Signal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Enyhe menta ízű fogkrém.

A Signal 7-13 segít megelőzni a fogszuvasodást és friss leheletet biztosít.

Kiszerelés: 75 ml

wildrose

2020. április 18.

Szép azúrkék színű, gél állagú fogkrém, kellemes, enyhe íze van, jól habzik és jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

-Juti-

2014. augusztus 13.

A nagyobbik fiamnak vettem ilyet először, amikor már kinőtt a gyerekfogkrémekből. Jól habzik, jó az íze, a fogai is szép tiszták lettek tőle. Többször újravettem, szeretjük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Hidratálók: Sorbitol, Calcium Gluconate, Glycerin

Sorbitol h 1 1