Signal

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag bizonyítottan fehérebb fogak már egy fogmosás után. A White Now Gold háromszor több azonnal fehérítő összetevőt tartalmaz, mint a White Now fogkrém.  A használatkor az egyedülálló kék hab látható. A fogmosás után a  kék szín eltűnik és a fogak fehérebbek lesznek.

Bubus06

2020. március 17.

Pár éve használtam, mert kíváncsi voltam hogy mit tud, de igazából semmi extra. Én is azt tudom mondani amit a többiek. Optikailag fehérít MIKÖZBEN mosom vele a fogam, aztán ennyi. Kellemes íze volt és jól habzott. Az állaga géles állagú volt azt hiszem, és kicsit mókás a sötétkék színe, meg a kék hab. :) De más fogkrémeket sokkal jobban szeretek mint ezt itt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Platina890413

2019. április 23.

Szeretem használni, kellemes mentolos íz, amit én ennyi pénzért várok azt az eredményt hozza. Fogfehérítésre ( az is inkább optikai) én másik fogkrémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Esztuci

2019. március 19.

Nem volt rossz, de a Glossy Chic közelébe sem ér, számomra marad az a favorit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Nem volt rossz, de a Glossy Chic közelébe sem ér, számomra marad az a favorit.

Lillaa

2019. március 12.

Nem lattam semmi valtozast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Nem lattam semmi valtozast.

ackzode

Korcsoport: < 18
2018. december 27.

Nem ajánlanám.A fogmosást követő napon jó pár ízlelőbinbóm begyulladt, valamint sokkal érzékenyebbek lettek a fogami a hidegre,melegre, a cukros dolgokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 27.

Dooorinaa

2018. szeptember 5.

Nem tesz csodát mint fogfeherítő de kb 1 hónap után azért látszott némi külömbség , nagyon jól tisztít, a kék szín miatt kicsit nehéz lemosni amire rácsöppen de újra fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

greta9711

2018. augusztus 20.

Jól tisztít, tetszett a kék szin is, de nekem semmit nem fehérített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Jól tisztít, tetszett a kék szin is, de nekem semmit nem fehérített.

redrick

2018. május 1.

Nem egy Sensodyne, de sikerült már silányabb fogkrémet is összevásárolni, tehát kedvezményes áron rendben volt, ez a kék szín nagyon menő (akkor fog megváltozni a véleményem, amikor egy kapkodós reggel rácseppen egy világos felsőmre és kimoshatatlannak bizonyul). Alaposan tisztít, nem veszett össze a szájvízzel, nem túl mentolos és elmarad a szétmarta a szám utóérzet, a fehérítő hatásról nyilatkozni egyelőre nem tudok, mert fogkőleszedés után nincs túl kirívó eredmény. Egy darabig használom, bár az abszolút kedvenc a konkurencia Repair and Protect Whitening-je marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

dandelion

2018. április 14.

Kellemes ízű és állagú fogkrém. Megfelelően tisztít és távolítja el a lepedékez, de fehérítő hatását nem tapasztaltam. A kék színe számomra zavaró, mert a fogkefém sörtéit azonnal befogta és a kagylóról is nehezebb leölblíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

kottazur

2018. április 14.

Az én kávás, cigis fogaimat láthatóan szebbé, egyenletesebb színűvé tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Az én kávás, cigis fogaimat láthatóan szebbé, egyenletesebb színűvé tette.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1