek, mint tartós eredménynek. De úgy látom, hogy mindenképp ki tud egészíteni jól felépített rutint is.
Előttem szólókkal egyetértve: nagyon kicsi elég, és még így is valóban hajlamos valamire, amit inkább csak tapadósságnak mondanék. De reggel simán tudtam rá sminkelni.
Ami először picit elkedvetlenített, az az, hogy nagyon-nagyon kicsi a 45 ml. De nagyon kevés elég is belőle amúgy. Meg, hogy semmiféle illata nincs. Persze ez inkább pozitív, de azt hittem, lesz egy kis mézes illata.
Egyébként a Best Beautip nevű eladótól rendeltem. Kaptam vele egy kódot: $1-ért, free shippinggel rendelhettem a weboldaláról a következőt, és még ajándék 5 mintát is kapok mellé, ha minden igaz 😁 naná, hogy éltem a lehetőséggel! A kód pedig BESTBEAUTIP
Szívesen 😋😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 8.

Szívesen 😋😊

tara95

2019. május 18.

Első használat: wow. Kisimult, feltöltött, ragyogó és ráncmentes bőr. Nem igazán hittem el, de tényleg. Tele van nyomva peptidekkel és minden jósággal, se parfüm se alkohol se paraben se szilikon...ki ne vonják :D

Az állaga érdekes, nagyon picike elég belőle, mégis masszív és jól hidratál. Talán egy hangyányit ragacsos, de ha itt nem olvasom korábban, nem veszem észre. Az inci és az ára is csodás, nagyon fogom szeretni :) pluszban gyulladáscsökkentő is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Rivendell

2019. január 14.

Valami mézeset kerestem, véletlenül találtam ezt a nagyon olcsó, és nagyon szép összetevős maszkot. Szerintem az, hogy éjszakai az túlzás, mert picit marad utána ragadós réteg, amit annyira nem szeretnék a párnámon eloszlatni, de nekem lemosva is nagyon bevált, feszes, hidratált arcbőrt varázsol. Próbáltam még úgy is, hogy egy nagyobb mennyiséget vittem fel, és meleg vizes kistörölközővel az arcomon relaxáltam, így az egész beszívódott. Ha pedig zuhanyzás közben mosok hajat, akkor mintegy védőrétegként használom, hogy ne vörösödjön ki a bőröm a sok meleg víztől és párától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

BLili

2018. október 15.

Jócskán ragacsos maradsz tőle, de jól hidratál, gyönyörűek az összetevői és ár-érték arányban nagyon jó, mivel 2000 Ft-ért vettem egy nagyon megbízható eladótól az ebay-en. A ragacsosság engem egy kicsit zavar, mivel így megy a párnára rendesen, ezért megpróbálom majd úgy, hogy jóval lefekvés előtt kenem fel, és majd updatelek. És ahogy lentebb írták, színtelen, gél állagú. Nem sok este használtam még, de a ragacsosság és a kicsit semmilyenség miatt nem fogom újra venni, akkor már inkább választok valami olyan hasonlóan nem nagyon extra alvás előtti pakolást, ami legalább jobban beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Macsek23

2018. július 21.

Már a második tubust fogyasztom. Nekem nagyon tetszik az állaga. Ha nem kell kimozdulnom, nappalra is ezt használom. Mondjuk fényvédő alà már sok lenne. Szuper INCI. Mindenben egyetértek az előttem szólóval.
Berendelem a harmadikat is.🙃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 21.

Berendelem a harmadikat is.🙃

i.napcsi

2018. április 14.

Még csak egyszer használtam ezt az éjszakai pakolást,a toner és a lotion után kell felkenni,kellemes géles állaga van,szagtalan ,lehet érzeni a mézes állagot kicsit tapadós érzet,viszont másnap a böröm nagyon kellemes érzetű és kisimultam volt!Kb heti kétszer fogom használni amikor azt érzem kell egy kis plussz!Ja és érdekes mert ha a száraz bőrödre kened akkor pillanatok alatt felszivódik,a krém után meg nem!tetszetős az összetétele és azt gondoltam ennek lehet haszna és értelme,elég sok minden van benne,ami hidratál sok szinten,méz,méhpempő,propolisz ,növényi kivonatok,vitaminok és 4 féle peptid.Majd megírom a rendszeres használatot is!!
update:már vettem azóta még egyett és más terméket is,nagyon jó márka 80-90% ban természetes összetevők,kevés szintetikum és sok peptid.Azthiszem függő lettem,heti 3-4 alkalommal használom este,az arcbőröm egyre rugalmasabb,friss és végre azt érzem ez nem instant hatás!!Semmi allergia,ragya nem lett tőle és ennyi pénzért ezerszer jobban megéri mint a flancos méregdrága szérumok többsége!Nállam ez 10 csillag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Caffeoyl Tripeptide-1, Glucosylrutin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Hyaluronic Acid, Sorbitol, Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Sucrose, Fructose, Glucose, Trehalose
Peptidek: Human Oligopeptide-1, sh-Polypeptide-11, Rh-Oligopeptide-2, Caffeoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sorbitol h 1 1

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak