Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Signal fogkrémek egyben - új, bontatlan
Ár: 1000Ft/2db , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

incifinci28

2021. május 3.

Teljesen átlagos fogkrém hatás,az ìze olyan, mint ha a Malibu itallal mosnék fogat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Yubiri

2021. április 14.

Az utóíze egyáltalán nem tetszik. Nincs meg a friss érzés utána. A fehérítő hatását nem vettem észre. Nem szeretném újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Stefics

2021. április 13.

Imádom a kókuszos dolgokat, tehát biztos voltam benne hogy kipróbálom.
Szeretem az illatát és az ízét is, jól tisztít és fehérítő hatású.
Nekem kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Imádom a kókuszos dolgokat, tehát biztos voltam benne hogy kipróbálom.
Szeretem az illatát és az ízét is, jól tisztít és fehérítő hatású.
Nekem kedvenc lett!

jucimuci

2021. április 8.

Köszi krémmánia, ha itt nem olvasok róla tuti nem veszem észre a boltban. Az első pár másodpercben bounty ízű,aztán kellemesen mentolos. Az utóíze kicsit fura, ezért csak a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

greta9711

2021. március 26.

Nagyon jól tisztít, a kókuszos íz tényleg erős egy kicsit, de meg lehet szokni, nem rossz fogkrém szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Inana

2021. február 23.

Kedvelem ezt a fogkrémet.
Alapjában elég érzékenyek a fogaim,de ez jó termék nekem.
Szeretem,mert jól habzik és ad egy igazán tisztasági érzést fogmosás után.
Mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Kedvelem ezt a fogkrémet.
Alapjában elég érzékenyek a fogaim,de ez jó termék nekem.
Szeretem,mert jól habzik és ad egy igazán tisztasági érzést fogmosás után.
Mindig újra veszem.

AnGeska

2021. február 23.

Azért vettem meg, mert mindenhol azt hallani, hogy a kókusz milyen jót tesz a fogaknak, meg a fogínynek...
Amikor otthon először megszagoltam, azt gondoltam, hú, ez túlságosan kókuszos, nagyon nem szeretem az édes fogkrémeket!
De nagyon kellemes csalódás volt:
- csak enyhén kókuszillatú, mellette intenzíven mentolos is
- nincs édes, kókuszos íze
- nagyon jó az állaga: inkább hígabb, gélesebb krém (nem szeretem a túl sűrű, kemény fogkrémeket, mert nem lehet rendesen eloszlatni, szinte kipotyog az ember szájából)
- nagyon jól tisztít!!!

Update: Sajnos hosszabb használat után nagyon könnyen meg lehet unni! És az amúgy is érzékeny fogaimat csak még érzékenyebbé tette. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

De nagyon kellemes csalódás volt:
- csak enyhén kókuszillatú, mellette intenzíven mentolos is
- nincs édes, kókuszos íze
- nagyon jól tisztít!!!

Jelizz

2021. január 30.

Rajottem miert nem szeretem a Signal fogkremeket.
Az izevel nincs baj kokuszos mentolos cucc. Nem habzik tuljol, nem tisztit elegge es nem feherit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Rajottem miert nem szeretem a Signal fogkremeket.

chiocciola

2020. december 18.

A kókusz miatt vettem meg, szerintem szuper az íze, nagy eltalálták. Viszont pár hét használat után az ínyem tragikus állapotba került, érzékeny és vérzik, a fogkefén nem változtattam évek óta, szóval tuti a krém miatt, akárhogy is csinálja. A white-ról pedig ne is beszéljünk, köze nincs a fehérítéshez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Fehereszti

2020. november 21.

Hát, nem is tudom. Használom egy ideje de nem szívesen nyúlok érte. Ez a fura kókuszos íz szerintem fogkrémben nem túl szerencsés, egyáltalán nincs jó kis friss lehelletem tőle ami engem zavar. Kicsit ilyen áporodott ízű. Ami pozitívuma, hogy egészen jól tisztít és mintha picit tényleg fehérebbek és ragyogóbbak lennének a fogaim használat után. Talán ha utána szájvizezek valami jó mentolossal, akkor be fog válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.