Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyek: répa, keserű narancs, amalfi citrom, bergamot, zöld jegyek, tea, bambusz, fűszerek, jázmin, írisz, mastic, ámbra, szantálfa, vertivérfű

Verona5

2020. június 3.

Rajtam ő tiszta uni illat. Egy nyári csobbanás, igazi splash!
Bárcsak a friss, éles citrusosság még tovább megmaradna, de nagyon hamar elszáll rólam, alapjai édesebb, kellemesebb sárga illatok lesznek.
Nem vonok le a gyatra tartósság miatt, majd egyszer fújkálom agyba főbe üvegéből is!
Nagyon tetszik, lehet beszerzés lesz belőle.
Naná, hogy magamnak! ;)

Most jut eszembe, a Banana Republic Vintage Green drágább rokona.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Rajtam ő tiszta uni illat. Egy nyári csobbanás, igazi splash!
Nagyon tetszik, lehet beszerzés lesz belőle.
Naná, hogy magamnak! ;)

Most jut eszembe, a Banana Republic Vintage Green drágább rokona.

csaktom

2018. január 16.

mint citrusos illat, könnyen banálissá válhatna, ha nem csavarnak rajta eleget. számomra itt megvan ez a jól eltalált megbolondítás, ami elkerüli a szokásos férfias mélységet, és mer egyedi és merész lenni a masztikkal és répamaggal

könnyed, fiatalos mestermű

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

könnyed, fiatalos mestermű

jodocus

2015. július 3.

Régóta szimpatizáltam vele, ha a Mario...-ban jártam -csak ott láttam - mindig fújtam belőle a csuklómra. Tetszett is, amit éreztem, de iszonyúan túlárazottnak tartottam, és meg sem fordult a fejemben, hogy annyi pénzért megvegyem.
Most, hogy az ismert ár alatt jóval megszerezhettem, boldog tulajdonosként tudok nyilatkozni róla.
Először is az üveg: igazi műalkotás, ami talán a szárnyalásra utal (Ikarosz bukása előtti időszak lehet az alap-gondolat).
Simán méltó a Lalique-i, igényes üvegművészeti hagyományokhoz.
Az illat egy sehova be nem sorolható kategóriába tartozik, legfeljebb annyi tipizálás lehetséges, hogy egy szikrázó, nyári, világos, boldog -nota bene - szárnyaló mestermű.
Ehhez képest külön erénye, hogy kicsit sem tolakodó, annál inkább bőrfüggő és ehhez igazodóan ragaszkodó illat. Többszöri próba alapján 4-5 óráig a diszkrét, de folyamatosan érezhető kísérőm volt.A masztixot, illetve a sárgarépa magot eddig illatban nem ismertem, de lehet, hogy pont ezek az anyagok kellettek ahhoz, hogy a szokványos citrus-jegyeket egyedivé tegyék. A hozzá tartozó színek: világoszöld, azúrkék, zöldes-sárga, arany, ezüst. Előkelően mediterrán illat.
Van valami könnyed, és - ez nem ellentmondás - van valami arisztrokratikus jelleg is benne. Ha 35 feletti, intelligens,
művészeteket, és az igényességet szerető férfi a viselője - telitalálat lehet: gyors hódításhoz nyújt segítséget !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 3.

Simán méltó a Lalique-i, igényes üvegművészeti hagyományokhoz.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

külföldi fórumon olvastam az egyik tag véleményét, hogy az égetett emberi bőr(járt vajon kannibálföldön, vagy honnan tudja? :D), mint illatjegy megtalálható benne. ez ott, akkor engem nagyon megfogott és minden áron meg akartam szagolni. behozták magyarországra, de ugyanannyi doboz van belőle a polcokon, mint pár éve, mikor kipakolták.nagyon jó ,ámbár elég drága, tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

molnardokigergely

2014. május 19.

Ez egy nagyon klassz, krémes az egekben szárnyaló, fantasztikus kreáció. Dél-Angliába kell menni ilyen illatban, a tenger mellé, a parton ücsörögni valakivel. Nyugalom, tisztaság, szépség, szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.