Signal

Ár:   790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirmur, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Nátrium-fluoridot tartalmaz. Klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogak már egy fogmosás után. A férfiak élete nem könnyű, tudjuk, hogy a fogaik kevésbé fehérek, mint a nőké. A formula milliónyi blue light részecskét tartalmaz.  Tapasztalja meg, hogyan működik a Signal leghatékonyabb fehérítő formulája. Fehérebb mosoly már egy fogmosás után. Összetétele tudományosan bizonyított, hatásos a nikotin-, kávé-, tea- és vörösborfoltok ellen.

csill87

2020. augusztus 2.

Jajj nekem ez nem jött be. Alig akar elfogyni. Véletlenül vettem amúgy, fura a színe, és tartósan nem is fehérítő. Bajt nem csinál, de nem is olyan jó mint a sima sogbal white now. Annak az íze is sokkal jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Elizaa

2019. november 24.

Többször vettem már ezt a fogkrémet. Rögtön fehérített a fogamon első használat után. Alacsony árkategóriában ez a tökéletes fogkrém. És nem csak férfiaknak ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Annai

2019. július 1.

Én letettem a voksom mellette. Azonnal fehérít, vagy szépen karban tartja az előzőleg fehérített fogakat. Az erős mentolos, frissítő íze miatt választom ezt - holott nem vagyok férfi. 1000ft alatti fogkrémek között nálam első helyen áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

orsesz

2018. november 7.

Sosem értettem ezt, hogy miért van külön férfi meg női fogkrém, ez pont egy olyan testrész ami anatómiailag nem különbözik a két nemnél, a száj az száj a fog az fog stb. Viszont a férfiak talán nem szeretnek annyira shoppingolni, költekezni, kísérletezni ezért nekik egyből normálisat/hatásosat gyártanak.
700 Ft-os fogkrémtől persze ne várjunk csodát, nyilván nem ér fel egy rendelőben kapott fehérítő kezeléssel, de ebben az árkategóriában ez az első fogkrém aminél látom a különbséget, annak ellenére, hogy rendszeresen kávézok (előtte fehérek voltak a fogaim, de aztán jött a felnőttkor, meg a dolgos mindennapok és a kávé is). 1-2 árnyalatot simán fehérít, szerintem a dohányosok is kipróbálhatják. Jól tisztít és sokáig érzem is azt a tiszta érzetet amit igazából nem is tudok megfogalmazni, de szerintem tudjátok mire gondolok. Magát az ízét is szeretem és igen kék lesz a fogkefém de engem nem zavar rajtam kívül meg más úgysem használja. Nem kell sokat kinyomni elég sokáig kitart, bár mi ketten használjuk, nagycsaládosoknál nyilván hamarabb elfogy mint ahogy minden más is. Az összetevők is egész barátságosak pedig nem hiper-szuper natúr bio dologként árulják, szóval összességében szerintem jó kis fogkrém, én már csak ezt használom, vagy néha a sima white now-t ha ez nincs a boltban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Panda90

2018. október 26.

Szörnyű minden szempontból. Nem fehérít semmit. Az egész szám darabokban hámlik le tőle. A fogkefét ugyan nem fogta be, de még a mosókagylóból is nehéz kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

ilonikaa

2018. április 28.

Fehérebb és tusztább fogak. Egész nap tartó hatás. Friss lehelet. Az érzékenységet nem mulasztja el és kék lesz tőle a nyelvem de ettől még szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

emeseee6

2018. január 23.

Ez a legjobb fogkrém,csak ezt használom (meg a carbon cocot ) , Tényleg fehérebbek a fogak (persze ,biztos optikailag), de látom a különbséget ha elutazom vagy bármi és kénytelen vagyok mást használni.Imádom,le nem cserélném. Ja tényleg befogja a fogkefét.És? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

dora0410

2017. szeptember 30.

Sosem szerettem a Signal fogkrémjeit, csak a bátyámnál láttam meg és kipróbáltam, aztán ez lett a kedvenc fogkrémem. Csodát nem kell tőle várni, de a különböző fogfehérítő fogkrémek közül én ennél tapasztalom először, hogy tényleg fehérít valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

SzamiFitos

2017. június 28.

Csodát művelt a fogaimmal! Gyönyörűen fehérít. Nem kell nagy csodát várni tőle, de 1-2 árnyalatot simán tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

szandra0125

2017. január 28.

Nagyon szeretem! Testvérei közül (sima White Now, White Now Gold, Ice Cool Mint) ennek van a legerőteljesebb fehérítő hatása! Nyilván önmagában nem okoz ez sem Hoolywoodi mosolyt, de 1000Ft-ért szerintem teljesen jól működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin