Signal

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Forradalmi fogfehérítő toll, mely a fogakat azonnal fehérebbé és fényesebbé varázsolja. Könnyen használható és felvitel után gyorsan szárad. A szérum fényvisszaverő kristályokat tartalmaz, így másodperceken belül fénylő ragyogással veszi körbe a fogakat és azonnali fehérítő hatása van.

nyuszo

2019. április 3.

Hááát, ez a termék - nincs jobb szó rá - CIKI!
Nagyon régóta szemezgettem vele, most megvettem és gyorsan ki is próbáltam.
Már az azonnali eredménnyel sem voltam megelégedve, elég röhejesen nézett ki a gyöngyházfényű, festett fogsorom...
Na de a java csak ezután jött, mikor elmentem vásárolni, és az ismerőseim, akikkel megálltam beszélgetni, egytől-egyig a fogaimat fixírozták, miközben beszéltem. Kezdett nagyon kellemetlen lenni az egész, úgyhogy gyorsan megnéztem a visszapillantó tükörben, hogy tényleg annyira gáz-e?! Hát, még annál is gázabb volt!!!! Mint aki hetek óta nem mosott fogat, a lepedék szép szabályosan megült az összes fogtövemen, és fogközben, míg a felülete lekopott (pedig nem ettem és nem ittam közben!). Annyira gusztustalan, ápolatlan hatást keltett, hogy még most is szégyenlem magam az ismerőseim előtt...
SOHA többé nem használom!!!!
Bye-bye 4.500.- Ft

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

Hááát, ez a termék - nincs jobb szó rá - CIKI!
Nagyon régóta szemezgettem vele, most megvettem és gyorsan ki is próbáltam.
SOHA többé nem használom!!!!
Bye-bye 4.500.- Ft

Andy88

2018. november 29.

Nem lett a kedvencem... felkentem a fogamra a leírás szerint, meg is száradt szépen, és tényleg fehérebbek lettek a fogaim. Viszont úgy éreztem, mintha érzékenyebbé tette volna őket. Kellemetlen érzésem támadt a használata során. Nem tudom, milyen mértékben károsítja a fogzománcot, de az biztos, hogy nem tesz jót neki.
Mivel esküvő előtt kentem fel, számítottam rá, hogy az evés-ivás nem fog jót tenni neki... hát olyan csúnyán kopott le, hogy arra szavak nincsenek. Mintha lepedékes lett volna a fogfelszínem, és a fogközeim is. A fogam természetes színén foltokban rajtamaradt a fehérség, de nagyon gusztustalanul nézett ki. Lehet, hogy enni-inni nem ajánlott ilyenkor, de erre is gondolhattak volna.
Szóval nem éri meg... főleg, hogy elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Szóval nem éri meg... főleg, hogy elég drága.

Vikcsy

2018. március 10.

Már egy ideje szemezgettem vele, most jött ki rá a lépés, hogy megvegyem. Természetesen akciósan! Nem igazán látok semmi változást. Úgy csináltam ahogy le volt írva, száradás után tiszta csimbókos lett a fogam, le kellett mosni, darabokba jött le a termék.
Mérges vagyok magamra, hogy ennyire naiv voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

Mérges vagyok magamra, hogy ennyire naiv voltam.

anitaanett

2018. február 14.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be! Még a tavaly májusi Joy napok alkalmával ruháztam be egyre, eredeti áron biztos, hogy nem kellett volna. Gondoltam kipróbálom, ha már ilyen drága, akkor biztos tud valamit. Első használat után csalódnom kellett...kicsit meglepődtem a hatásán. Egy elég feltűnő réteget képez a fogakon, amik a legkevésbé se esztétikusak, sokkal inkább a lepedékre emlékeztetnek. Az is nagyon zavart, hogy érezni ezt a réteget a fogakon, amíg le nem kopik. Amint elkezd enni az ember szépen elkezd leválni ez a réteg, de nem is akárhogy, darabokban a fogakról. Őszintén szólva egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor használtam, csak pakolgatom ide-oda. Abszolút pénzkidobás, senki se vegyen ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Axelandra

2017. december 13.

Háát bár írhatnék ennyi pénzért ódát róla..de nem..
Leárazva vettem (hálisten), volt már, hogy sikerült jól felkennem-tűzoltásnak nagyon erős rúzshoz jó volt; kb 2 óráig :D majd csodásan lepedékes, retkes hatásúra kopott.
Nem akarom kidobni, fotóhoz vagy csak úgy teli szájból mosolygós 2 órára pont megfelel :D de nem veszem újra tuti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Háát bár írhatnék ennyi pénzért ódát róla..de nem..

banoka

2017. október 28.

A csalódás kevés kifejezés a termékre. Nem szépen fed, minimálisan fehérít. A hatása pedig még akkor lepedékes hatású, ha nyitott szájjal várod a fehérítő száradását. Teljes áron vettem, nem használtam el az egészet, mert nem láttam értelmét, hogy tovább kísérletezzek. Fehérítés helyett választható helyeken kimarja a bőrt. Nem veszem többet és nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

Bradshaw

2017. október 20.

Ez mekkora kamu!!!!! És hogy mernek ennyi pénzt elkérni egy olyan termékért ami abszolút NEM jó semmire!!!!!!!!!!! Nagyon vártam. Megláttam egyből megvettem. SEMMI!!!!!!!! Mindent úgy csináltam ahogy kell. Kipróbáltam úgy is, hogy csak egy fogamat kenem be vele, hátha érzékelek valamit. Nem látszott ott semmi. És ami a legrosszabb: Ezt az anyagot rákened a fogadra, és rászárad. Olyan, mintha az egész fogad lepedékes lenne. Nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

makeupbybrigitta

2017. szeptember 28.

Nagy remenyeket fuztem hozza de borzasztoan nagy csalodas volt ez szamomra meg szerencse hogy glamour napokon vettem felaron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

drucsek

2017. augusztus 21.

Egy beauty boxban volt benne, így szerencsére nem fáj annyira, hogy kidobott pénz volt. A fogaim nem lettek fehérebbek tőle és borzasztóan rossz érzés volt. Mintha lepedékes lett volna a fogam. Biztosan nem fogom megvenni még egyszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Edina97

2017. augusztus 7.

1 fogam lett úgymond fehérebb, azok közül amiket bekentem... Féláron dobdam ki az ablakon. Fáj tőle a fogam... :(
Fölül elöl 4 mű fogam van, úgyhogy arra meg nem szabad rákenni... Adtam a szarnak egy pofont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, Limonene
Színezékek: CI 42051, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.