Signal

Ár:   448 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 448 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 448 Ft

Az első fehérítő fogkrém Core&Core™ technológiával, mely kombinálja a Signal fehérítő szaktudását a természetes eredetű kivonatokkal. A fokozatos fehérítő hatása segít újra felfedezni fogai természetes fehérségét.

• Fehérítő fogkrém fluoriddal.
  • Friss menta gél természetes eredetű kivonatokkal.
  • Természetes eredetű citrom és menta kivonat.

Ár: 448 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Barackvirag1

2020. február 9.

Nagyon finom és érdekes íze van, soha ilyen ízű fogkrémmel még nem találkoztam. Szerettem vele fogat mosni. Viszont nem hogy nem fehérít, hanem talán még sárgábbak is lettek a fogaim, mint előtte voltak, mire elhasználtam a tubust.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

gabriellaa93

2017. január 17.

Érdekes, citromos íze van, sokáig frissen tart, mondjuk én komoly fehérítő hatást nem látok, de ettől függetlenül 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

KupaiVirag

2016. május 3.

Sajnos azok közé az emberek közé tartozok akiknek genetikailag vékony a fogzománcuk, ezért a fogaim sárgásabbak, mint egy átlag embernek és ezen fogkrém nem fog segíteni, maximum fogorvosi beavatkozás. Ebből az következik, hogy nem vártam tőle túl sokat, ehhez képest meglepően jól teljesített. Megfelelően habzott, az íze rendben volt és jól tisztított. A friss leheletet átlag szinten tudta biztosítani, ez azt jelenti, hogy nem volt egész napig tartó, de nem volt átlagnál rövidebb a hatása, összességében meg voltam elégedve vele és az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Amanina

2015. augusztus 31.

Az íze nagyon kellemes, nem olyan mentolos, inkább citrusos. Szerintem nem fehérít különösebben, maximum minimálisan :D egyébként jó fogkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

ingyombingyom

2015. június 26.

Csak fehérìtő fogkrémet használok. Most épp ez a soros. Tetszik. Nem ígér csodát , azonnali hatást. Kellemes íze van, éppen eleget habzik , jól tisztít. Lassan egy hónapja mosom ezzel a fogaimat és tényleg, mintha fehérebbek lennének . Legalábbis nem lettek sárgábbak , ami nálam születetten sárgafogúnál nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 26.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1