Signal

Ár:   875 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkypanka, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 850 Ft

A Signal White Now Glossy Chic fogkrém most Ultra-Shine Crystals technológiával, klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogakat nyújt már egy fogmosással*, plusz fényes fogfelületet ad a szebb és fehérebb, igazán ragyogó mosolyért. A fogkrém az azonnali fehérítő hatás mellett fokozatos folteltávolító hatással is rendelkezik.

*78 alanyon elvégzett klinikai vizsgálat az azonnali optikai fehérítő hatás mérésére. Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes.

Ár: 850 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Esztuci

2019. március 19.

Nagyon szeretem, ha tehetem, mindig ezt használom. Látványos a fehérítő hatása, és az íze is kellemes.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

rekucccc

2019. március 8.

Szeretem ezt a fogkrémet, olyan csini a csomagolása:D Szeretem az ízét is, és talán mintha egy kicsit tényleg fehérítene is, de ez csak optikai, a kék szín miatt. Inkább azt vettem észre, hogy fényesebb tőle a fogam, de szeretem újra venni:)

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

judit14krem

2019. február 10.

Hát én imádom. Ez a vaníliás íz nagyon bejön, és tényleg fényesebb tőle a fogam. Igazából a csajos csomagolás keltette fel a figyelmem, de nem bántam meg, hogy megvettem, és egyértelműen újravevős lett nálam.

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

mandulamanson

2018. november 30.

Nagyon tetszik, hogy olyan erős, fertőtlenített száj érzésem van használat után kb 2 óráig. Mivel most fehérítettem a fogam Bright Whote-tal, várom, hogy megtartja-e ezt az állapotot.

mandulamanson
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

BerniMihaly

2018. október 20.

Abszolut kedvenc. Keveset kell egyszerre hasznalni, es így is habosodik, es mintha tényleg fehéredne tőle a fogom alig egy két héten belül. Ha esetleg elfogy, es elkezdek mast hasznalni azt veszem eszre hogy nem marad meg az a szép fehér szín, visszassargul. Tehat a signal sokkal hatasosabb, mint barmelyik altalam eddig probált termék.

BerniMihaly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

sophieblabs

2018. július 8.

Bár fehérebbnek tűnik tőle fogmosás után a fogam, sajnos már néhány használat kellemetlenül, szinte fájdalmasan kiszárította az ajkaimat, ezért képtelen vagyok elhasználni a tubust. Úgy tűnik, néhány embernél előfordul ez a mellékhatás, olvastam 2-3 ilyen beszámolót online :(

sophieblabs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

dicsomelinda

2018. július 2.

Szeretem ezt a fogkrémet, kellemes. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, viszont fényesít.

dicsomelinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Asianlover

2018. május 10.

Ízre ez a kedvenc fogkrémem, tök jó vaníliás. Fehérítő hatása semmi extra, viszont tény, hogy nagyon fényes lesz tőle a fogam.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

FairyFox

2018. május 10.

Teljesen átlagos fogkrém, nem fehérített semmit..

FairyFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Teljesen átlagos fogkrém, nem fehérített semmit..

Sedna

2018. április 13.

Nekem jelenleg ez a kedvenc fogkrémem.
Első körben azért vettem meg, mert tipikusan én vagyok a célcsoport: egy tetszetős csomagolással nagyon sok mindent el lehet adni nekem :D
Aztán azért vettem meg újra, mert végre ez egy olyan fogkrém, amiben nem marja szét a mentol a számat. Számomra a fogkrémek 99%-a indokolatlanul csípős-mentolos, pedig aztán az ember szája nem attól lesz tiszta. Szóval az íze és az enyhe mentolossága tett visszatérő vásárlóvá.
Most pedig azért ragadtam billentyűzetet, mert meglepve látom, hogy hosszú távon valóban fehérít egy kicsit. Igazából nem számítottam rá (hiába ígéri), ezért még csak placebónak sem tudhatom be, de szerintem működik :)

Sedna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Nekem jelenleg ez a kedvenc fogkrémem.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin