Sisley

Ár:   29 820 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. december 16.

Ár:   29 820 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony nyugtató ápoló maszk

• Fekete rózsa kivonatot tartalmaz, mely a legfontosabb hatóanyaga a kisimító, szabadgyök elleni hatásoknak
  • Vörös szőlőlevéllel tonizálja a bőrt
  • Rózsa és magnólia illóolajokkal puhítja és megnyugtatja a bőrt
  • E-vitamin-acetáttal megerősíti a bőr természetes védekező képességét
  • Teltebb, ragyogóbb és fiatalosabb arcbőrt eredményez

Terkabarka

2019. június 27.

Nem maszkként, hanem krémként használom. Éjszakára és nappalra is próbáltam már, mindkét időszakra szeretem.
Az illata csodálatos, nem tolakodó és sajnos nagyon hamar elillan, pedig ezt bírnám egész nap szagolgatni (ettől függetlenül plusz pont az is, hogy nincs túltolva az illat).
Nagyon kellemes a bőrömnek, jól hidratál. Valóban segít, ha fáradtabb vagyok, kicsit rendbeszed. Csodaszernek azért nem nevezném, de mindenképp jobb, mint egy random drogériás termék.
Mivel imádom az illatát és a hatását, meg mert szinte biztosan újra fogom venni a borsos ára ellenére is, tőlem is megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

2019. május 15.

Egy 10 ml-s mintát használgatok, és bár csodaszernek nem mondanám, de nagyon jó hatása van, tényleg kisimít, szebbé teszi a meggyötört, fáradt arcot, mondjuk a hatás nyilván instant, este felkenem, reggelre kisimult vagyok, de másnap estére elmúlik a hatása. Én nem maszkként, hanem éjszakára krémként használom, amikor éppen nagyon meggyötörtnek látom magamat. A normál árát nem hinném, hogy kiadnám érte, mert annyira nem wow-hatás amit nálam hoz, de kétségtelen, hogy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Skiiin

2019. május 7.

Nagyon szeretem ezt a maszkot! Heti 1-2 alkalommal teszem fel éjszakára hidratáló krém helyett. Az illata gyógynövényes-rózsás, mely számomra nagyon kellemes! Reggelre valóban ragyogóbb, teltebb és kisugárzó arc szokott fogadni a tükörben. Jól hidratál. Ráncokkal nem tudom mit tud kezdeni, mivel azok még nincsenek nekem.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Csak ajánlani tudom!

annama

2019. március 16.

Az instant youth megnevezés persze túlzás, de jó kis maszk azért. Én szeretem a rózsa illatát, szép, selymes fényt ad a bőrnek. Fiatalabb ugyan nem leszek tőle, de enyhít a pirospozsgás bőrön és mintha a vékony ráncok sem lennének olyan feltűnőek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

sarria

2018. november 25.

Én nem vagyok oda az illatáért, de magáért a termékért és a hatásáért mindenképp. Intenzíven táplál, és szinte azonnali a hatása. Estére a krémek után szoktam fennhagyni ha extra ápolásra van szüksége a bőrömnek, de néha napközben is, ha egy gyors sos kezelésre van szükségem. Olyankor mindenképpen ajánlom a letörlését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Tarzicia

2018. október 4.

Látványos hatású maszk, szépen hidratálja és feltölti a bőrt, az illata ugyanolyan mennyei, mint a krémé. Én alkalomadtán használom, nappalra akkor, ha látom, hogy ráférne az arcomra valami plusz ápolás, illetve néha éjszakára, és akkor nem is törlöm le. Egy tubus elég sokáig kitart, amúgy sem kell borzasztó vastagon felvinni, az nem fokozza a maszk hatását. (Természetesen vagy sajnos ez se tud 40 éves hölgyből 20 éves lánykát varázsolni.)
Nekem ez is bevált, mint sok termékük, egy jó ideje Sisley-függő vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Nekem ez is bevált, mint sok termékük, egy jó ideje Sisley-függő vagyok.

ramici

2018. január 15.

Mintát kaptam belőle, én nem maszkként hanem vékony rétegben krémként használtam, és imádta a bőröm, egy héten keresztül minden reggel bekentem vele az arcom és nagyon szép friss arc nézett vissza rám a tükörből mindig. Hatását akkor érzékeltem igazán amikor visszatértem a régi krémemhez, ami semmit nem tud ehhez képest. Szerintem egy igazi csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Klaunak

2017. január 28.

Kaptam vásárláshoz mintát és miután kipróbáltam, megvettem. Nagyon szeretem. Egy héten kétszer, háromszor használom. Szinte falja a bőröm, pedig kap ápolást rendesen. Imádom az illatát és nagyon szépen feltölt. Kipihentebb lesz utána az arcom. Reggel szoktam feltenni egy alapos radírozás után. Én nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

szeliger

2014. április 9.

Csodaszer. Felrakod, negyed óra múlva letörlöd és 10 évet fiatalodtál. Sajnos a hatás nem tartós, másnap reggel újra a régi arc mosolyog vissza a tükörből, de a varázslat korlátlanul ismételhető. Olvastam olyan tapasztalatokról, hogy vékony rétegben egész éjszakára fent lehet hagyni és akkor reggel robban a csoda, én még így nem próbáltam. Lisa Eldridge maszkokat bemutató videójának hatására ragadt meg az agyamban és mivel nem olcsó móka, ezért először mintát kértem belőle, nehogy befürödjek. Nagyon jól teljesített, finom illat, pihe-puha sugárzó bőr, lifting hatás lett a végeredmény. Mit mondjak még? Instant get!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Squalane eo 1 0

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.