Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

GNóri

2019. március 20.

Hozzá vagyok szokva a furcsa ízű fogkrémekhez, mivel évekig a különféle Parodontaxokat használtam, de ez a kókuszos íz még engem is meglepett. Eleinte nagyon finom, igazi élethű kókusz, mintha kókusztejjel mosnék fogat, aztán sajnos átalakul az íze valami dianás cukros rettenetté. Egyébként jól tisztít, a fehérítő hatására kíváncsi vagyok, így elhasználom, de elég szokatlan, az biztos.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

HDorina

2019. március 20.

A fogkrémek közül eddig soha nem válogattam, mindig a legolcsóbbat választottam. De ennek már a csomagolása és a természetessége is megfogott. Nagyon finom, édes kókuszos íze van. Aki a mentolos ízhez van szokva, annak furcsa lehet az édes íz, viszont én imádom a kókuszt inni, enni és magamon használni is. Fehérítő hatást nem vettem észre, de így is elégedett vagyok vele (egy fehérítő fogkrémtől sem várom már el, hogy fehérítse a fogaimat, hiszen tapasztalatból szerintem egyik sem fehérít rajta).

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

VictoryFord

2019. március 20.

Nekem túl mentolos. A kókusz ízt nem érzem. Inkább diannás cukor íze van. Viszont extra tisztának érzem utána a fogaimat. Ettől függetlenül nem újravevős mert nekem zavaró az íze.

VictoryFord
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Kitts

2019. március 20.

Alapvetően az íze, habzása, állaga rendben van, szeretném, viszont frissességet, extra tisztaságot nem érzek utána... inkább a jóval mentolosabb fogkrém után nyúlok.

Kitts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

drebeka

2019. március 19.

Nem is gondoltam volna, hogy az enyhén mentol ennyire illik a kókuszhoz. Kíváncsiságból vásároltam meg, de nem csalódtam. Nagyon jól habzik, jól tisztít, az íze... telitalálat!

drebeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Noyko

2019. március 17.

Jajaj. Nekem is persze megkellett vennem,hisz újdonság és érdekesnek tűnt. Nem rossz az biztos,de furcsa egyszerre édes utána pedig mentolos. Elhasználjuk,aztán elég is lesz.

Noyko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

szilvia.bano

2019. március 16.

Egy utazó kiszerelésű mintát próbáltam ki, egy újságban volt. A mentolos kókusz íz kellemesen újszerű, kicsit az After Eight-re emlékeztet. Jelenleg két fogkrémet használok, a Denivit fogfehérítő krémek közül a lila verziót és a Colgate max white-ot. Ez a fogkrém bár tapasztaltam fehérítő hatást, de annyira nem fehérít, mint a Denivit, ugyanakkor nem annyira mentolos, mint a Colgate max white. Bár egyelőre nem váltanám fel vele a két fogkrém közül egyiket sem, tulajdonképpen tetszett, kellemes íze van és látok fehérítő hatást is, szóval semmi gondom nem volt vele.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

biolamánia

2019. március 15.

Hihetetlen, de ettől az 500 forintos fogkrémtől fehérebbek lettek a fogaim, és ezt mások is észrevették. Pedig már fogfehérítésre akartam menni. :) Az íze is jó, és sokáig frissnek érzem utána a leheletem.

biolamánia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Lilluc

2019. március 14.

Az íze valami csodás!!!
Jól habzik, enyhén mentholos, ami nálam +pont, mert nem szeretem a túl intenzív, mentholos fogkrémeket.
Viszont a fogaim egy kicsit sem lettek fehérebbek.
Talán hibáját kompenzálja, hogy olcsó és könnyen beszerezhető.

Update: Tényleg nagyon szárítja a szám.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Az íze valami csodás!!!
Viszont a fogaim egy kicsit sem lettek fehérebbek.
Talán hibáját kompenzálja, hogy olcsó és könnyen beszerezhető.

Update: Tényleg nagyon szárítja a szám.

szivecske

2019. március 10.

Fú nekem ettől nagyon hányingerem lesz... nem jön be az íze, pedig a kakukkfüves verzió bejött eléggé. De a hatása és habzása teljesen átlagos, és utána a lehelet friss marad nálam, irritációt nem okot

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.