Sisley

Ár:   53 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2022. január 24.

Ár:   53 500 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony nyugtató ápoló maszk

• Fekete rózsa kivonatot tartalmaz, mely a legfontosabb hatóanyaga a kisimító, szabadgyök elleni hatásoknak
  • Vörös szőlőlevéllel tonizálja a bőrt
  • Rózsa és magnólia illóolajokkal puhítja és megnyugtatja a bőrt
  • E-vitamin-acetáttal megerősíti a bőr természetes védekező képességét
  • Teltebb, ragyogóbb és fiatalosabb arcbőrt eredményez

Sisley Black Rose Cream Mask
Ár: 8.000,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eheiszki

2022. március 15.

Egy 10 mls mintát használgatok, este arctisztítás után 2 rétegben kenve, inkább éjszakai krémnek. Az illata jó, luxus érzést nekem nem hozott. Felkenéskor bizserget és ,,húz,, inkább kellemetlen módon. Mintha csípne is, de nem láttam hogy látható irritációt okozna. Reggelre beszívódik de látványos hatást nem véltem felfedezni DE 33 éves vagyok nagyon minimális szemkörnyéki és homloki ránccal így sok dolga nincs is. Azt látom hogy szépen feltölt (bár önmagában használva nem hidratál) de ezt a koreai toner + szérum kombóim többsége is hozza (még). Így nekem nincs rá szükségem, de el fog jönni az idő amikor újrapróbálom. Így 4*
(A termékcsalád élénkítő arckrémjét és szemkörnyékápolóját viszont minta után megvettem és maradéktalanul elégedett vagyok, azokra szüksége van a bőrömnek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

Asianlover

2022. március 2.

Mintát próbáltam ki én is ebből a maszkból. Az illata elég durva, számomra a kellemetlen határát súrolja, de mondjuk, hogy semlegesen növényi. A családból az olaj és a krém is sokkal kellemesebb a számomra.
Hatását tekintve minden szép és jó, de az árszintet is figyelembe véve azért nem volt olyan benyomásom, hogy ilyen szép még sosem lett volna a bőröm. Minőségi, nagyszerű termék az összes meghirdetett pozitívumával, mégis én az olaj és krém kombóra szavazok, ezzel a maszkkal kapcsolatban nem alakult ki bennem a vásárlás igénye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

Chrissy

2022. március 2.

Nagyon szeretem a maszkokat, igy persze ezt az ikonikus fekete rozsas Sisley maszkot is felirtam a kozmetikumos bakancslistamra. Az ara nagyon borsos, igy minta kiszerelest vadasztam le belole, a tasakosat, amiben talan 4ml volt. Celeb kedvenc termek, luxus cucc, igy nyilvan voltak elvarasaim. Ennyi penzert tegyen is le valamit az asztalra, kenyeztessen mind az illataval, mind az allagaval, mind a hatasaval.
Amikor kibontottam a kis tasakot es eloszor tettem fel a maszkot kisse csalodott voltam, engem nem nyugozott le. Pusztan az illat es allag elmeny nem adta nekem azt, amit otvenezerert elvarnek. Bar mondjuk most is eppen akcios a Notinon, 33ezerert hozza lehet jutni. De ugy se olcso.
Az illata nem egy konnyed es finom illat, inkabb kisse retro francia vonal, eros, tomeny, az idosebb korosztaly szamara luxus. Igen, valojaban ez egy patinas termek, probaltam megtalalni a neten, hogy miota gyartjak, de nem sikerult evszamra lelnem. Valahogy ez olyan volt, mint a Chanel N°5, amely tobb generacio nagy kedvenve volt, de mikor huszonevesen nagy elvarasokkal megszagoltam a legendat, majd' leborultam tole a szekrol.
Lehet, hogy 60 evesen elveznem ezt a maszkot, de igy most nekem kozel a 40-hez ez meg "nem jott at".
Az allaga is suru, a kremmaszk talan nem is eleg pontos kifejezes. Inkabb vajas, a shea vaj tartalma magas, igy ez nem is csoda. Nehez cucc, keves is eleg belole (kombinalt borre foleg). Nekem nem szivodik fel maradektalanul, ul a boromon, es inkabb csk szarad idovel. Na nem repedosen, hanem mervedosen, ahogy a vajak szoktak.
Amit nem tudok elvitatni tole, hogy valoban nagyon puha lesz tole a bor, es elnoiti az arcszint, egeszsegesebb osszkepet biztosit.
Szamomra nem nyujtotta ar-ertek aranyban azt a pluszt, amit elvarnek ennyi penzert ettol a markatol. Nem vennem ujra mintaban se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

KezdoManias

2022. január 23.

