Signal

Ár:   448 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 448 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 448 Ft

Az első fehérítő fogkrém Core&Core™ technológiával, mely kombinálja a Signal fehérítő szaktudását a természetes eredetű kivonatokkal. A fokozatos fehérítő hatása segít újra felfedezni fogai természetes fehérségét.

• Fehérítő fogkrém fluoriddal.
  • Friss menta gél természetes eredetű kivonatokkal.
  • Természetes eredetű citrom és menta kivonat.

Ár: 448 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Barackvirag1

2018. április 8.

Nagyon finom és érdekes íze van, soha ilyen ízű fogkrémmel még nem találkoztam. Szerettem vele fogat mosni. Viszont nem hogy nem fehérít, hanem talán még sárgábbak is lettek a fogaim, mint előtte voltak, mire elhasználtam a tubust.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

gabriellaa93

2017. január 17.

Érdekes, citromos íze van, sokáig frissen tart, mondjuk én komoly fehérítő hatást nem látok, de ettől függetlenül 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. május 3.

Sajnos azok közé az emberek közé tartozok akiknek genetikailag vékony a fogzománcuk, ezért a fogaim sárgásabbak, mint egy átlag embernek és ezen fogkrém nem fog segíteni, maximum fogorvosi beavatkozás. Ebből az következik, hogy nem vártam tőle túl sokat, ehhez képest meglepően jól teljesített. Megfelelően habzott, az íze rendben volt és jól tisztított. A friss leheletet átlag szinten tudta biztosítani, ez azt jelenti, hogy nem volt egész napig tartó, de nem volt átlagnál rövidebb a hatása, összességében meg voltam elégedve vele és az ára is nagyon baráti.