Signal

Ár:   1443 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal White Now szájvíz egyedi formulájának köszönhetően azonnali fehérítő hatással van a fogakra már egyetlen használat után is, ezenfelül a hűsítő íz hosszantartó frissességet is biztosít. Eredmény: azonnali fehérebb mosoly és friss lehelet! Mindennapi használatra is alkalmas!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

szandra0125

2017. január 28.

Nem tudom, hogy lehet e még kapni,régóta nem látom, de amikor kijött kb 2012-2013 körül nagyon szerettem! A Signal White Now fogkrémmel használtam napi 2x és nagyon látványosan kifehérítette a fogaimat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Wish

2013. november 21.

Fehérítő hatást abszolút nem érzékeltem! Sok íze sincsen, nem érzem, hogy bármit is csinálna. Lehet, hogy túlságosan a Listerine-hez vagyok szokva, mert ott valóban érzem, hogy történik valami. Nem is használtam tovább, inkább elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.