A krémmaszk termékkategóriát alapvetően marketing fogásnak tartom, a tapasztalataim szerint leginkább egy táplálóbb hatású krémet takar, amire időnként midnen bőrtípusnak szüksége van. Ettől függetlenül a kategórián belül óriásiak lehetnek a különbségek, ez a termék pedig én is úgy tapasztaltam, a skála felső csúcsa felé esik.

Egy 7 ml-es kiszerelést kaptam rendelés mellé, így néhány alkalommal tudtam használni csupán - volt hogy éjszakára, vastagabb rétegben, volt, hogy nappalra, inkább krém gyanánt. Valóban szépen feltölt, táplál. As az volt az érzésem, a legnagyobb értéke talán, hogy a bőr valami miatt elveszett egyensúlyát hozza vissza. A legjobban akkor használt a dehidratált, pigmentfoltos, gyulladásra hajlamos bőrömnek, amikor még valamilyen hidratáló szérum is került alá. Örömmel használtam annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy maszkrajongó. Egyértelműen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

teni

Korcsoport: >54
2021. december 6.

Többféle maszkot próbáltam már, ez az egyik kedvencem. Hidratál, táplál, kisimít, és én az illatát is szeretem. Este teszem fel, hagyom, hogy teljesen felszívódjon, nem mosom le az arcom csak reggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. december 6.

SATIN

2021. január 18.

Több mintát is próbáltam. Egy nagyon jó hidratáló készítmény. Egyetlen negatívuma: az erős illatanyag. Tényleg frissebbé teszi az arcot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 18.

Táplálja, hidratája, és látványosan feltölti a bőrt. Az én kényes bőröm a nagy részét gyorsan beszívta, sokszor hajnalban hidratáló krém helyett kentem be vele az arcom, még letörölnöm sem kellett, a fáradtság jeleit jelentősen mérsékelte. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 18.

BTLaura

2020. október 10.

Ehh..tartósítószerekkel és illatanyagokkal telepakolt valami. A 10 ml-s minta kb 7-8 alkalomra volt elég. Az illata nehéz, öreges, tolakodó, az állaga szintén nehéz, zsíros krém. Éjszakai hidratálónak használtam a hidegebb beálltával. Nem ad annyi plusz hidratálást, hogy ellensúlyozza mennyire nehezen oszlik el a bőrön és hagy egy zsíros érzetet, ami reggel is ott van. Emellett hiperdrága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Terkabarka

2019. június 27.

Nem maszkként, hanem krémként használom. Éjszakára és nappalra is próbáltam már, mindkét időszakra szeretem.
Az illata csodálatos, nem tolakodó és sajnos nagyon hamar elillan, pedig ezt bírnám egész nap szagolgatni (ettől függetlenül plusz pont az is, hogy nincs túltolva az illat).
Nagyon kellemes a bőrömnek, jól hidratál. Valóban segít, ha fáradtabb vagyok, kicsit rendbeszed. Csodaszernek azért nem nevezném, de mindenképp jobb, mint egy random drogériás termék.
Mivel imádom az illatát és a hatását, meg mert szinte biztosan újra fogom venni a borsos ára ellenére is, tőlem is megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

2019. május 15.

Egy 10 ml-s mintát használgatok, és bár csodaszernek nem mondanám, de nagyon jó hatása van, tényleg kisimít, szebbé teszi a meggyötört, fáradt arcot, mondjuk a hatás nyilván instant, este felkenem, reggelre kisimult vagyok, de másnap estére elmúlik a hatása. Én nem maszkként, hanem éjszakára krémként használom, amikor éppen nagyon meggyötörtnek látom magamat. A normál árát nem hinném, hogy kiadnám érte, mert annyira nem wow-hatás amit nálam hoz, de kétségtelen, hogy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Squalane eo 1 0

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.