Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

Yeticica

2020. április 7.

Uubol belebotlottam. Igy kikivankozik az up. Hmmmm. Pislogok itt nagyokat mint béka a kocsonyaban, ahogy olvasom az illat összetevőit. Gyömbér, ibolya, maracuja, frezia meg ki tudja még mi!
Volt nekem egy ilyen szépségem kb 6-7 evvel ezelőtt, alikor még halvany lila (ertitek 😉) segéd fogalmam se volt az illatpiramisokrol meg parfüm kategoriakrol, de meg az igazan nagy parfumhazakat se tudtam volna felsorolni. Őt a duty freeben kaptam le a polcról, és mivel epp kulfoldon eltunk es nem rossz modban, siman impulzusmegvasaroltam a borsos ara ellenére , kb 5 perc borproba utan. Fiatalsag, bolondsag!
Az uveg feleig jutottam el de kifejezetten nyögvenyelősen, mert akárhányszor fujtam fel, mindig zavart. Rajtam Elie saab-szeruen fegerviragos, de erosen szappanos is volt, végül a szekrenyben csücsült eleg sokaig. Nekem az uvege sem tetszik, es az azota megismert Sisley illatok lelkett azt kell mondjam, olyan kis vertelen, karakter nelkuli. Es mocskosul tularazott , foleg a tartossagahoz képest. Olyan kozepeske. Nem hinayzik.

Nagyon kedves emlek fuz ehhez az illathoz, meg kulfoldon eltunk a csaladommal amikor megvettem (dutyfreeben, horror aron - kerek 100 eur volt az 50 ml-s uveg 😱).
De csak kellemeske illatocska, mert rajtam egyaltalan nem tartos. Kb 3 ora max. Addig pedig eles, szuros feherviragos. Ait egyebkent szeretek, de akkor mar inkabb Elie Saab, ami ebben a kategoriaban nekem lekorozhetetlen. Az uvege nem tetszik amugy, a kupakja olyan ronda lett, es valahogy az egesz illathoz nem illik a tropusi jelzo. Ez inkabb egy kellemes nyari viragos varosi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

nemeth.anita

2019. június 26.

"Full nyár" illat. Fehér- és sárgavirágos, zöld trópusi, nagyon minőségi illat. Próbáltam hűvösebb időben is, de úgy nem az igazi, szerintem kell hozzá minimum 30 fok. Nem édes, nem geil, tartóssága közepes, kb 2-3 óra alatt szépen leszárad, halványul, majd eltűnik. Sokan nem érzik trópusinak, nos ez az illat nem tengerpartos-óceános trópusi, hanem hasonlattal élve leginkább a gyarmatosított, fülledt városok trópusi bambuszházait tudom elképzelni, amint a verandára ültetett fehér virágok és a bazsalikom illatát hozza a forró szél. Több, mint egy tisztaságillat, friss, ropogós, virágos, nőies. Konkrét illatösszetevőket nem tudnék azonosítani belőle, talán gyöngyvirágot, fréziát, bazsalikomot, még néhány púderesebb akkordot, de ez pont így van rendjén, így kompozícióba simulnak az alkotóelemek. Aki szeret minőséget kapni a pénzéért, és szereti, ha ezt mások is érzik rajta, azok bátran tegyenek egy próbát. Én minden nyáron használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Erina

2019. március 18.

Enyhén citrusos, nagyon virágos, finom tavasz illat. A gyömbér kicsit mélyít rajta, egységesíti ezt a szép kompozíciót. Az ibolya, rózsa enyhén érezhető a háttérben, nem nyomja el a többi illatjegyet. Valóban trópusi illat, a frangipani és a hibiszkusz csodásan idézi ezt a környezetet. Lágy tengeri szellő, finom homokos tengerpart, és ezek a virág illatok terjengenek a levegőben miközben a nap kellemesen süt, és egy finom koktélt iszogatunk. Megtaláltam a tökéletes tavaszi parfümöt, amit már hetek óta keresek. Ez egy 2014-es illat, ebből is látszik, hogy nem a mai túlhypolt illatok között kell keresnem. Azért persze a kíváncsiság mindig eluralkodik rajtam, és tesztelgetem ezeket is, de egyik sem olyan amilyenre vágyom, de ez a Tropical bizony olyan! Tartóssága és szillázsa is remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

pomme

2018. október 12.

