Sisley

Ár:   31 290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. február 11.

Ár:   31 290 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Highlighterként illetve pirosítóként is használható.

3 árnyalatban kapható

Ginger55

2020. november 2.

Olyan kiváncsi voltam a pirosító mind3 színére , hogy megvettem mindhármat . Abszolút szerelem , a legkedvencebb pirosítóim. Megérik az árukat . Csodálatos színek , de talán a rose árnyalatot télen , mikor nincs úgy lebarnulva az ember ,akkor a legjobb használni. A másik kettő nyári szín nekem . Szuper tartós mindegyik és ami nálam ( 36 vagyok )a legfontosabb, hogy nem ül bele a pici ráncokba ,a szem alatti részen . Szóval csajok ajánlom nagyon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Asianlover

2020. június 16.

2020. június: Felbuzdulva a coral árnyalat sikerén beruháztam az eredeti, bronzed peach kiadásra is. "Atya ég, de gyönyörű!" Csak ezt ismételgettem a tükörbe nézve az első használatkor, és ez nem a leplezetlen nárcizmus, hanem a termék iránti őszinte csodálatom hangja volt. Így végre elértük az 5 csillagos pontszámot. A bronzed peach egy igazi nyárra való, erősen pigmentált, meleg barnás-barackos árnyalat, amivel nagyon szépen lehet formázni az arcot, ugyanakkor gyönyörű fénye van, ami tökéletesen egyensúlyoz a highlighter és a blush között. Én nem szeretem a highlightereket, fotón gyönyörűek, de élőben még nem találkoztam olyan verzióval, ami közelről megnézve ne lett volna előnytelen hatású. Ezzel a Sisley termékkel úgy érzem megtaláltam a maximumot, amit fényesítésben az ízlésem elbír.

2020 május: Ahhoz képest, hogy így lehordtam szegényt, már hetek óta ez után a pirosító után nyúlok a legtöbbet! Mostanában minden termékhez hozzáadtam utólag 1 vagy 2 csillagot, lehet, hogy okosabb volna alapból plusz eggyel kezdenem, vagy minden termék értékelése előtt várni még vagy 6-8 hetet :) Nagyon szépen terül az arcon és tényleg kivételesen szépen és megbízhatóan ül rajta végtelen hosszú ideig. Azt is be kell valljam, hogy felbuzdulva a korallos árnyalat sikerén, nyárra megrendeltem a legsötétebbet is! Az ára horror, de a csillagok száma 2-ról 4-re javult.

2020. március: Az úgy volt, hogy már régebb óta izgatta a fantáziámat ez a gyönyörű highlightos pirosító. El is jött a kedvező ár, potom 15.000 Ft-ért juthattam hozzá, na, több se kellett, ment a megrendelés, pattant a bankkártya :D Tűkön ülve vártam a csomagot, amit nagyon gyorsan meg is kaptam, de hamar sejteni kezdtem, hogy itt komoly gondok lesznek, mivel mindent kellemes rózsaszínes por fedett a dobozban... Rejtély, hogy a dupla csomagoláson keresztül, hogy tudott ilyen hatékonyan elterjedni a törmelék, ezen azóta is gondolkozom :D Tragikus pillanat volt a ripityára tört pirosítómat kézbe venni, majd óvatosan átfejteni a maradékot egy kiürült krémes tégelybe. Szerencsére a webshop gond nélkül visszaküldte a pénzt, így árfolyamveszteség mellett is kb. 700 Ft-ért lett enyém a lehetőség, hogy 2/3-i terméket elkezdhessek használni.
Többféle krémmel-alapozóval is együttműködésben azt kell mondjam, ez a pirosító pontosan ugyanannyit tud, mint a Kiko vagy a Sephora hasonló terméke. Egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

skin

2019. július 24.

