Signal

Ár:   679 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2023. június 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilland

2023. október 28.

Abszolút favorit nálam! Ár/Értek aranyban nagyon jó és fantasztikus az íze! Kiadós adag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 28.

Ada_Byron

2023. február 23.

A Signal Long Active Nature Elements fogkrémek közül többfélét is kipróbáltam (széntartalmú, gyógynövényes és ez), azonban míg a másik kettő nagy kedvenc lett, a kókuszos csalódást okozott: nem fehérített, a kókusz-menta íz kombinációja pedig túl sok volt a számomra... Ellentétben a másik két fogkrémmel, hosszútávú frissességérzetet se nyújtott. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 23.

b5bea

2022. szeptember 24.

Ez az egyik kedvenc fogkrémem, egyszerűen megunhatatlan az íze számomra. A hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

gomoripetra

2022. augusztus 14.

Évek óta, amióta piacra dobták ezt használom. Munkatársnőm ajánlására vásároltam meg. Nagyon szeretem. Kellemes íze van, érzem, hogy kellően tisztít, illetve semmi negatívumot nem tapasztaltam azóta sem vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Narcika

Korcsoport: < 18
2022. július 18.

A fogaim pár használat után fehérebbek lettek, de valamiért nagyon marta a számat, így nem használtam tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 18.

RimmelAthen

2022. június 16.

2x is újravettük akkora szerelem volt az íze, és a fogmosás utáni szájillat. Picit szárított, de pillanatokon belül elmúlt az érzés. Szívesen használnám még de sokkal jobban szeretnénk figyelni a fogápolásra, és nekünk ez nem tud eleget. Fogfehérítést nem vettem észre egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

d.anett89

2022. június 6.

Az íze finom,de ennyi
Nem tisztít alaposan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 6.

Az íze finom,de ennyi
Nem tisztít alaposan

Letticsek

2021. szeptember 22.

Óriási kókusz rajongó vagyok, így nagyon megtetszett mikor először megláttam ezt a terméket, alig vártam hogy kipróbáljam. Az íze nagyoonnagyon megtetszett.. de nekem úgy kiszárította a számat.. párom is ezt tapasztalta. ugy h nem fogom újra venni, egyszer elég volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Luna1024

2021. szeptember 21.

Picit meglepődtem a vegyes értékeléseken, nekem ez az egyik kedvenc fogkrémem. Vagy tíz tubust elhasználtam már belőle. Őszinte leszek: a fogfehérítő hatását nem nagyon figyelgettem, mivel nem ezért vettem meg, de a használata után csillogóak és tiszták a fogaim. Talán picit tényleg fehérít, de extrém dolgokat szerintem nem érdemes várni tőle. Én az íze miatt vettem meg, ami kicsit mentolos-kókuszos. Szeretem a kókuszos dolgokat, és ebben tényleg érezni is. Kevés kell belőle, jól habzik, nem csíp.
A használata után extra tisztának érzem a fogaimat/számat, érezhetően jobban frissít, mint más fogkrémek. Nagyon sokat hozzátesz a komfortérzetemhez, ha pedig az Elmex Sensitive Plus szájvízzel kombinálom, még hosszabban tart a frissesség érzet.

Én nem tapasztaltam, hogy szárítaná a számat/ajkaimat, bár én nem vagyok érzékeny ilyen téren (*kopp-kopp*). Más fogkrémekhez képest az ára is jó, újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

marcsuli82

2021. szeptember 19.

A kókusz miatt vettem meg (kókusz imádó vagyok)! Sajnos nagyon kiszárította a számat, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.