Simple

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Szemkrémek

Felfrissíti a fáradt szemeket. Nem irritáltja az érzékeny bőrt.

Kiszerelés: 15 ml

Zember

2017. február 3.

Ideig-óráig valóban frissítette a szemem, de végül nem éreztem nagy változást. Többszöri használat után nekem volt, hogy csípte is kicsit a szemkörnyékem. Nem tudom mi lehetett a baj, de nem vásárolom ezek miatt újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

krisztii94

2017. január 7.

Gondoltam teszek vele egy próbát, de túl nagy sikert nem aratott. A kis hideg golyó miatt frissíti a szemkörnyékemet, de amugy semmi hatást nem vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Pandácska

2013. augusztus 24.

Egynek elmegy alapon vettem, gondoltam egy próbát megér, bár az összetevők a végén nem a legszebbek :( Legalább a hatása tetszik, tényleg frissíti, élénkíti a szemkörnyéket, reggel szoktam használni, rajzolok vele pár kört a szemem köré. A bőrömet nem irritálta, de újra nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.