Signal

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Anti-Tartar segít gátolni a lepedék képződését és elmeszesedését. Így segít a fogakat tisztán és felszínüket simán tartani, és mérsékelni a fogkő kialakulását.

• Anti-tartar Minerals: Signal laboratóriumokban kifejlesztett fogkő elleni formula ásványi anyagokkal és aktív fluoriddal. Hatékonysága tudományosan bizonyított.
  • Az aktív fluorid hatása: Segít feltölteni a fogakat ásványi anyagokkal, a zománc szerkezetének folyamatos építésével, és így segít gátolni a fogszuvasodás kialakulását.

Kiszerelés: 75 ml

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Ár/értékben az egyik legjobb. Akciósan vetten ~250.-ért. Nagyon jól tisztít, mentolos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Pdi

2021. június 21.

Nagyon jól habzik, az ízével sincs gond. Szerintem ennyiért szuper fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Nagyon jól habzik, az ízével sincs gond. Szerintem ennyiért szuper fogkrém.

zdoreebaba

2020. november 3.

Rájöttem, hogy szeretem a Signal fogkrémeket. Lehet az olcsó vagy drága árkategóriájú, eddig mind egészen jól bevált. Ez a típus a fogkő kialakulását gátolja, alaposan elbánik a lepedékekkel. Ízével és állagával is ki vagyok békülve. Ára pedig csak 300-400 forint körül mozog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Nora2155

2020. október 21.

Nagyon szeretem, szuper finom az íze és jól tisztít!
Ár-érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Nagyon szeretem, szuper finom az íze és jól tisztít!
Ár-érték arányban is tökéletes.

googles

2019. október 4.

A fogko elleni kuzdelem motivalt, direkt erre a celra vettem ezt a fogkremet. Es valoban erzem, hogy jobban tisztit, mint mas atlagos fogkrem. Ez akkor tunt fel, amikor masik fogkremmel felvaltva hasznaltam. Szoval meggyozott, hogy valoszinuleg tenyleg hatasosabb a fogko kiepulese ellen, meg ha nem is letezik eszkoz a teljes megeleozesere.

Nem tapasztaltam semmi problemat a hasznalata alatt (bar en altalaban tobv fogkremet hasznalok felvaltva).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

AnnaR

2019. július 3.

Akciós volt, megvettem. Most nem kellett semmi extra a fogaimnak, gondoltam ez is jó lesz és valóban :) Jól habzik, tisztít, kellemes az íze, ára kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

mlexa

2019. május 14.

Nagyon szeretem, olcsó és jó. Kellően habzik, és a mentol íz nem marja szét a szám. Kellemes íze van. A számat kellően tisztának érzem utána. Ár-érték arányban szerintem tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

evettke7

2018. május 24.

Nagyon jó az íze, viszont ahol hozzáér a szám bőréhez a hab, iszonyatosan elkezd hámlani a bőröm néhány órán belül. Főleg a szám 2 szélén, és az alsó ajkamon. Először megijedtem, hogy esetleg elkaptam valamit, de mikor abbahagytam ennek a fogkrémnek a használatát, 2 nap alatt rendbe jött a szám. Próbaképp, mikor meggyógyult ismét kipróbáltam, és most már sajnos egyértelmű, hogy ettől van :( Pedig nagyon bejött az íze, és az, hogy nem csípett annyira, nem olyan durván mentolos. 3 csillagot adok rá, mert attól, hogy én valószínűleg allergiás vagyok rá, lehet másnak nagyon jó, mert az íze kellemes és szerintem szépen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Fruzsi

2017. július 11.

Indokolatlanul habzik, ezért a rendszeres használata nálam kizárt. Egyébként az íze kellemes, a hatása is rendben, az ára túl sok szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

jedilovag

2016. május 23.

Régen nagyon rossz íze volt és a hatása sem volt az élmezőnyben. Véletlenül vettem meg és nagyot csalódtam benne pozitívan. Tisztít, érezhetően tisztít, eltűnt a fogam áttetszősége, normális íze van.
Mindig ott lesz a polcomon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Mindig ott lesz a polcomon!

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.