Simple

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kontrakcio, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vitaminokkal dúsított krém, mely egész napos hidratáltságot nyújt a bőrnek

Doora91

2018. október 26.

A húgomtól kaptam ajándékba ezt a krémet, de sokáig nem mertem használni, mivel nagyon kényes az arcbőröm. Aztán elkezdtem natúr szappant használni, de sokkal rosszabb lett a bőröm állapota, mint a kezdetekkor. Úgy voltam vele, hogy rákeresek itt a krémmánián a többiek tapasztalataira és örömmel olvastam, hogy többeknek használt. Éjszakára kezdtem el használni. Nekem külön tetszett, hogy gyorsan beszívódott és nem volt kellemetlen illata. Azóta is minden este használom és nagyon szépen rendbe tette az arcom. A zsíros részeken sem fénylik a bőröm reggelre, viszont az orcáimat szépen táplálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Bonzee

2018. július 22.

Használom, és használ. :)
Nagyon jó kis krém, és ennyiért?!...
Semmi csillám ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Használom, és használ. :)
Nagyon jó kis krém, és ennyiért?!...
Semmi csillám ;)

Kremcica

2018. április 23.

Update:
Egy rövid utazásra multifunkciós krémként vittem magammal és testápolóként a karomat is kentem belőle (125 ml-nél belefér). Akkor tűnt fel hogy csillámok vannak a krémben. Háromszor mostam le és kentem fel, mert nem tudtam elhinni. Csillám egy arckrémben? Ne már...

Hatalmas kiszerelésben 125 ml-ben sikerült hozzájutnom. Tetszik hogy illatmentes, kinyomva sűrű de könnyű eloszlatni az arcon és nem fullasztó. Télen sokszor mikor a szél és a hideg irritálta bőrömet és más krémek csak csípték ez volt ami segített. Azért ahhoz képest hogy érzékeny bőrre való az incijébe azért bele tudnék kötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Update:

Marietta1977

2017. december 4.

Nemrég kaptam s imádom! :) könnyű a textúrája, de mégis nagyon szuperul hidratál.
Illata nem sok van, viszont jó a felszívódása, gyorsan puhává varázsolja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Sodium Lactate, Lactic Acid, Urea, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2