Nekem túl virágos, pedig vannak jó pillanatai. De leginkább katyvasznak mondanám. A lime+maracuja+gyömbér benne tök jó, megkockáztatom, hogy még a frangipáni is elférne köztük, de a hibiszkusz-ibolya-pacsuli kombó valahogy nem illik oda. Csak hogy az erőteljesebb illatjegyeket említsem...Szerettem volna, ha egy felnőttesebb trópusi parfüm a végeredmény, de nekem ez így inkább "fiatal nagymamás" valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Svetlana

2018. május 12.

Hú és ha! Ilyen jó élményem mostanában még nem volt parfümmel. Igaz, ez is emlékeztet vmire, ami ismerős, meg éreztem már valahol, tehát nem különleges...de egy igazi nyári, üde frissítő finomság,. Erőteljes, mégsem tolakodó. Virágos, fanyar is, édes is, tartós is. Ahhoz, hogy trópusi legyen, nekem hiányzik belőle az ananász és a kókusz,esetleg tiare, frangipani. De lehet, hogy ő lesz az idei nyári parfümöm?! Az üveg is gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Burya

2017. augusztus 25.

Hibiszkusz, rózsa és bergamott, rajtam legalábbis ezek dominálnak. Fanyar, friss, virágos, nem édes, nem is túl citrusos, igazi nyári finomság. Nem szoktam odalenni a trópusi illatokért, ezért sem, de azért nem bánnám, ha a gyűjteményem része lenne. A tartóssága átlagos EDT-hez mérten, hőmérséklettől függően 3-6 óra, de anyukám még este is érezte a reggeli 1 fújást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 23.

Nekem olyan egynyári illatnak tűnik leginkább, amire azt mondom, hogy kellemes kis finomság, amit bátran viselhetnek akár már a 18 évesek is, főleg, ha kapják. Merthogy a Sisley nem éppen ezt a korosztályt célozza meg az áraival, abban majdnem biztos vagyok.
Bohém, szaladgálós és kevésbé tartós illat, amit én már nem választanék semmiképp magamnak.
A Sisley-től többet és legfőképpen jobbat várok, ezért nálam - szigorú leszek - csak közepest kaphat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

x

2017. január 12.

Egy mintát használtam el tavaly nyáron. Így ami a legjobban megragad benne, azt személyesen nem próbáltam, mert az üveg, a csomagolás és a reklám az, ami lélegzetemet is elállítja. A színek, a kupak, a madár... vibráló, élettel teli, frissítő.
Az illat maga friss virágos, ami tisztaságillattá alakul. Az izgalmas illatjegyek valahogy elvesznek. Az üveg és a plakátok miatt négy pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

SzokeJudit

2015. november 10.

Én itt vagyok rajongónak, már csak fél üveg van, szeretgetem, simogatom, odavagyok érte. Az egyik kedvenc márkám amúgy is, tehát semmi meglepő, hogy ez az illat is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

szeliger

2014. március 28.

1,6 ml kisfújós mintát használtam az elmúlt napokban. Tökéletesen biztonságos, virágos, ibolyás-rózsás tisztaság illat. Az az illat, amire mindenki azt mondja,hogy kellemes, de senki nem rajong érte. Olyan illat, amit nem a saját örömére, hanem azért tesz magára valaki, hogy másokban jó benyomást alakítson ki. Vizsgára, állásinterjúra ideális. Szolid, diszkrét és nem túl tartós. Nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.