Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkoholmentes tonik érzékeny, száraz bőrre

umpalumpa

2019. július 15.

Szerencsére Szeliger véleménye óta átalakították az összetevőket ezzel kijajvítva az egyetlen tulajdonságot, amit kifogásolhatok.
Kicsi, 30 ml-est vettem itt a piacon. Utazásra vittem, hogy praktikus méretben pakoljak tonert. Nagyon kellemesen hidratál, cseppet sem irritál. Egy ici-pici ragadós réteget hagy (perszee kánikulában használtam), de erre krém vagy szérum jött, így nem zavart. Az illata nem erős, gyógynövényes, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

hzsvitamin

2018. december 22.

Nem vártam, hogy ennyire jó lesz. Elgondolkodtam azon, hogy kenjek-e hidratálókrémet utána, mert majdnem fölöslegesnek érződött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

szeliger

2014. április 10.

30 ml mintát kaptam ajándékba, ezt próbálgattam. Amíg az összetevőit nem láttam, hibátlannak gondoltam. Finom az illata, nagyon kellemes érzés a bőrnek, nem szárít. Megkockáztatom, hogy funkcióját tekintve a legjobb tonik, amivel eddig csak dolgom volt. Sajnos aranyárban mérik és még parabeneket is tartalmaz, ezért biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.