Amikor azt mondják ,hogy zongorázni lehet a különbséget akkor én mindig szkeptikusan fogadom az ilyen megjegyzést. Azonban ennél a pirosítónál ez volt az első mondat ami eszembe jutott,- hogy mitől is más ez?
Hát kérem szépen ez tényleg a valaha volt legjobb pirosító-highlither amivel életemben találkoztam. Bizony a Chanel sírva duzzoghat a sarokban és ,hogy a Dior szintén csak ezt teheti ,de akár Tom Ford is az egyértelmű lett számomra. (Ezeket már használom egy ideje)
Ha van ennél jobb, akkor én még nem találkoztam vele.
Megpróbálom pontokba szedni mik azok a tulajdonságok amikkel ez messze felülmúlja a többi felsőkategóriás társait.
1. Az összetevői :a Sisley csak minőségi anyagokat használ ettől olyan drága. Amellett hogy szép még ápol is.
2. Az árnyalatai: lehet,hogy nem gyártják 10-15 féle színben és mégis úgy tervezték meg ,hogy ha a megfelelőt sikerül kiválasztani akkor az olyan mintha ,pontosan neked készítették volna személyre szabottan.
3. Ahogy terül: az egy álom nehéz elrontani mert fátyolként vonja be a bőrt ,mintha az belülről ragyogna.
4. A tartóssága: az csúcs egy nehéz nap után is olyan szép mint reggel.
5. A bókok: amiket kapsz érte.
Szerintem megéri spórolni rá, mert mennyiségét tekintve sem kevés és ha kiszámoljuk meddig tudjuk használni akkor már barátibbnak is tűnik az ára.
Valamint mindig vannak akciók amivel lefaraghatunk a borsos árából.
Az pedig nem utolsórendű dolog,hogy ki lehet próbálni ,mert itthon is kapható.Elsődleges kutatásaimban nagyon sok véleményt elolvastam ,mikor megtaláltam azt az egyet,ahol tél , tavasz,nyár,ősz típusra le volt bontva ,hogy kinek melyik illik igazán . Én a Coral változatot választottam igaz sokak szerint , ez egy univerzális szín ami szinte mindenkinek jól áll.
Ha valóban létezik a csodaszer kategória akkor ez mindenképpen abba tartozik. Azért egy valami nem a szívem csücske az pedig a csomagolása . Nem záródik kattanással ettől mindig az az érzésem,hogy nem sikerült jól bezárni és a műanyag vagy fém kicsit giccses dobozka nem is tudom miből van nekem méltatlan hozzá,de a ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

Ha van ennél jobb, akkor én még nem találkoztam vele.
4. A tartóssága: az csúcs egy nehéz nap után is olyan szép mint reggel.
5. A bókok: amiket kapsz érte.
Valamint mindig vannak akciók amivel lefaraghatunk a borsos árából.

mate

2019. június 10.

Az eddig leírtak alapján már beleszerettem latatlanba is. Régebben is szemeztem ezzel a termékkel,de sajnáltam ra a pénzt (lássuk be meg a Chanel-nek is a duplája...) ,ráadásul csalódtam már a márkában. Több terméküket is használtam már és az árához képest nem voltam túl elégedett,nem voltak annyival jobbak,mint a többi ,nagy ,de vmivel olcsóbb márka. Magamat és elveimet megerőszakolva azonban csak beruháztam erre a pirositora,de csak azért mert ez a most megjelent Corail Arnyalat teljesen az én kreol boromhoz való és pont ezt szeretem. Maga a csomagolas igényes,luxus termek. A belső...pedig csodaszép! A színek mesesek! Első használatakor nem lattam olyan nagy különbséget egy Chanelhoz vagy YSL-hoz képest,de amikor a nap vegen belenéztem a tükörbe,és ugyanúgy állt és csodaszép volt az arcomon,magamra mosolyogtam a tükörbe...csak megerte🙂. Aki megteheti, mindenkepp próbálja ki! Azóta minden reggel megcsodalom,amikor kinyitom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

Tarzicia

2019. május 4.

Elég sokat vásárolok a márkától, de ez a highligter pirosítójuk valahogy sose vonzott, a másik, zebramintás fajtát használom a 2-es pinky berry szinben. Amikor megjelent ez az új árnyalat, csak legyintettem, na erre se ruházok be, fura ez a korall, miért éppen korall, kinek áll ez jól... Az üzletben ujjbegyen próbálva borzasztó poros, tompa és homogén halványrózsaszínnek tűnt, kis túlzással mint egy rózsaszín táblakréta, és nem is értettem, hogy hol van ebben a highlighter, csillámoknak nyoma sincs.
Szeliger véleményét olvasva aztán tegnap mégis megvettem... (jelenlegi ára amúgy már 29.190,-Ft)
És milyen jól tettem, tényleg szuper!
Nagyon természetes melegrózsaszín árnyalat, minimális selymes fénnyel, látható csillámok nélkül, és persze sokkal szebb, mint a 2-es pinky berry. Nem olyan, mintha pirosítót használtam volna, nem látszik "réteg", nincs éles kontúr, pedig felvitelnél nem vacakoltam vele sokáig. Olyan, mintha ez lenne a természetes színem, mintha a szín belülről fakadna, egyfajta kicsattanóan egészséges pír, nem szaunázás utáni vagy agyvérzés előtti állapot, hanem mintha pl egy friss levegőn tett tempós séta után néznék a tükörbe. Egyértelműen 5 csillag!

Kedves Szeliger!
Először is szeretettel üdvözöllek így ismeretlenül is, és gyorsan megragadom az alkalmat egy vallomásra:
Már évekkel ezelőtt, amikor még nem voltam regisztrálva a Krémmánián, csak olvasgattam, feltűntek a véleményeid. Nekem a Te írásaid testesítik meg a Hasznos Vélemény fogalmát. Nagyon precíz, részletes és vizuális elemzések, olyan, mintha az én kezemben lenne, és én próbálnám ki a szóban forgó dolgot. Úgy láttam, korban és ízlésben is hasonlítunk, ezért a véleményed számomra mindig kiindulási pont, és megbízok az értékítéletedben.
Másodszor pedig a korábban kiadott pirosítókkal kapcsolatban az jutott eszembe, hogy -biztos tudod- minden Sisley terméken a doboz oldalán a picike vonalkódnál a Lot felirat után a szám lejárati évet jelöl, az én pirosítómnál ez Lot226477, és a 22 azt jelenti, hogy 2022-ig jó. Az üzletben meg lehet nézni a dobozon ezt a számot, és egy pillanat alatt kiderül, hogy érdemes-e még megvenni, vagy sem. Nem kell a neten a megfelelő oldalon kisilabizálni és kikalkulálni semmit, ráadásul a pirosítóknál az a veszély sem áll fenn, hogy könnyen megromlanak, nem a polcon a lámpa alatt tárolják őket. Én amúgy krémet vagy szérumot szemrebbenés nélkül mindig a fiókból kérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

És milyen jól tettem, tényleg szuper!

Kedves Szeliger!

szeliger

2019. március 29.

L'Orchidée corail 3 árnyalatban. A leges-leggyönyörűbb pirosító, amivel eddig valaha dolgom volt. Csak superlativusokban fogok írni róla, úgyhogy erre készüljetek. A kompakt letisztult, súlyos dobozka, nekem fémnek tűnik, de lehet, hogy csak a tükörtől ilyen nehéz. Ha mégsem fém lenne, akkor igen jó minőségű utánzat. Mondjuk egy bársonytokot még el tudtam volna képzelni hozzá ebben a kategóriában, de így is csodás. A fedél pattintósan nyílik, pont megfelelően szoros, nem gyilkolja a körmöket, ugyanakkor van tartása. Belül hatalmas tükör és akkor most jöhet a lényeg. A pirosító a képen látható virágot formázza, az első használat előtt valami csodálatos ráfújt aranymintázattal. Nehezen szántam rá magam, hogy hozzányúljak, jó ideig csak nézegettem, kinyitottam, forgattam a fényben, becsuktam, eltettem és már vettem is megint elő. Az ecset aztán a ráfújt csillogást hamar lekoptatja,utána csak a virágminta marad, ami egyébként továbbra is selymesen fénylik. A textúra elbűvölő és nehezen megfogalmazható. Úgy néz ki, mint egy por, de egyáltalán nem poroz, ugyanakkor krémnek vagy zselének sem minősíthető, mert annál szilárdabb. Nekem a phyto-touche trio mellé csomagolt Sisley minikabukival a legjobb felvinni, ez egy természetes szálú, finom sörtéjű, sűrű kis ecsetke. Tökéletesen terül, sehol foltosodás, leheletvékony fátyol, ami kiválóan építhető. A szín is bámulatos, belülről fénylő korallos, az én bőröm felett nagyon természetesen mutat, belülről sugárzó fénnyel. Tartós, nem mászkál, reggel felteszem és még este is a helyén látom, de ezt azért még a melegebb időjárási viszonyok között is tesztelni kell.
Szóval megérdemli az összes csillagot az égről, valódi csodaszer kategória, mondom ezt úgy, hogy vártam vele pár hetet, nehogy csupán a kezdeti lelkesedés beszéljen belőlem. A maga 15 gramm mennyiségével sokáig számítok a szolgálatára, egy fillért nem bánok, amit rá költöttem. Még egy apróság: ezt a korallos árnyalatot ebben az évben dobták piacra, míg a másik kettő már régebben is kapható volt. Ha nem tartanék attól, hogy a másik két árnyalat évek óta álldogál az üzletek polcain, biztosan beszerezném azokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Klaunak

2017. január 28.

Egy kicsit csalódtam ebben a termékbe. Mint pirosító szuper. Gyönyörű az arcon és életet ad neki. Szépen egyenletesen fel lehet vinni ecsettel. Amit hiányoltam, hogy az nem volt hozzá, se pamacs. Azért az árban úgy gondolom bele férhetett volna. A másik problémám, hogy highlighternek vettem, vagyis hogy legyen az arc csonton egy kis fény vagy csillogás. Na az semmi nincs neki sajnos. Csak azért adok három csillagot, mert mint pirosító szuper, csak nekem nem arra volt szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

Alkoholok: Isostearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Isostearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Cl 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Potassium Sorbate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).