Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

zdoreebaba

2019. december 27.

Fehérítő hatása miatt vásároltam meg ezt a Signal kókuszos fogkrémet. A fogorvosom tanácsolta, hogy az ilyen szép egészséges fogakat, amilyenek nekem is vannak felesleges lenne fehéríteni, mert a mesterséges fehérítők elgyengítik a fogakat. Így próbálkozom fehérítős fogkrémeket vásárolni, tesztelni, de eddig egyikkel sem jártam sikerrel. Egyrészt csalódott vagyok, mert a fogaimat egyáltalán nem fehérítette ez a Signal termék. Másrészt megtetszett, mert nem durván mentolos és kellemes kókusz íze van. Végre egy kis változatosság. Jól tisztít és kellemes szájillatot hagy a használat után. Nem lett a kedvencem, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

dynah13

2019. december 14.

Az uj kedvencem :)
Kb gyerekkorom ota a signal fogkremeket szeretem a legjobban, de nagyon orulok, hogy vegre van egy olyan fogkrem, ami nem brutal mentolos. En azt nem szeretem, es nem is birom hasznalni, szoval ezert pluszban is halas vagyok :)
A kokuszos izt pedig kokuszmaniaskent kifejezetten szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Az uj kedvencem :)
A kokuszos izt pedig kokuszmaniaskent kifejezetten szeretem :)

noradrenalin

2019. december 1.

Nekem nagyon tetszik az íze, de semmi extra, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nekem nagyon tetszik az íze, de semmi extra, jól tisztít.

SzabinaL

2019. november 25.

Nagyon finom, de fehérítő hatású fogkrémnek nem nevezném :) igaziból fogkrémnek sem nevezném, mert egy ilyen édes-kókuszos ízű és illatú, krém állagú cukorpaszta, ami maximum a szájbelső "felfrissítésére", a szájíz kellemesebbé tételére lehet használni, erős, fűszeres ételek után teljesen hatástalan. Ebből adódóan az ára is érthetetlenül magas.

Csillagot azért kap, mert értékelem a próbálkozást, hogy valami egyedivel és különlegessel álltak elő és próbáltak a természetes összetevők terén maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Gabria

2019. november 12.

Ez volt az a fogkrém, amit semmi pénzért meg nem vennék. Egyrészt az ember már-már megszokja a sok használatban a mentolt, érdekes volt, hogy ebben nincs, de ez még nem lenne olyan nagy baj. Viszont amitől olyan furcsa volt, hogy hagyott a számban [de a pároméban is] egy nagyon fura érzetet, mintha egy réteg lett volna a szájpadlásunkon, fogunkon. Nagyon nem szerettük, oda is adtuk a szüleimnek, mert nem bírtuk elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

2019. november 12.

Finom illat és íz. Egy teljesen átlagos fogkrém, fehérítő hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

bizsuka

(!)
2019. november 3.

Tesztelésre kaptam, és mivel hagy egy furi érzetet fogmosás után, nem lett a kedvencem. Az íze elmegy, de fogmosás után nekem hiányzott a friss, mentolos íz. Elhasználgattam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

lavendersky

2019. október 29.

Az íze különleges, tényleg kókuszos. A számat viszont nagyon szárította. Fogfehérítő hatása nálam egyáltalán nem volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

haszi79

2019. október 26.

Jó az íze, hatása hosszan érződik a szájban, evés-ivás után is jelen van. Fehérítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

kakaska

2019. október 20.

Finom az illata és az íze is. Kicsit száraz érzést hagy a szájban valóban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Finom az illata és az íze is. Kicsit száraz érzést hagy a szájban valóban.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.