Signal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. május 3.

Nem most használtam ezért nem emlékszem minden részletére, de annyi azért rémlik, hogy imadtam az ízét, jó volt használni, mert jól habzott és tiszta érzetet hagyott maga után, de sajnos egymagában nem tudott egész napos friss leheletet biztosítani. Ezen kívül nem tapasztaltam rosszat, nem bántotta a fogínyemet és az ára is kedvező, van nála jobb, ezért nem hiszem, hogy újravenném, de egynek nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 3.

Kishoshi

2014. július 24.

Szerintem ez a legjobb fogkrém!Végzi a dolgát,és ízre se találtam jobb fogkrémet eddig.Nem túl erős,pont jó.Ára verhetetlen,én 220-ért vettem darabját(igaz,75 ml).Minőség és olcsóság egyben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

siss

2013. június 14.

Fogmosás közben jó mentolos íze van,jól habzik és tisztít rendesen,viszont a friss érzés mosás után kis idő elteltével már sehol sincs.Ez pedig engem zavar.Amúgy jó kis fogkrém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

sephora

2013. február 20.

A kedvező ára miatt vásároltam meg (2x100 ml duopack 550 Ft).
Az íze megfelelő mértékben mentolos, átlagosnak mondható fogkrém, szerintem tud annyit, mint bármelyik közepes árfekvésű fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

A kedvező ára miatt vásároltam meg (2x100 ml duopack 550 Ft).

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!