Signal

Ár:   1045 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Reva03HU, Módosítva: 2020. április 17.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Bio citrom kivonatot és természetes szilikát tartalmaz, segít eltávolítani a foltokat, miközben gyengéd a fogzománchoz.Az összetevők 100%-a természetes eredetű, 11%-a biogazdálkodásból származik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

FATIvagyok

2021. május 10.

Sajnos én sem vagyok tőle elragadtatva. Az összetevők nagyon szimpatikussá tették,de tisztító hatása olyan,mintha nem is lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

zdoreebaba

2021. február 17.

Ez nekem sem vált be, pedig a Signal fogkrémek mindig jók szoktak lenni. Jóformán semmilyen íze nincsen, pedig egy enyhe mentolosságot simán elbírna. Olyan érzést kelt, mintha nem mostam volna fogat, semmit nem érzek a használatát követően. Tisztító képessége is hagy maga után kivetnivalót. Egy érv szól mellette, hogy az amúgy is érzékeny fogaimat nem bántotta. Bio ide vagy oda, ez a termék nem jó! Jószívű két pont az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Sziszikee58

2021. február 3.

Számomra nagyon rossz fogkrém (sajnos). Szinte alig mentolos, nem habzik, és kicsit mintha vizes állagú lenne. Ha normálisan szeretnék vele fogat mosni, akkor két adag fogkrémet kell használnom, DE az meg már irritál. Elhasználom ha már megvettem közel ezer forintért, de az árán már sokkal jobbat lehet kapni. Újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

natural_beauty

2020. április 30.

Sajnos csalódás, egyáltalán nem mentolos, ami nekem hiányzik, lehetne legalább enyhén mentolos. Használata után nem érzem, hogy igazán tisztított volna. Biztos, hogy nem fogom újravenni. Az összetevők egész jók, ezért 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Xylitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract