Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Zsan31

2020. július 13.

Nem igazán szerettem. Se az ízét (pedig direkt a kókusz miatt vettem meg, próbáltam már másik olyan fogkrémet és az tetszett), se az állagát, se a hatását. Olyan semleges az érzésem vele kapcsolatban. Pozitív, hogy az utolsó cseppig kinyomható a tubusból és pluszban szuperül bevált az ezüstöknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Sz0ll0s1

2020. július 2.

Nekem bevált, én szeretem. Kellemes az íze, szerintem szépen is tisztít, újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

dodeszka95

2020. június 26.

Kicsi termékmintát kaptam belőle.Egyszer kipróbáltam,de lehet ha csak vízzel mosok fogat is többet érek vele.Tartalékba elrakom amíg nem megy tönkre.Megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Klau16

2020. június 25.

Elhasználom, ha már megvettem, de újra nem venném. Semmilyen frissítő érzést nem ad, és eddig még semmilyen fogkrémnél nem tapasztaltam, hogy ennyire de ennyire szárítaná a szám. Úgy érzem utána, mintha 1 hete nem ért volna víz a számba. Szerintem jobb ha mindneki elkerüli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

fdorottya

2020. június 25.

Egynek elment. Biztos nem veszem újra. Jó, hogy nincs az a vad mentolos íze. Enyhe kókusz íz keveredik némi mentával. Fehérebb fogakat nem tapasztaltam. Olyan semmilyen fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

TRittaa

2020. június 8.

Imádom! Meleg szívvel ajánlom azoknak, akik nem szeretik a könnykifolyatós mentholos fogkrémeket, amik utàn fél napon keresztül mindennek rossz íze van. Kellemes friss leheletet biztosít és szép fehérek a fogaim tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Juccimo

2020. május 23.

Alapjáraton Elmex fogkrémet használok, ebből egy mintát kaptam. Kíváncsi voltam, mert nehezen tudtam elképzelni a fogkrémet és a kókuszt egyszerre, de az eredmény meglepően kellemes, nem émelyítő az "íze". Viszont tényleg iszonyatosan szétszárítja az ember száját, mintha port öntöttek volna bele, muszáj innom utána. Ez nem kellemes érzés. Fehéríteni sem fehérít, mondjuk én ebben nem is hiszek. Maradok az Elmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Sziszikee58

2020. március 21.

Az íze nekem nagyon tetszik, mivel egyszerre kókuszos és mentolos, amit semmiképp nem mondanék kellemetlennek vagy rossznak.
Nagyon jól is tisztít,
viszont sajnos 2 problémám van vele:
minimálisan ugyan, de szárítja a számat,
illetve nekem eléggé híg fogkrém, kifolyik a számból fogmosás közben...

Ettől függetlenül nem rossz termék, elhasználom, de azt még nem tudom, hogy egyszer újraveszem-e :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Nagyon jól is tisztít,
viszont sajnos 2 problémám van vele:
minimálisan ugyan, de szárítja a számat,
illetve nekem eléggé híg fogkrém, kifolyik a számból fogmosás közben...

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 16.

Tetszik ez a termék, egyszerre mentolos és kókuszos de nem undorító az izé,hanem egyenesen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 16.

Dorotii66

2020. március 16.

Az íze különleges, de egyáltalán nem fehérít. Kipróbálni megérte viszont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Az íze különleges, de egyáltalán nem fehérít. Kipróbálni megérte viszont.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.