Silanus

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krém kövirózsa kivonatot és Boerhavia Diffusa gyökérkivonatot tartalmaz, halványítja a szeplőket és a májfoltokat. Hidratálja, ránctalanítja az arcbőrt. Napi használata ajánlott.

Hecate

2018. május 24.

Kisebb májfoltok kezelésére vettem sok évvel ezelőtt. Patikus ajánlotta. Sajnos nem értem el vele sikert a halványítás terén. Azt hittem talán azért, mert hormonális gondjaim vannak, de szomorúan olvasom itt, hogy más is járt eredménytelenül. Viszont engem kiválóan hidratált. Feszes és selymes lett tőle a bőröm, így vettem még egy tégelyt a pigmentes elhasználás után csak arckrémnek. Melyért az arcom igen hálás volt. Imádtam az illatát és az állagát, ilyen értelemben kellemes élményem van róla. Ezért adnék 3 csillagot neki, de mivel magyar termék és minőségi ápoló kencének éreztem feltornázta magát nálam négy csillagra, ám azzal a megjegyzéssel: az alapfeladatát nem mindenkinél látja el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Catn0va

2018. május 23.

Nagyon vegyes véleményen vagyok. Megszerettem ezt a krémet. Viszont arra részlegesen használ, amire vettem. Bőrvilágosítás okán szereztem be. Szeretnék minél fehérebb bőrt, ezért figyeltem fel erre a krémre. Valóban képes fehérítésre. Viszont elenyésző mértékben, nem szembeötlő a különbség. A foltokat valamelyest halványítja. A krém állaga amúgy jó, és az illatát is szeretem. Szépen hidratál. De ennyi pénzért sajnos ennyit tud. Azonban mint írtam, megszerettem, ezért 4 csillag. Januártól áprilisig mindennapos szinten használtam, alapozó alá kentem. Jelenleg a meleg miatt nem használom. Még van egy negyednyi mennyiség az alján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Meloca

2017. november 8.

Barátnőm javasolta, akinek gyönyörűen helyre hozta acne-s bőrét, sőt még a hegei is halványodtak. Igaz nem pattanásokra van, de neki nagyon jót tett ez a krém, így én is megvettem és nem 1100 Ft-ért, hanem 750 Ft-ért egy Bio boltban. Elég zsíros, de a bőröm szépen beszívja, nem pattogok ki tőle. Az illata nem túl kellemes, de ha használ, akkor nem is érdekel, hogy milyen az illata! 2 hete használom, eddig nem okozott semmilyen problémát! Ha hosszú távon még se válna be, 750 Ft nem volt érte pénz! Az illata miatt azért egy csillagot levonok.

Update: 5 hete használom, de már 2-3 hét használat után meg is lett az eredménye: sokkal szebb tőle a bőröm, kevesebb pattanás, selymesebb bőr! Talán pattanásokra kéne javasolni, nem májfoltokra és napfoltokra, mert a problémás bőrre tényleg nagyon szuper! Nekem még egy krémtől se volt ilyen szép az arcom, így az illatától eltekintve tőlem megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

kepiroanett

2015. január 23.

A nyár folyamán a szám fölött két pigmentfolt jött ki. A gyógyszertáros ezt a krémet ajánlotta, nem fűztem, hozzá sok reményt, amit be is váltott. Rendszeresen, vastagon kenegettem vele a pigmentfoltokat, de nem halványodtak. Hetekkel-hónapokkal később javult, ez a később pluszban használt Bioderma krémnek és természetes pakolásoknak köszönhető. Önmagában nem érdemes tőle csodát várni. Nekem ártani nem ártott, de nem is javult tőle a bőrproblémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

sieszter

2013. szeptember 26.

Az egész homlokom kb. egy darab barna folt a naptól, kivéve, ahol a hajam takarja. Ezt a krémet úgy 1-2 hétig használtam, halványító hatást nem tapasztaltam, ellenben csinált pár nagyobb pattanást. Sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Leila-79

2013. május 6.

