Signal

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 850 Ft

A Signal White Now Ice Cool Mint fogkrém kék habjának köszönhetően már egyetlen fogmosás után azonnal fehérebbé teszi a fogakat, és a menta kirobbanó ízével hosszantartó frissességet is biztosít.

Ár: 850 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Esztuci

2019. március 19.

Nem fehérít úgy mint a Glossy Chic, viszont kellemes mentolos íze van, gazdaságosabb is, mert nagyobb kiszerelésű és a csomagolása is szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Nicolett022

2017. július 21.

Inkább az enyhe, kellemesen mentolos íze és tisztító hatása miatt vettem meg, nem a fogfehérítés miatt, így nem is vártam tőle sokat ilyen téren. Ez eddig a kedvenc fogkrémem, és több heti használta után mintha tényleg fehérítene valamennyit a fogaimon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

Poptie

2017. április 23.

Vártam nagyon a fehérítő hatását, de nem jött. Jó fogmosás-élményt nyújt az érdekes színű és csillogós krém miatt, és az íze sem rossz, de ez az összes pozitívum, amit el tudok mondani erről a fogkrémről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

bendi13

Korcsoport: < 18
2016. december 30.

Egész jó, bár nekem a WHite Now men jobban használ mint ez a típus. Az íze kellemesen mentolos, nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 30.

Birkin22

2016. november 3.

Semmi különöset nem tapasztaltam, nekem a Signal White Now Gold jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Semmi különöset nem tapasztaltam, nekem a Signal White Now Gold jobban bevált.

Piedra

2016. július 5.

Joy vagy Glamour kuponnal vettem meg, mert úgy valamivel olcsóbb volt.
Elég erőteljes az íze, és a fogfehérítő hatása, de nem tartós. Valóban megfogja kicsit a fogkefét.
Alapvetően azt lehet mondani, hogy elégedett vagyok vele, fehérít, viszont hosszútávon nem használnám. Így is felváltva használom a másik, többiek által itthon használt fogkrémmel, de ha elfogy a tubus, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Joy vagy Glamour kuponnal vettem meg, mert úgy valamivel olcsóbb volt.

Biokiwi

2016. február 24.

Jó kis fogkrém, otthon ez volt, megszerettem, szinte vártam hogy fogat mossak vele. :D
Nem használom csak időnként, nekem itthon himalaya herbals van, úgyhogy nem tudom mennyire fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

betty23

2015. július 15.

A többi változatát nem próbáltam, de ez a termék kinőtte magát a kedvenc fogkrémemmé. Kellemes az íze, a fogkefét valóban színezi, de nem túl vészes. Tényleg optikailag fehérít és csak időszakos a hatása. Az árával én sem vagyok teljesen kibékülve, viszont egy helyi százasban nevetségesen olcsón kínálják és ott szoktam beszerezni. Must have. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

henrietta1217

2015. február 26.

Szerintem is jobb, mint a triple power, vagy a sima Signal White Now. Sokkal jobb íze van, bár ugyanúgy drága szerintem, de megéri.
Én pont a fehérítés miatt vettem meg, és most 2 hetes használat után látványosan fehérebbek a fogaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

deagle13

2014. szeptember 19.

Nekem jobban bejött, mint az arany színű triple power, sokkal kevésbé marós, sokkal elviselhetőbb az íze. Én nem feltétlen a fehérítő hatása miatt vettem meg, de nem is vettem észre különbséget. Egy kellemes fogkrém, kipróbálásra simán belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1