Silky

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissíti a bőrt.

andrej

2012. november 4.

2012. 09. 16.:
Engem inkább csípett, használata után nem éreztem magam túlságosan frissnek. Talán valamire még elhasználom, de már csak az összetevők miatt sem veszem újra.

2012.11.04.:
Update: a célnak sajnos továbbra sem felel meg, de a cipők tisztításához,- ha nincs kéznél rendes cipőtisztító, azt nyílván nem helyettesíti- teljesen megfelel, gyors segítség! Csak egy ötlet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

2012. 09. 16.:

2012.11.04.:

Miliana

2012. június 19.

Szimpatikus volt az ára, valami gyorssegély kellett, ezért vettem meg, próbaképp. Az összetevőit nem is néztem...:S egy körúti diszkontban vettem, 180 ft volt a 20 db. Az illata még egész jó,olyan friss, de ahhoz képest, hogy tisztító kendő, utána ragad a bőröm... Ráadásul elég sz.r minőségű maga a kendő anyaga, ahogy kiszedem a csomagból, már akkor olyan mintha szakadt lenne sok helyen, és kellemetlen műanyag tapintása van. Cicamosdásra és lábmosásra túra/kirándulás/stb alkalmával jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.