Best of Beauty 2019

Signal

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Anti-Tartar segít gátolni a lepedék képződését és elmeszesedését. Így segít a fogakat tisztán és felszínüket simán tartani, és mérsékelni a fogkő kialakulását.

• Anti-tartar Minerals: Signal laboratóriumokban kifejlesztett fogkő elleni formula ásványi anyagokkal és aktív fluoriddal. Hatékonysága tudományosan bizonyított.
  • Az aktív fluorid hatása: Segít feltölteni a fogakat ásványi anyagokkal, a zománc szerkezetének folyamatos építésével, és így segít gátolni a fogszuvasodás kialakulását.

Kiszerelés: 75 ml

AnnaR

2019. július 3.

Akciós volt, megvettem. Most nem kellett semmi extra a fogaimnak, gondoltam ez is jó lesz és valóban :) Jól habzik, tisztít, kellemes az íze, ára kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

mlexa

2019. május 14.

Nagyon szeretem, olcsó és jó. Kellően habzik, és a mentol íz nem marja szét a szám. Kellemes íze van. A számat kellően tisztának érzem utána. Ár-érték arányban szerintem tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

evettke7

2018. május 24.

Nagyon jó az íze, viszont ahol hozzáér a szám bőréhez a hab, iszonyatosan elkezd hámlani a bőröm néhány órán belül. Főleg a szám 2 szélén, és az alsó ajkamon. Először megijedtem, hogy esetleg elkaptam valamit, de mikor abbahagytam ennek a fogkrémnek a használatát, 2 nap alatt rendbe jött a szám. Próbaképp, mikor meggyógyult ismét kipróbáltam, és most már sajnos egyértelmű, hogy ettől van :( Pedig nagyon bejött az íze, és az, hogy nem csípett annyira, nem olyan durván mentolos. 3 csillagot adok rá, mert attól, hogy én valószínűleg allergiás vagyok rá, lehet másnak nagyon jó, mert az íze kellemes és szerintem szépen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Fruzsi

2017. július 11.

Indokolatlanul habzik, ezért a rendszeres használata nálam kizárt. Egyébként az íze kellemes, a hatása is rendben, az ára túl sok szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

jedilovag

2016. május 23.

Régen nagyon rossz íze volt és a hatása sem volt az élmezőnyben. Véletlenül vettem meg és nagyot csalódtam benne pozitívan. Tisztít, érezhetően tisztít, eltűnt a fogam áttetszősége, normális íze van.
Mindig ott lesz a polcomon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Mindig ott lesz a polcomon!

littlemisstinkerbellxx

2015. június 6.

Csak lekaptuk a polcról a kisboltban, mert a többi fura csomagolású fogkrém volt, de nekem nagyon tetszik azóta is! Az íze is jó, tisztít is, csak valahogy nem érzem olyan tartósnak a mentolosságát. Felváltva használom Sensodyne mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Vicus

2015. április 26.

Anyukámmal mindig többféle fogkrémet használunk egyszerre, és mikor ez került a kezem ügyébe, valahogy sokkal tisztábbnak éreztem a fogaimat a használata után, talán még fehérebbnek is. Mondjuk állandóan nem használnám, félteném a fogzománcomat, hogy nagyon súrolja. Ízre is jó és árban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

hena

2015. január 30.

A második tubussal használom már, nekem bevált. Jól tisztít, pont eléggé mentolos, nem szeretem mikor szinte már csíp egy fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.