Silky

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2012. május 27.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az intim törlőkendő gyengéden tisztít, egész nap a frissesség kellemes érzését biztosítja. Segít megőrizni az érzékeny, intim területek természetes pH értékét. Használható munkahelyen, utazás. sportolás alkalmával, menstruációs időszakban. Nem tartalmaz alkoholt.

Gyártja: Wet Wipe Kft. Hungary, Miskolc

Kapható a drogériákban.

trudee

2014. november 29.

Már többedszerre vettem, mondhatni mindig van ilyenem itthon. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Már többedszerre vettem, mondhatni mindig van ilyenem itthon. Nekem bevált.

Pipacs

2012. június 28.

Lehet, hogy nem túl jók az összetevői, de nekem akkor is ez vált be eddig a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Krikri

2012. május 27.

Én is nagyon szeretem/szerettem ezt a terméket. Mindig lapul egy a táskámba, nagy melegbe simán használtam törlőkendőnek az arcomra is, kezet is "mostam" vele. Sajnálom, de ilyen összetevőkkel nekem sem éri meg. Ahogy Bandita is írja, valóban megtévesztő a csomagolása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

bandita

2012. május 27.

Utazáskor én is választottam már ezt a terméket, tetszett a könnyen kezelhető csomagolás. Köszi Cirmok, hogy feltöltötted, legalább látom, hogy mit nem kell megvennem ezután. Én sem gondoltam volna, hogy mi minden van benne, sőt. Szerintem meg sem néztem volna, olyan kis ártatlan, sensitive a csomagolás. Az értékeléseddel egyetértek, és csatlakozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 27.

cirmok

2012. május 18.

Hát, az összetevőket látva most dobtam egy hátast. Az az igazság, hogy azért töltöttem fel ezt a terméket, mert hosszú idő óta ez a kedvenc intim törlőkendőm utazáskor, sokat kipróbáltam, de ez vált be legjobban. De most kisebb sokkot kaptam: a vízen kívül egyetlen zöld pötty sincs benne. Jaj. Öt csillagot akartam adni, de ez így lekúszik háromra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

Nem szabványos INCI név. Egy parabénekből és phenoxyethanolból álló tartósítószer keverék.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.