Sisel

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: irislove, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2016. december 30.

Ár:   14 500 Ft

"A SiseLash 3D Rostszálas Szempilla-hosszabbító Rendszer két innovatív kozmetikai megoldáson alapszik: alapozó gél és minden ízében természetes hosszabbító rostszálak. Három lépésben gyorsan elkészíthető: alapozó felvitele spirállal a szempillákra, a még nedves pillákra a rostok rásimítása, majd rögzítés újra az alapozó géllel. Pillanatok alatt olyan saját készítésű hosszú pillákat varázsolhat, melyről eddig álmodni sem mert! Akár természetesen visszafogott megjelenés, akár drámai, kihívó tekintet a cél, a SiseLash 3D Rostszálas Szempilla-hosszabbító Rendszer látványosan kihozza szempilláiból a legtöbbet!"

Mevi

2016. március 5.

Én csak ezt használom. Igaz, meg kellett tanulni a felvitelét, de csodás szempillákat varázsol. Teljesen káros anyag mentes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 5.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.