Sisley

Ár:   30 600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. december 28.

Ár:   30 600 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Lait Demaquillant à la Sauge arctisztító különösen a kombinált vagy zsíros bőr esetében ajánlott sminkeltávolításra. A folyékony textúra eltávolítja a sminket, a szennyeződést és a faggyút, tisztítja és puha tapintásúvá teszi a bőrt. A bőr felfrissül és fellélegzik.

szeliger

2018. május 28.

A Sisley előfizetéses dobozából került hozzám 30 ml kiszerelésben. Elsősorban kombinált/zsíros bőrtípusra ajánlják, fel is tettem eladásra, de miután pár hétig senki nem érdeklődött utána, úgy gondoltam, ennyit nekem is megér. Először óvatosan illesztettem be a reggeli arctisztításba, de miután láttam, hogy semmi problémát nem okozott, bátrabban használtam egymást követő napokon is. A bőrt szépen tisztítja, jól frissíti, de amiért odavagyok, az az illata. Klasszikus krémes-púderes illat, nagyon szeretem. (Esti sminklemosáshoz nem próbáltam, arra nekem ott vannak az olajos lemosók.)
A termék jó, bármikor szívesen használnám még, megvenni elsősorban az ára miatt nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.