Signal

Ár:   875 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkypanka, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 850 Ft

A Signal White Now Glossy Chic fogkrém most Ultra-Shine Crystals technológiával, klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogakat nyújt már egy fogmosással*, plusz fényes fogfelületet ad a szebb és fehérebb, igazán ragyogó mosolyért. A fogkrém az azonnali fehérítő hatás mellett fokozatos folteltávolító hatással is rendelkezik.

*78 alanyon elvégzett klinikai vizsgálat az azonnali optikai fehérítő hatás mérésére. Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes.

Ár: 850 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

drebeka

2022. december 1.

Természetesen nem tudtam otthagyni. Mondjatok egy nőt, aki nem őrült volna meg ezért a csodálatos csomagolásért! Megsúgom, hogy nem csak a csomagolása klassz. Fényes és fehérebb fogfelületet ígér. Én megkaptam, teljesen elégedett voltam vele. Aki nem bírja a brutális mentolos ízt, annak csak ajánlani tudom. A tisztítási képessége normál, megfelelő. Tök egyedi, mert csillog-villog, nem mintha ez számítana, de na, mégiscsak nők vagyunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Ennie86

2021. november 28.

A klasszikon kívül ez a másik nagy kedvencem. Nem a fehérítő hatása volt a cél, a színe fogott meg elsőnek. 🙂 Nagyon kellemes, enyhe az íze. (Nekem ez fontos.) Biztosan újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

ZsZsanett

2021. november 2.

A csomagolás tetszett meg. 😀
Sosem érdekelt mivel mosok fogat, mert nem a fehérítés volt a cél. Viszont a mentolos fogkrémektől kibukok, mert annyira marnak, hogy nyáladzok mint egy kutya. (ezért vettem a kókuszost)
Ennek kifejezetten tetszik az íze, menő a színe, és úgy veszem észre, hogy valóban fehérít a fogaimon. Újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

A csomagolás tetszett meg. 😀

bogic

2020. november 6.

Fogkrémtől brutál fehérítő hatást sosem vártam. Mivel a fogaink csontok, így normális, ha nem vakító fehér egy fogsor. Számomra ez a fogkrém telitalálat volt, nőiesen bevallom, a csomagolás fogott meg, de az íze hozzáláncolt 😊 Mentolos, de nyomokban a gyerekfogkrémek ízére emlékeztet, ami nálam fontos, mert az átlagos, maróan mentolos fogkrémektől öklendezem és míg el nem illan a fogmosás “nyoma” émelyít. Szóval aki nem bírja az atom-mentolt annak csak ajánlani tudom (a coconut detox-szal együtt). A kiszerelése kisebb az átlagosnál, de én úgy tapasztaltam, hogy fele annyi elég egy fogmosásra, mint a normál kiszerelésűeknél, nagyon jól habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

kesi

2020. augusztus 23.

Csak azért vettem meg, mert hatalmas volt a hype körülötte, de sajnos az én fogaimat nem fehérítette. :( Az állaga és íze jó, de nem fogom újravásárolni, mert ár-érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

d.anett89

2020. augusztus 23.

Szeretem. A színe is teszik illetve szépen fehéríti a fogaimat. Íze sem rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Szeretem. A színe is teszik illetve szépen fehéríti a fogaimat. Íze sem rossz

barbarabalog

2020. július 22.

Jó az íze, jól tisztít, de nekem nem fehérít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

Jó az íze, jól tisztít, de nekem nem fehérít :(

Kitti06

2020. április 22.

Ez a kedvenc fogkrémem! Nagyon szeretem, izé is szuper és fehérit is legalábbis nekem. Normálisan tisztít, ha tehetem mindig ennél fogok maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

mlexa

2019. december 2.

Fehérítő hatást vártam tőle, de ez sem csinál semmi ilyesmit. Az íze kellemes, nem az a maró mentol. Jól habzik. Viszont nekem kicsit szárítja a szám. Elhasználom, de nem veszem újra... Elég drága ahhoz képest, hogy csak egy átlagos fogkrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

sweetmedusa

2019. december 1.

Semmi instant white meg csillogás villogást nem kell várni, viszont annyira finom íze van, hogy tuti ezt fogom venni amíg a piacon van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.