Én is használtam ezt a krémet.Pigmentfoltokat nem tüntette el,de viszont nagyon szép lett tőle a bőröm! nem okozott sem pattanást,sem allergiás reakciót.Egyenletesebb,üdébb lett tőle az arcom,amit sokan meg is jegyeztek.Mivel a célom a pigmentfolt halványítása és eltüntetése volt,ezért abbahagytam ennek a krémnek a használatát.Most talán találtam egy jó krémet ami beválik a foltokra és ha legalább halványodnak a foltjaim,mindenképpen visszatérek ehhez a krémhez,mert nagyon jó és baráti áras.Én nagyon válogatos vagyok,de valóban imádtam ezt a krémet! Lehetséges,hogy nem használtam kitartóan,mert nem halványitotta a foltokat,de egy tégellyel azért felkentem az arcomra,de közben abbahagytam a használatát és mást is kipróbáltam.Ha csak ezt használtam volna lehet hogy csatlakoznék az előttem szólokhoz,de én nem voltam ilyen kitartó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

verucicc

2013. május 4.

Hát a gyógyszertárban mikor a csajszi ajánlotta, nem nagyon hittem benne, hogy segíthet, mert 1000 forint sem volt egy kis tégely, de mondom nem mindig a legdrágább a legjobb, nézzük meg, ennyi pénzért, max a kukában landol. Hát az eredmények abszolút pozitívak.
Az orrom környékén egészem a jobb szemem aljáig érő, összefüggő, barna pigment foltom van, ami télen nem igen látható, de nyáron rettentően csúnya.
Hát a krém nagyon tömör, zsíros állagú, nagyon sokat kell masszíroznom esténként, hogy valamennyire beszívja a bőröm, és külön még teszek rá, "éjszakára nem baj" alapon..
2 hete használom, és azt vettem észre, hogy foltokban kezd eltűnni a bőrömről ez a pigmentfolt, ami megmaradt, az meg sokkal-sokkal halványabb, fantasztikusan jó ez a krém.
Én nem érzem büdinek sem, bár azt sem mondanám, hogy a legjobb illat a világon.
Esténként használom, jól bemasszírozom, aztán még egy kicsit pluszba pacsmagolok a bőrömre, nap közben túl fénylővé tenné az arcomat, ezért inkább 30-as védőfaktoros, nem zsíros hatású napvédőkrémet használok.
Tetszik, hogy nem kell nekem lézeres pigmentfolteltávolítás, ez is megoldja a dolgot, még ha lassabban is, de egy 1000 forint alatti krémről beszélünk.. Csodaszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Én nem érzem büdinek sem, bár azt sem mondanám, hogy a legjobb illat a világon.

Kalamáris

Korcsoport: >54
2013. március 26.

Műtét után a műtéti heget kentem vele. Legnagyobb meglepetésemre, néhány napon belül nem lehetett nem észrevenni a pozitív változást, halványodott a heg. Nagyon szépen gyógyult, szinte láthatatlan lett néhány hónapon belül. Ezért megérdemli az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 26.

Lujza1104

2013. március 17.

Az én tejeskávé foltomra sajnos semmit nem használt, ami azért is kellemetlen, mert az enyémet nem a nap hozza elő (bár szépen rásegít nyáron), hanem állandó jelleggel ott van. Nagyon utálom, télen nem zavar, mert a lábamon van, de nyáron ha lehet hosszú nadrágot húzok fel, mert valóban nagyon csúnya... és nincs rá megoldás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

haminda

2013. január 22.

Nekem a kozmetikus ajánlotta, bevált. Évek óta küzdök a pigmentfoltokkal, amelyek télen elhalványulnak, de azért látszanak a homlokomon Ezt a krémet télen használom csak az esti krémezéskor, mert zsíros állagú; nyaranta, amikor a pigmentfoltjaim előtörnek, akkor másra váltok (Vichy). Jól hidratál, az illata viszont brrr, kellemetlen. Az ára viszont pénztárcabarát, s tartós, sokáig elég egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Boerhavia Diffusa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lanolin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)