KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

fairynorah

2019. január 19.

Ízre Dianás cukorka egy KIS kókusszal... Jól habzik, kellemes vele fogat mosni (bár aki nem szereti a likőrös cukrokat, ez tuti nem neki való). Hogy szárít-e azt nem tudom, mert én állandó jelleggel elmexet használok, ezt csak alkalomadtán, ha unom a másikat.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

dundicat

2019. január 19.

Izgi próbálkozás, bejön. Tényleg kókuszos az íze, és emellett frissítő is, nekem nem szárítja a szám, de megértem mire gondolnak a többiek, tényleg eléggé mentolos. A fogaim pont annyira fehérek, mint eddig. Csodaszer, na az nem, de nagyon szeretem, remélem más ízekkel is fognak kísérletezni a fogkrémiparban :)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

BadGal

2019. január 16.

Imádom a kókuszt tehát gondoltam kipróbálom...
Az első alkalommal amikor fogat mostam köpni nyelni nem tudtam de szó szerint a szájszárazságtól amit ez okozott! Hát mi az isten?! Az ízével semmi gond arra kap egy csillagot de ez a szárító hatás brutális nekem.

BadGal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Imádom a kókuszt tehát gondoltam kipróbálom...

candus

2019. január 16.

Mindenféle verzióban imádom a kokuszt, ezért tudtam, hogy meg kell vennem. Őszi glamouron vettem, azota is kuzdok vele: az ize tűrhető, jól habzik, de olyan szinten szaritja a számát kívül-belül, hogy utána egy csomo ajakbalzsam kell, hogy valamilyen vállalható állapotba kerüljön újra. Nem fogom újra vásárolni, az már egyszer biztos.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Lexiii

2019. január 16.

Jól tisztít és egész jó íze is van. De olyan iszonyatosan szárította belülről a számat, hogy csak a tubus negyedét tudtam elhasználni. Mintha vattával lett volna tele a szám és egy idő után a szám szélét is kimarta.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Bettu

2019. január 8.

Mikor megláttam egyből felcsillant a szemem, természetesen meg is vettem és ahogy hazaértem az volt az első, hogy kipróbáltam. Oda vagyok mindenért, ami kókuszos. Az íze nagyon jó, szerelem lett elsőre. Érezni azért a mentolt, frissit is. Ujravevős lesz.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

balazsdora

2018. december 30.

Kókusz mániásként muszáj volt lecsapnom rá, de csalódást okozott. Nekem nem kókusz, hanem barackbefőtt íze volt minden egyes alkalommal. Amit ugyancsak nagyon szeretek, de nem fogkrémben. Kicsit szárított és csípett is néha, fehérítő hatást nem igazán vettem észre. Sorry, ez csak közepes.

balazsdora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Vanda234

2018. december 28.

Nagyon kellemes az íze jól tisztít bár fehéritő hatást sajnos én se vettem észre

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

tittus

2018. december 28.

Én lassan a tubus végére érek. Nyilván meg kellett vennem, a kókusz téma eléggé csábító volt :D. Én érzem rajta a kókuszos ízt, picit más, mint a megszokott mentolos fogkrémek. Nekem az elején nagyon tetszett ez a fogkrém, külön kiemelném az íze mellett, hogy jól tisztít, jól habzik és a frissesség sokáig megmarad. Jó érzés vele fogat mosni. Sok fehérítést nem vártam, így nem is csalódtam, tényleg nem ez a legfőbb erőssége. Nekem sajnos picit kimarta a számat belülről, ezért nem fogom újravenni, de egyébként egy próbára ajánlom, mert legalább egy kis változatosságot ad, nem mellesleg az ára sem vészes.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Sziporka88

2018. december 28.

Kókusz mániám miatt választottam. Semmivel nem lesz tisztább vagy fehérebb a használatától a fog, mint egy hagyományos fogkrém esetében, viszont ez a kókusz íz nagyon klassz! :) sajnos valóban nem tart sokáig :(

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.