Signal

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. október 15.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

3x-os azonnal fehérítő hatással rendelkezik.* Emellett fokozatos fehérítő hatása is van. Klinikailag igazolt. Fejlett technológiája a színtudományon alapul: a White-Correct technológia a kék-zafír pigmentekkel úgy működik, mint a sminktermékek - segít elfedni a fogak sárgaságát és fehérré tenni a fogakat. Kettős hatású rendszerének köszönhetően segít eltávolítani a fogakon lévő foltokat is az ellenállhatatlanul fehér mosolyért.

*Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes és optikai. Laboratóriumi vizsgálat alapján a Signal White Now fogkrémhez képest.

Blackxentric

2021. szeptember 10.

Kellemes az íze és jól tisztít. A fehérítő hatását nem érzékeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Kellemes az íze és jól tisztít. A fehérítő hatását nem érzékeltem.

Bettu

2021. július 31.

Nyaralásra vettük, szerintem teljesen átlagos fogkrém. Kicsit megfogja a csapot kékre. Az íze mentolos, de nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

MEra

2021. július 25.

Eddig a sötétkék goldot használtam már pár éve,azóta sima egyszerű fogkrémet.Most kipróbálni vettem ezt, a külseje ezüst csillógó és belül van elrejtve egy erős tinta kék csík, habzásnál is erősen kék,ami nagyon tetszik. Mint ahogy a hajnál is a sárga pigmenteken segít a kék/lila szín, itt a fogaknál is ezt alkalmazták,így fogmosás után fehérebbnek tűnik és kiemeli a fogakat. Most úgy 1 hónapja használom ,napi 2szer, nem volt sárga a fogam csak kávézás után ,de fehér sem viszont nagyon szépen teljesít a fogkrém. Fotókon mintha visszaverné a fényt vagy nemis tudom, mindegyiken hófehér a mosolyom,megszerettem. Az íze kellemes,enyhén mentolos. Nem csodaszer,de elégedett vagyok vele,egy tubust mindenképp ajánlok kipróbálni!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

6vilag

2021. július 11.

Elmegy kategória, én annyira nem szeretem. Keverem egy másikkal, így egy icipicit használok csak 1-1 alkalommal, de így átkozottúl fog mindent, csapot, fogkefét. Csak a habzása miatt használom a másik mellet, ami nagyon jó, de nem akar habzani, az Istennek sem.
Nem mondom, hogy rossz ez, de nem hiszem, hogy veszek még, bár igazából a férjem használja. Ize kellemes, nem csíp, nem mar, friss érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 11.

EvandEra

2021. február 7.

Ár-érték arányban nagyon nem jó, semmi extra nem volt, a fehérítő hatása számomra elhanyagolható. Inkább a márkát fizeti ki az ember ennél a terméknél. Az íze nem rossz, de jobb is van ennyiért a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Vanesssa

2020. december 8.

Szépen tisztít, az íze kellemesen mentolos. Pár hete használom és már szépen látszik, hogy fehérebbek lettek a fogaim.
Elég belőle egy nagyon kicsit nyomni a fogkefére. Tuti újra fogom venni, eddigi legjobb fogkrém, amit használtam😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

ferenczinikol25

2020. december 2.

Végre megtaláltam azt a fogkrémet, amit már oly régóta kerestem..
Tökéletesen tisztít, már az első használat után látványos 😊 szépen fehéríti a fogaimat amiért nagyon hálás vagyok 😊 Nálam tutira újra vevős 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Végre megtaláltam azt a fogkrémet, amit már oly régóta kerestem..

d.anett89

2020. november 23.

Hosszú ideje hasznalom. Első használat után is látványos volt a változás. Ez is,az egyik kedvencem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

emiko

2020. november 23.

Még csak párszor használtam. Olyan mintha lecsiszolta volna a fogkövet. Kellemes érzés. Kíváncsi vagyok hosszú távon milyen lesz. Majd jövök update-elni ha elfogyott.
Update:
Kb 1 hónapja használom. A fogaim sokkal fehérebbek lettek. A legnagyobb " rossz" benne, hogy nekem esti fogmosás után, reggel nagyon rossz tőle a szájízem, de nem büdös a szám, szóval nem tudom miért lehet, pontot ezért nem vonok le. Eddigi legjobb fehérítő fogkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Update:

Gica81

2020. július 27.

Sajnos az én fogaimnak még nem találtam meg a megfelelő fehérítő fogkrémet. Ő sem segített ezen. Frissített a leheletemet, de ezenkívül más jótékony hatását nem észleltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol